857 Shares 4500 views

CHVIKOVA Alexander: biografia i życie osobiste wokalisty

CHVIKOVA Alexander, lepiej znany w świecie showbiznesu jako Alex, urodził się w ukraińskim mieście Donieck 4 września 1988 roku. ojciec Saszy – znany biznesmen, szef udanej firmy „Energosbytprom”, specjalizujący się w produkcji bloczków budowlanych, a matka – zwykła gospodyni domowa.

dzieciństwo

Alex dorastali posłusznego dziewczynę, w których rodzice nie są po prostu chayali dusza. Umiłowanie śpiewu pochodzi Sasha we wczesnym dzieciństwie, często jest zamknięty w swoim pokoju i zaśpiewał popularną piosenkę w czasie. CHVIKOVA Aleksander wolał śpiewać sam, bo na początku wahał się publicznie, w tym przyjaciół i krewnych. Ujawniają jego talent pomógł zaufanie dziewczyna i bardzo ciepłe stosunki z rodzicami. Do tej pory Alex widzi ojca, doskonały człowiek, i we wszystkim słuchać jego opinii. Sasha była bardzo mała dziewczynka w domu, ale ponieważ do siódmej szkoły podstawowej uczyła się w domu. Zapewne z tego powodu nigdy nie cierpiał Alex uzależnień. Uznane przez przyszłego piosenkarza, jeden dzień, postanowiła spróbować zapalić papierosa, ale to nie jest praca, to był głośny kaszel, i nie było to nieprzyjemne gorzki smak w ustach. Od tamtej pory nigdy nie dotknął tytoniu.

twórczy uzależnienie

W wieku jedenastu CHVIKOVA Alexander wykonywane w konkursach młodych talentów i festiwalach. Sasha również próbował stać się profesjonalnym siłownia, ale kilka lat później zdecydował się porzucić to przedsięwzięcie i zatrzymał ćwiczeń. Choć wciąż bardzo młoda dziewczyna, studiowała śpiew i taniec, pisanie poezji, nauki gry na fortepianie w szkole muzycznej miasta.

Rodzice są silnie wspierane córkę i pomógł jej wejść na świecie pod nazwą show biznesu. Dzięki aktywnemu wsparciu ojca Aleksa był w stanie połączyć swoje życie do modelowania biznesowego. Brała udział w wielu promocjach, jej ładna twarz można było zobaczyć na billboardach.

Początek kariery muzycznej

W 2001 roku Alex był nie tylko bardzo udany model, ale również początkujący piosenkarz. To właśnie w tym czasie CHVIKOVA Alexander nagrał swój pierwszy utwór o nazwie „Pocałunek powietrza”, który natychmiast pojawił się w rotacji ukraińskich stacjach radiowych. Wkrótce film wzięte z tej kompozycji były aktywnie „twist” na kanałach muzycznych. Druga połowa 2001 roku został oznaczony przez Sasha rejestrowania debiutancki album znanego również jako „kiss powietrza”. Pomimo dobrej pomocy finansowej ojca Alex album miał szczególną popularnością.

"Star Fabryka-4"

W 2004 roku Alexander CHVIKOVA (Alex) pomyślnie przeszła casting popularnego rosyjskiego projektu telewizyjnego „Fabryki gwiazd-4”, dzięki czemu stał się znany.

W trakcie realizacji projektu CHVIKOVA nominowany dwukrotnie. W swojej pierwszej nominacji Sasha zaśpiewała piosenkę „Path Moon”, pierwotnie wykonywany piosenkarki Alsou, a drugi -. Jest cool piosenkę „Gdzie jesteś?” Alex udało się wejść do pierwszej piątki finalistów, ale podium, nigdy nie był w stanie. Ale w tym samym czasie wokalistka otrzymała nagrodę specjalną od firmy MIA – wycieczka dla dwóch osób w romantycznej Wenecji, gdzie udał się z matką.

Życie po zakończeniu projektu

Wychodząc ze ścian rozgwieżdżonym domu, zaledwie dwa lata ona osiągnął wiele. Alexander CHVIKOVA, zdjęcia, które zdobią okładki popularnego magazynu dla mężczyzn Maxim, ewoluowała od małej bezbronnej dziewczyny w wspaniałej kobiety. Nagrała 3 utwory: „Pokój”, „samotność” i „Kiedy jesteś w pobliżu”, wykonywane w duecie z Tymoteusza. W lecie 2004 roku na ich wspólne piosenki z Timati jasne i piękne klip został nakręcony. Z tej kompozycji artystów wykonywanych w Jurmala. W październiku CHVIKOVA Alexander wziął udział w programie koncert poświęcony Dniu urodzin Moskwy. 06 listopada 2004 Alex zagrał w reklamie kosmetyków MIA i został rozpoznany jako twarz marki.

Przy wsparciu ojca, piosenkarka nagrała dwa albumy solowe, „My Vendetta” w 2007 i „świat marzeń” w 2011 roku – i wydała nowy teledysk.

Zmiany w wyglądzie

Alex zawsze uważana była za bardzo seksowna gwiazda, a to nie jest zaskakujące. Wzrost Aleksandry Chvikovoy ma 174 cm, piosenkarza waży tylko około 50 kg. Ponadto, smukła pani ma przystojną twarz, która jest trudno nie zakochać.

Jednak, mimo wszystko, w 23, Sasha chciał być jak jej idol Angelina Jolie. Z tego CHVIKOVA byłem gotów iść pod nóż, aby zmniejszyć nos i poprawić usta.

Wynikiem operacji plastycznej było straszne. Jej usta były spuchnięte, zaczął boleć, miejsca wstrzyknięcia uszczelnienia tworzą bolesne, rozmawiać i mieć piosenkarz trudem. W wyniku nieudanego wyglądu regulacji dziewczyna zaczęła wyglądać wulgarnych i znacznie starszy niż jego wieku.

życie osobiste

W murach fabryki Obudowa Alex spotkał swoją pierwszą miłość. Wybrany CHVIKOVA stał raper Timati. Ich wzruszająca i czuła szacunek, tam jest cały kraj. Było z tym człowiekiem Aleksander dowiedział smak pocałunku, i przyjemność z intymności. Ale, niestety, te stosunki nie były wieczne, a 2 lata później para zerwała.

Nowy wybrany Alexa stał się biznesmenem Umar Dżabraiłow, który jest 20 lat starszy od niej. Ich związek zakończył się w 2008 roku, a nowa pasja był Leonid CHVIKOVA Zakoshansky popularny młody prezenter telewizyjny. Jednak romans zakończył się równie szybko, jak się zaczęło.

Nie tak dawno temu, Alex spotkał swoją prawdziwą miłość, która okazała się Andriej Popow, lepiej znany jako hip-hop artysta Lil Pop. Singer Sasha młodsze od 5 lat, ale to nie koliduje z ich uczuciami. Para poznała się na planie filmu, w którym Rzuciła się do roli młodych ludzi w miłości. Plotka głosi, że Aleksander CHVIKOVA żonaty Andrei Popov, ale faktycznie sformalizowanie relacji jeszcze nie stało.

Alexander – popularna młoda piosenkarka z uroczym wyglądem i stosunkowo dobrych zdolnościach wokalnych.