732 Shares 9278 views

Philips Xenium X623: dane techniczne i opinie. Telefonów komórkowych. Sprzedaż wiązana, cena

Firma Philips, zasada, nigdy nie twierdził, że tytuł zaawansowana technologicznie firma w dziedzinie telefonów komórkowych, dzięki czemu jest bardziej wyspecjalizowana w produkcji standardowych modeli, charakteryzujących się wystarczająco dużą pojemność baterii. Philips Xenium X623 i nie jest wyjątkiem. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego telefonu, a następnie, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości nowoczesnych smartfonów, pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć – to jest coś, że nie trzeba myśleć o czasie pracy na urządzeniu.

Co to jest?

Niniejszy Philips Xenium X623 5-megapikselowy aparat fotograficzny, wyposażony w pełni automatyczny matówki tyle macierzy jakości, dodatkowy mikrofon, który zapewnia skuteczne tłumienie hałasu podczas rozmowy, a dedykowany czujnik światła, który jest w pełni automatycznie dostosowuje podświetlenie w ramach środowiska.

Umiejscowienie tego modelu jest dosyć proste. Biorąc pod uwagę obecną niezwykle wydajna bateria, a także możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, urządzenie będzie interesująca dla tych, którzy chcą kupić urządzenie mobilne do komunikacji. Jednocześnie na cenę Philips Xenium X623 jest około 5.000 rubli, co jest bardzo, bardzo dobre i niedrogie rozwiązanie dla najbardziej.

projekt

Konstrukcja urządzenia jest ścisła i klasyczne. Philips obudowa Xenium X623 prostokątny i różnią się tylko nieznacznie zaokrąglone krawędzie. Górna połowa liczby spłaszczone, podczas gdy dolna nieco zaostrzony. Tylna komora obrzeże pokrywki, a pewna część przedniego panelu wykonane są z metalu, który jest wyspecjalizowany pomalowana na czarno. Dolna powierzchnia i obejmy są także czarne, ale w tym przypadku, gdy materiał już działa pół-połysk plastiku. Z niego jest produkowany i wkładka z brązu znajduje się w górnej części telefonu.

Jak niezawodna obudowa?

Podczas długotrwałej pracy urządzenia nie pojawia się skrzypienie, skrzypienie lub luz, nawet jeśli telefon jest na tyle twardy, aby wycisnąć. Oczywiście, na tle standardowych urządzeń mobilnych, do których użytkownicy są przyzwyczajeni do najbardziej dzisiejszy takie urządzenie będzie nieco trudne, ale jest to dość wygodnie leży w dłoni dzięki ładnym opływowym kształtem, małą szerokość i bardzo dobrze wyważony ciężar.

Odciski palców i inne ślady mogą pozostać wyłącznie na wyświetlaczu Philips Xenium X623, a więc wytrzyj je nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, więc wielu użytkowników tego urządzenia zaleca się stosowanie wszelkiego rodzaju folii ochronnych.

W górnej części przedniego panelu znajduje się dedykowany czujnik światła. Urządzenie to służy do automatycznego dostosowania siły podświetlenia w zależności od tego, jak dużo światła pochodzi ze wszystkich stron. Korzystnie większość przypadków takie czujniki zainstalowane na przyjętych współczesnych smartfonów dotykowych, ponieważ duża przekątne ekranów przedstawić wystarczająco silne zużycie energii.

głośnik

Na szczególną uwagę zasługuje użytkowników, że telefon komórkowy Philips Xenium X623 ma dość cichy głośnik, dzięki czemu rozmowa z kimś w hałaśliwym otoczeniu często staje się trudne, ale deweloperzy nie zrównoważyć głośność nie jest zbyt wysoka to głośnik niezwykle wysoki stopień zrozumiałości i jasności dźwięku. W urządzeniu znajduje się specjalny system subtraktywnego dynamicznej redukcji szumów, czyli każdy dźwięk jest początkowo przepuszczany przez dużych serii filtrów, a dopiero potem wysyłane do abonenta oczyszczonej.

Klawisze i zarządzanie

Znajdujemy się poniżej Philips Xenium X623 układ klawiatury i sterowania ekranem. Głównym mikrofon znajduje się pomiędzy przyciskiem „0” i „*”. Na dole znajduje się wyspecjalizowany pasek jarzmo, natomiast po lewej stronie znajduje się szczelina do wkładania microSD. Szczególną uwagę zwraca się na fakt, że ten telefon udostępnia funkcję wymiany „na gorąco”.

Po prawej stronie znajduje się przycisk, który aktywuje mechaniczny aparat, jak również dwa oddzielne przyciski do regulacji głośności. Należy zauważyć, że klawisze są nieco podniesiony na całym ciele, a więc są dość łatwo poczuć palcami, że jest dość przyjemny moment dla większości ludzi. Wyjście audio telefon komórkowy Philips Xenium X623 ma standard – 3,5 mm.

pokaz

Na wyświetlaczu tego urządzenia jest dość standardowe i przekątnej jest 2,4 cala. Rozdzielczość ekranu 240×320 pikseli, a gęstość 166 pikseli na cal. Matryca jest wykonana zgodnie z technologią TFT IPS i ma zdolność do odzwierciedlenia około 262000 kolorów. Zainstalowane w urządzeniach, takich jak telefon komórkowy Philips Xenium X623 czarny, podobny do ekranu – jest to dość ciekawe rozwiązanie.

Warto odnotować fakt, że jakość wykonania wyświetlacz pozostaje wysoka, a kąt patrzenia jest maksymalna możliwa, aw przypadku bardzo odbiegała tylko nieznacznie zmniejsza jasność. Jednak należy zauważyć, że sama w sobie nie jest bardzo wysoka jasność nawet dla standardowego oświetlenia biurowego, a światło, ekran może całkowicie zanikać. To z tego powodu, czujnik światła w tym przypadku nie odgrywa żadnej znaczącej roli.

bateria

Akumulator do Philips Xenium X623 jest dość obszerny, a wskaźnik naładowania znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu i zawiera dwa podziały.

Sam telefon komórkowy zawiera akumulatora litowo-jonowego, który ma pojemność 2000 mAh. Producent twierdzi, że w trybie gotowości, urządzenie może pracować dłużej niż 50 dni, podczas gdy będzie trwać przez 23 godzin utrzymując stałą rozmowę. Zatem średnio Philips Xenium X623 bateria trzyma telefon w pracy przez około tydzień.

Podczas testów, informacje uzyskane przez producenta, zostało potwierdzone jedynie w części, ponieważ w trakcie rozmowy telefon trwała tylko 17 godzin, natomiast czas czuwania pozostał w pracy około miesiąca. Jeśli będziesz słuchać muzyki w telefonie, czas trwania życia baterii wynosi około 30 godzin, niezależnie od tego, co używasz zestawu słuchawkowego do telefonu.

ładowanie

Opłata jest dostarczany dość słaba, ponieważ może pomóc pełnego naładowania akumulatora trzeba poświęcić więcej niż trzy godziny. Jednakże, jeśli używasz standardowego kabla USB, całkowity czas procesu wzrośnie jeszcze bardziej.

kamera

Jak wspomniano wyżej, w urządzeniu zestaw 5 MP aparat z funkcją automatycznego ustawiania ostrości. Istnieje również błysk, ale opinie o tym użytkowników urządzeń powiedzieć, że skuteczność jego stosowania jest niewielki. Maksymalna rozdzielczość zdjęć 2592×1944 to możliwe, natomiast wideo mogą być usunięte w rozdzielczości 480×320, a następnie nie więcej niż 12 klatek na sekundę prędkością.

Zatem należy stwierdzić, że można zrobić bardzo dobre zdjęcia, jak zdolność aparatu do prowadzenia fotografowania różnią się dostatecznie wysoką jakość obrazu. Członkowie pamiętać prawidłowego balansu bieli i ekspozycji, bardzo dobry szczegół, kompletny brak jakichkolwiek zniekształceń geometrycznych, a także niewielką odległość ogniskowania, co stanowi około 3 cm. Film jest usuwany jest nie najlepszej jakości, ponieważ wrażenie psuje dopuszczalnej liczby bloków nie osiągając żadnego porównania nawet z możliwości, które są oferowane w tym samym roku modelu telefonu.

Wydajność i menu

Operacja przeprowadzana jest na tak zwanym systemie operacyjnym zastrzeżonych, ale w trakcie jego istnienia, prawie żaden z użytkowników nie powiedzieć, że opóźnia lub przestaje odpowiadać w trakcie ich pracy. Również nie budzi żadnych zastrzeżeń, a sposób, w jaki telefon reaguje na naciśnięcia klawiszy i przełącznika menu, jeśli są stosowane normalne podłoże dla Philips Xenium X623.

Jeśli telefon jest w pozycji zablokowanej, na ekranie użytkownik otrzymuje informacje o stanie baterii, operator sieci, jak również czasu i daty. Blokowanie i odblokowywanie urządzenia są dość proste, tak aby poradzić sobie z tych procedur może być nawet osoba, która nie wie zbyt wiele o tych urządzeń.

dwie karty

Praca z dwiema kartami SIM jest dość standardowe dla telefonów komórkowych, w których ta funkcja jest obecna. Aby wybrać numer z pewnym karty będzie początkowo należy go wybrać z listy kontaktów, a następnie kliknij lewy górny przycisk i wybrać, jaki rodzaj karty telefonicznej do zastosowania w tym przypadku. Dla wygody, każda mapa została pierwotnie przypisane konkretnej nazwy podmiotu, do którego należy.

W sekcji „Kontakty” znajduje się pełna lista książki telefonicznej z różnych numerów. Natychmiast warto zauważyć fakt, że początkowo nie wykazują żadnych pamięć, która przechowuje numer lub numer karty, do którego jest dołączony. Daje on możliwość wyszukiwania tylko wprowadzenie imienia i nazwiska. W związku z tym, musimy stale śledzić wybranej lokalizacji to dla każdego kontaktu. Telefon posiada możliwość przechowywania komórek 2000, ale dodatkowo mogą być umieszczone na samej karcie. Zapewnia możliwość kopiowania lub przenoszenia numerów zapisanych w pamięci telefonu na kartę SIM i odwrotnie.

Po przejściu na dial-up, ekran zacznie wyświetlać czas i różne ustawienia. W razie potrzeby można szybko przełączyć się do wiadomości, książki telefonicznej lub którykolwiek z pozostałych elementów menu. Poprzez naciśnięcie przycisku „OK” jest aktywowana jako standardowego zestawu głośnomówiącego. To powinno być szczególną uwagę zwrócić na rejestratorze, który pozwala nagrywać rozmowę z zachowaniem obu głosów.

Wszystkie te funkcje (oprócz głośnomówiącym) może być używany bez żadnych problemów, niezależnie od tego, czy zestaw słuchawkowy jest używany do telefonu.