215 Shares 9738 views

Katrin Denev: biografie sławnych aktorek XX wieku

Być może jednym z najbardziej utalentowanych aktorek XX wieku można nazwać Katrin Denev. Biografia aktorki zaczęła odliczanie 22 października 1943 w stolicy Francji – Paryżu. Najsłynniejsze obrazy gościnnie Katarzynę są „8 kobiet”, „Parasolki z Cherbourga” i „Tańcząc w ciemnościach”.

Katrin Denev – gwiazda filmowa świat XX wieku

Katarzyna Fabienne Dorleak (to jest prawdziwa nazwa popularnej aktorki) urodził się w rodzinie aktorów, rodzicami – Renee Deneuve Maurice Dorleak – znany francuski artystów światowego kina. Ma trzy siostry, niektóre z nich są również w filmach i aktorek. Jednak w przeciwieństwie do nich, Katrin Denev był młody i nie myśleć o tym, jak połączyć swe życie z zawodu aktorskiego.

W świecie kina, Catherine wyszła starsza siostra Francoise, był z nią była niepisana rywalizacja na przestrzeni lat. Aby nadążyć z siostrami, Katrin Denev, którego biografia jest znane wszystkim koneserom kina, nawet poszedł z nią na swoich pierwszych próbach. Aby nie wydawać się siostrą, Catherine wzięła nazwisko panieńskie matki i zaczął go używać wszędzie.

Sama pierwsza rola filmowa grał Katarzyny w 1957 roku debiutując w filmie „uczennica”. MovieMaker wykonane w jej niezwykłym talentem i zaczął ufać jej główną rolę w swoim nowym filmie. Zatem było malowanie „Portugalskie wakacje” w filmografii Deneuve, „Parisienne”, „Drzwi slam”.

Prawdziwa sława – to, co chciała Katrin Denev. Biografia aktorki wykonane ostry zakręt w 1964 roku, kiedy na ekranach spośród filmu „Parasolki z Cherbourga”, gdzie zagrała tytułową rolę. Wierzyć w nasze siły, Catherine udał się do Hollywood, chcąc dostać główne role, ale szybko wrócił do Francji.

Niezwykłe aktor rozwój zdjęć Deneuve

Wkrótce na ekranach pomniejszanie obrazu „Les Demoiselles de Rochefort”, gdzie Deneuve grał z siostrą Françoise. Rok później, siostra aktorki zginęła w wypadku samochodowym. Śmierć jej najlepszym przyjacielem i rywalem Katarzyny przetrwał dość trudne, jednak warto zauważyć, że to było po śmierci ciekawych propozycji zaczęły się Fransuaz Denev.

W 1967 roku, ekrany z filmu „Belle de Jour”, po czym zaczął nazywać Deneuve europejską gwiazdę, natomiast Katarzyna początkowo nie chciał przyjąć tej roli. W wywiadzie aktorka wyznała, że nie rozumie, dlaczego producenci zaproponował jej pracę w tym filmie, ale rola z pewnością stanie się jednym z najlepszych w jej karierze.

Katrin Denev, biografia pełna jest dramatycznych zwrotów akcji, i próbował się włamać do Hollywood, ale nie była w stanie pracować jako aktorka w reklamach. W 1980 we Francji wyszło kilka świetnych filmów z jej udziałem: „Tatort”, „Fort Sagan”, „Mamy nadzieję, że będzie to dziewczynka”, itd.

W latach 1990 i 2000 Katrin Denev dalszym ciągu aktywnie działać, wśród najbardziej znaczących dzieł aktorki tamtych czasów – komedię muzyczną „8 kobiet”, który otrzymał nagrodę na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Deneuve powiedział filmu, mówiąc, że był równie interesujący pracować ze wszystkimi swoimi partnerami.

Niewyczerpana energia, pracowitość i wytrwałość – charakterystycznych cech Katrin Denev. Teraz aktorka nadal działać w filmach i mówi, że nie stara się zwrócić uwagę na ich wiek.