85 Shares 7183 views

serial „Agentka Carter”: aktorzy podstawowej struktury

komiks adaptacja filmowa są bardzo popularne. „Agent Carter” – spółka zależna od projektu Marvela, który opowiada o przygodach dziewczynki Captain America. Po jego nagłe zniknięcie Peggy Carter nie był zniechęcony i stara się rozwiązać problemy na własną rękę. Jakie są role odgrywane przez aktorów z serii „Agent Carter?”

Heyli Etvell jako Peggy Carter

Aktorka gra rolę Peggy Carter – tajnego agenta armii brytyjskiej. Jej pierwszy występ w uniwersum Marvela miała miejsce długo przed występem. Haley pierwszy wystąpił przed publicznością w filmie "The First Avenger", wydany w 2011 roku. Następnie w 2013 roku przychodzi krótki film «Marvel. Agent Carter ". Aktorzy, którzy wystąpił w niej w dalszym ciągu odgrywać swoją rolę w tytułowej serii.

Peggy Carter – byłą dziewczyną Steve Rogers. Seria ma miejsce w przeszłości, w pierwszych latach po wojnie z Niemcami. Peggy nikt nie bierze poważnie, ponieważ ona jest kobietą. W tym czasie, stary przyjaciel Carter, Howard Stark, oskarżony o opracowywaniu i sprzedaży śmiertelną broń. Stark prosi o pomoc Peggy. Musiała znaleźć intruzów, zastępując swojego przyjaciela.

Heyli Etvell – popularna brytyjska aktorka. Urodziła się w 1982 roku w Londynie. Ukończyła szkołę działającą w Gidholle później studiował filozofię i teologię. Jej artystyczny debiut w reklamach chipsów, ale po 2 latach zagrała w filmie „Sen Kasandry” Vudi Allena. To było po dużych projektów, takich jak „The Duchess”, „Widok z mostu”, „The First Avenger”, „Kopciuszek”. Haley Peggy Carter grał także w "The Avengers" filmów, "Ant-Man" oraz w serialu "SHIELD agentów."

James D'Arcy jako Edvina Dzharvisa

W odcinku „Agentka Carter” aktorzy zostali wybrani bardzo ostrożnie. Marvel Studios woli do podjęcia roli mało znane, ale utalentowanych artystów. Jednym z nich był James D'Arcy. Grał rolę Edvina Dzharvisa – Butler Howard Stark. Wraz z Carterem, idzie w poszukiwaniu przestępców, którzy oprawione pracodawcy.

James D'Arcy – brytyjski aktor teatru i telewizji. Urodził się w 1975 roku w Londynie. Po szkole średniej spędził rok w Australii, pracuje w Szkole Sztuki Dramatycznej. Również studiował na Akademii w Londynie, gdzie otrzymał tytuł licencjata. Graj D'Arcy rozpoczął w latach 90., ale główną rolę zaczął otrzymywać dopiero niedawno. Światową sławę uzyskał po filmie „Pan i władca: na skraju ziemi”, gdzie zaśpiewała tytułową rolę. Brał także udział w takich filmach jak „Egzorcysta: Początek”, „Upiór w Red River” „Vampire” W 2010 roku James zagrał w filmie Madonny „My”.

Czad Maykl Myurrey w roli Jack Thompson

Czad Maykl Myurrey nabyte roli Jack Thompson – CHP pracownika (Tajny rezerwowej naukowa). Byli żołnierze USA są obecnie zaangażowane w śledzeniu brakującą Howarda Starka, który jest oskarżony o tworzenie i rozprzestrzenianie śmiertelną broń. Stark próbuje zapobiec aresztowaniu agenta Carter.

Aktorzy na roli nie tylko wybrany spośród Brytyjczyków. Na przykład, Czad Maykl Myurrey – Amerykanin urodzony w stanie Nowy Jork. On jest nie tylko znanym aktorem, ale także model i showman. Przed rozpoczęciem kariery, zdobył Paperboy, aw 1999 roku brał udział w pokazach mody popularnych marek. Największą popularność przyniosła mu wyprodukowanie filmu Disney «Zakręcony piątek„. Grał również w słynnym projekcie młodzieży „Historia Kopciuszka”, gdzie zaśpiewała tytułową rolę w tandemie z Hilary Duff. Jako aktor dramatyczny, Murray okazał się w słynnym serialu „One Tree Hill”.

Enver Gjokaj jak Daniel Sousa

W serialu „Agentka Carter” oraz roli aktorów dobrano bardzo starannie. Amerykański Enver Gjokaj gra agenta Daniel Souza. Podczas wojny służył w wojsku, ale stracił nogę i został zmuszony do dymisji. Następnie udał się do pracy dla elektrociepłowni, a następnie został szefem wydziału w Los Angeles.

Enver Gjokaj urodził się w Kalifornii, USA. Po ukończeniu New York University w 2005 roku, rozpoczął karierę aktorską. Sukces przyszedł do niego po wykonaniu tytułowej roli w serialu „Dollhouse”. Enver błyszczał również w popularnym serialu „The Walking Dead”, wykonując niewielką rolę w jednym z sezonów.

Shi Uighem jak Roger Dooley

Seria „Agentka Carter”, który aktorzy stają się znane na całym świecie, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces bez Roger Dooley grany przez amerykański aktor Shi Uighema. Dooley – weteran II wojny światowej, a szef nowojorskiego oddziału CHP. To właśnie on prowadził operację, aby szukać brakującego Howard Stark. Roger jest charyzmatyczny przywódca, który jest szanowany i kochany przez swoich podwładnych.

Sam Shi Uighem – popularny amerykański aktor, który zagrał w filmach od ponad 20 lat. Urodzony w Teksasie, miałem pierwotnie planował poświęcić się dla sportu, a mianowicie gra w tenisa i piłki nożnej. Jednakże, podczas studiów na University of New York Uighem odkrył rzemiosła aktora. Jego debiut miał miejsce w 1997 roku w serii „Opowieści o duchach”. Następnie udział w takich filmach jak "Tigerland", "Lords of Dogtown", "Splinter", "Pride and Glory". Nowoczesne widzowie znają go jako artysty w jednej z głównych ról w serialu „Zakazane imperium”.

Dominik Kuper jak Howard Stark

Dzięki projektowi „agent Carter”, aktorzy byli w stanie uczynić prawdziwy krok naprzód w jego karierze. Jednym z nich był Dominik Kuper, który grał rolę ojca Iron Mana – Howard Stark. Genialny wynalazca, naukowiec, inżynier i przedsiębiorca. Podczas wojny pracował w wielu najważniejszych projektów strategicznych. W 1946 roku, CHP oskarżony w tworzeniu śmiercionośną broń i próbował jego nielegalnej sprzedaży. Howard – bliski przyjaciel Peggy Carter, więc zwrócił się do niej z prośbą o znalezienie tych, którzy go w ramie.

Dominik Kuper – aktorem pochodzenia brytyjskiego. Przed kręcenia filmów Marvel grał głównie role drugoplanowe. Jednak rola Stark był przełomowy dla niego. Po nim, grał w takich filmach kasowych jak „Dracula” i „Warcraft” i wystąpił w sensacyjnym serialu „Preacher” w 2016 roku.

Niestety, z serialu „Agentka Carter” Season 2 (aktorzy nadal odgrywać swoją rolę) był ostatnim. Pomimo wysokiej pochwały od krytyków, jak również popularny wśród fanów, twórcy postanowili zrezygnować z projektu z powodu niskich ocen. Mimo to, wciąż jest nadzieja, że kontynuacja „Agent Carter” będzie kupić inny kanał telewizyjny, i znów będziemy mogli zobaczyć nasze ulubione postacie.