550 Shares 7786 views

Aktorka „Wren – śpiew ptaka”: biografia i zdjęcia

Nie tak dawno temu na ekranach zwolnionych serii „Wren. – śpiew ptaka” Jest to trzecia filmowa adaptacja słynnej powieści Reşat Nuri Güntekin. Ktoś krytykuje aktualną wersję produktu porównując aktora zaprezentować drugi sezon. A ktoś z zachwytu oglądając wszystkie wzloty i upadki młodej kobiety uroczym tureckiej. Wiele było wiele pytań o który wciela się Feride która aktorka. „Wren – śpiew ptaka” – serię, która powinna przynieść sukces Fahriye Evcen. Że miała główną rolę w tym filmie. O piękno znany jest nie tak dużo. Spróbujmy jeszcze dowiedzieć się szczegółów jej karierze.

Dzieciństwo i młodość aktorki

Fahriye Evcen aktorka urodziła się w niemieckiej miejscowości Solingen 4 czerwca 1986 roku. Była ostatnią dziecka w rodzinie wielodzietnej. Oprócz niej dorasta tutaj mamy czworo dzieci. Jej matka była etnicznej czerkieski, a jego ojciec – Turek. Podczas pobytu w Niemczech, rodzina musiała zmierzyć się z problemem ludobójstwa. Neonaziści, zalecał „czystości narodu” spalili dom niechciane, bite i groził im. Jako dorosły, nasza bohaterka jest często przypomniał jak często oni siedzieli w piwnicach w ciemności skoku, aby uniknąć masakry. Stając się sławny, to koszmar, jej doświadczenie jako dziecko, wszystkie publikacje powie aktorką. „Wren – śpiew ptaka” – film, który wykonany jej sławny.

Początek twórczy sposób

W Niemczech, przyszła aktorka ukończyła liceum. Potem idzie do Uniwersytetu Genriha Geyne w Dusseldorfie i uczy się od socjologa. Młoda piękna jest stosowanie do udziału w castingu do kręcenia filmu „Falling Leaves”. Jej roszczenia do roli Nejla. Dziewczyna bierze się urlop naukowy na uniwersytecie i podróżuje z matką w Stambule, gdzie strzelaniny. Ta instytucja Fakhri rzutów.

Po strzelaninie, ona decyduje się na pobyt w Stambule i wprowadź University BOGAZICI Universitesi, Wydział Historii. „Falling Leaves” Film jest sukces. Przed pięknem wiele dobrych ról. Ona zagra głównego bohatera w serialu „-ptichka strzyżyk śpiew” – Feride.

Aktorka całkowicie podane do swojego rzemiosła. Prywatność ona absolutnie nie ma czasu. Jej wysiłki nie poszły na marne. o filmowanie propozycje przychodzą jeden po drugim. Wkrótce była gra „Tosca” w nowym filmie. Dwa lata później, wychodzą dwa zdjęcia z jej udziałem, jak „Heaven” i „Celem mojego życia.”

Filmografia aktorki

  • 2006 – "Falling Leaves".
  • 2006 – "Tosca".
  • 2008 – "Heaven".
  • 2008 – „Celem mojego życia.”
  • 2010 – „Zespół: W drodze Boga”
  • 2010 – "Enrica Lady".
  • 2012 – "Ty, mój dom"
  • 2013 – "Wren – śpiew ptaków."

Zdjęcia aktorki jest już na pierwszych stronach magazynów mody. Ale do niedawna nikt nie wiedział, kto to Fahriye Evcen.

Nieśmiertelna opowieść Feride

Ten film – filmowa adaptacja powieści Reşat Nuri Güntekin -zaputannoy historii miłosnej, w której główny bohater będzie musiał przejść wiele testów na drodze do szczęścia. Akcja toczy się w Turcji.

Główny bohater filmu – urocza dziewczyna o imieniu Feride. Dla żywotności i miłości wybryków krewni nazywali ją Wren.

Fahriye Evcen – bardzo piękne i ciekawe aktorka. „Wren – śpiewa ptak” to nie jest pierwszym z jej pracy w filmie. Jeśli spojrzeć na nią, staje się jasne, dlaczego dyrektor tej wersji powieści wybrał ją, bo Fahriye samo słodki, spontaniczny i żywy, tak jak jej bohaterki. Ale wracając do fabuły filmu. Feride ojciec – wojskowy. Szczęśliwa rodzina uwielbia jego „ptaszka”. Nagle matka dziewczynki umiera na gruźlicę. Wówczas ojciec postanawia wysłać córkę do płyty francuskiej. Tutaj Feride nie marudzić, jak wkrótce przychodzi wiadomość o śmierci Papieża. Teraz ona jest sierotą.

Feride idzie do krewnych: Besim wujostwo Seyfettin. Mają dwoje dzieci, córkę i syna, Kamran Nedjma. Feride, mieszka w domu ciotki, zakochuje się z synem. Kamran nie spotkać dziewczynę w zamian. On nie dostrzega dziewczynę poważnie. Ponadto, młody człowiek zakochany w innej … Główny bohater czeka jeszcze sporo frustracji i nieszczęścia. Ale na końcu historii, to nadal znaleźć szczęście i miłość.

Kręcenia show „Wren – śpiew ptaka”

Przygotowania do filmu trwały sześć tygodni. Aktor udał się do domu turecki aktor Burak Ozchivitu. W roli reżysera Feride polecił Merve Boluğur. Ale kierownictwo filmu nadal postanowił zaprosić tę aspirujących aktorka Fahriye Evcen. Ta dziewczyna jest inna cienka zewnętrzna uroda i uparty temperament. Podobnie jak bohaterka powieści Reşat Nuri Güntekin.

Aktorka z filmu „Wren – śpiew ptaka” więcej niż raz w trakcie produkcji walcowanych skandali dla różnych powodów. Że nie lubi makijażu, który jest nałożony na twarz make-up artist, operator błędnie złożone światło … Warto wspomnieć, że strzelanie z filmu miała miejsce prawie w tych samych miejscach w Stambule, podobnie jak w poprzednich wersjach tej serii. Specjalnie dla tego producenta telenoweli wynajmowane dwór Reshat Ahmet Pasha, który znajduje się w najstarszej części Stambułu. Ten budynek od ponad stu lat, ale jest doskonale zachowany. Aby odtworzyć atmosferę w czasie, o którym mowa w powieści, w rezydencji sprowadzono wiele rzeczy z muzeów Stambułu i prywatnych kolekcji z antykami.

życie osobiste

„W moim życiu nie ma już miejsca na miłość” – mówi aktorka. „Wren – śpiewa ptak” (2013) – film, który uczynił ją znanym daleko poza granicami Turcji. Propozycje od znanych reżyserów posypały dziś Fahriye Evcen stale. Bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów. Najbardziej znanym publikacja pochodzi z nią wywiad. Jest to łatwe do odgadnięcia, jaki rodzaj życia w zawrotnym tempie, po prostu nie pozostawia czasu na spotkanie z młodymi ludźmi.

Może urody wciąż przeżywa zerwanie z piosenkarza i aktora Ozdzhanom Deniz. Dzięki nim poznała przez ponad dwa lata. Rozstanie było trudne. Oczywiście, aktorka marzy o rodziny, męża i dzieci. Ona po prostu nie spotkałem kogoś, kto może zdobyć jej serce. Być może wkrótce będziemy słyszeć historię wielkiej miłości Fahriye Evcen, ale już nie na ekranie iw życiu. Feride rola w serialu mogły grać tylko bardzo utalentowana aktorka. „Wren – śpiew ptaka” – film, podbił serca publiczności. Każdy z nas kochać, aby zobaczyć nową wersję nieśmiertelnej powieści Reşat Nuri Güntekin udziałem kosmetyczny Fahriye Evcen.