738 Shares 6519 views

Puntov Michael: biografia i twórczość

Puntov Michael – jasny przedstawiciel utalentowanych i różnorodnych Romów. W swoich 20 lat, miał mnóstwo sukcesów. W tym czasie, ten facet był członkiem „Eurowizji” dziecięcego, jest teraz otrzymaniu przyzwoitą edukację, wydaje się w popularnej grupy. Chcesz wiedzieć więcej na temat jego osoby? Zalecamy, aby przeczytać cały artykuł.

Puntov Michael: biografia, rodzina i dziecko

Nasz bohater urodził się 23 grudnia 1995 w Czerwonej Sulina – miasta położonego w rejonie Rostowa. Michael został podniesiony w dużej rodziny romskiej. Miał kilka braci i sióstr. Od najmłodszych lat chłopiec umiał obsługiwać konie.

Dzieciństwo przyszłego wokalisty odbył się w miejscowości Niżny Mamoń (region Woroneż). To miejsce, gdzie cała rodzina przeniosła się wkrótce po Puntov ur Misha.

Wielu z nas są przekonani, że Romowie są stale wędrować gardzić żadnej pracy i foraged kradzieży. Ale to nie jest przypadek. Puntov – ludzi wykształconych i pracowity. W dniu przyjazdu w regionie Woroneża ojciec naszego bohatera znalazł pracę przez kierowcę ciężarówki. Jego matka była gospodynią domową. Wszystkie dzieci dały do miejscowej szkoły.

kreatywność

Jeśli uważasz, że Misza studiowała śpiew, jesteś w błędzie. Miłość do muzyki, tańca i występów w jego krwi, podobnie jak wszystkich Cyganów. Z 10 lat chłopiec zaczął brać udział w różnych konkursach. Ojciec, matka i wielu krewnych wspierała go w tym.

W wieku 12 lat, nasz bohater brał udział w festiwalu „adres dzieciństwa. – Woroneż Regionu” Jego umiejętności wokalne i zdolność, aby pozostać na scenie zauważył wielu członków jury. Zwycięzcą cygańskiego chłopca nie. Ale udział w wypadku był zmienia życie dla niego. Fakt, że Misza zauważył w hali producenta i tekściarza Witalij Ososhnik. Podał młody talent do wykonywania w ramach grupy jego dzieci „Street Magic”. Michael powiedział tak.

Przemówienie na „Eurowizji-2008” dla dzieci

Utalentowany chłopiec z rodziny romskiej był zadowolony, że miał okazję do twórczego rozwoju. Wkrótce producent V. Ososhnik Misha wysłany do „Eurowizji” wycieczkę selekcji dzieci. Szósty równiarka i nie mógł myśleć, że będzie reprezentować nasz kraj w tak prestiżowym konkursie.

W listopadzie 2008 roku, „Eurowizja” dziecięcy odbyło się na Cyprze. Śliczne cygański chłopiec z promiennym uśmiechem jest pamiętany przez wielu widzów. Występował wzruszającą piosenkę – „śpiącego anioła”. Zgodnie z wynikami konkursu Puntov Michael zajął 7. miejsce. Jest to doskonały wynik.

W regionie Woroneża chłopiec witany jako bohater narodowy. Liczne krewni rzucili się przytulić i pocałować Misha. Dla nich był zwycięzca, najbardziej godny i utalentowany.

Ciąg dalszy kariery

Przemówienie na „Eurowizji” Misha dzieci przyniósł niezwykłą popularność. Wiele osób zastanawiało się, jak kontynuować swój los. Niektórzy przewidywali Puntov zapomnienie, inni byli przekonani, że będzie on nadal podbój rosyjskiego show-biznesu.

Minęło kilka lat. Teraz, w słodkie długowłosy facet , kilka osób zna cygański chłopiec, który poddany „Eurowizji-2008” dla dzieci. Puntov Michael nie zniknie. On nadal pisać piosenki i wykonywać z grupy „Street Magic”. Ta grupa dzieci jest bardzo popularny nie tylko w Rosji, ale również w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Europie. Największe zainteresowanie wśród fanów spowodowały Puntov Michaela. Utwory z jego występu dotyka duszę i wywołują pozytywne emocje. Jak jego kariera rozwinęła dalej?

"Heroes" Group

Chłopcy dorastali. Każdy z nich chciał poruszać się w innym kierunku. Nasz bohater kontynuuje współpracę z producentem Vitaliem Ososhnikom.

grupa „Heroes” został utworzony w lutym 2011 roku. Ponadto Misha Puntov, że zawarte Vsevolod Tarasov Vlad Krutskikh (udział w dziecięcej "Eurowizji-2005") i Raspopov Andrey. Wszystko zaczęło się od tego, że nowo boysband pisał swoje wideo do utworu „My trochę głupie serce” na YouTube. Reżyser filmu był Sergei Tkachenko. Słowa i muzyka zostały napisane przez otwieracze Witalij. Klip młodej grupy był oglądany przez tysiące użytkowników. Po 4 miesiącach tego klipu jest skręcony takich dużych kanałów muzycznych jak RuTV, «Muz-TV» Music Box, rosyjskim i innych. W zespole pojawił on armię fanów.

„Heroes” przyszedł drugi zacisk 16 września 2011 r. Nazwano to „Miłość – to chemia.” W okresie od 2012 do 2013 roku, nakręcono kilka filmów. Gdy debiutancki album grupy młodzieży? Stało się to w listopadzie 2014 roku. Album „Gdy jesteśmy młodzi,” w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy został sprzedany kilka tygodni.

W 2015 roku, "Heroes" przedstawił swój drugi album w rzędzie – Beautiful Life: Remixes. Chłopcy mówią, że mają wielkie plany pracy.

Konkludując

Teraz już wiesz, jak stać się popularnym Puntov Michael. Jego poświęcenie, ciężka praca i naturalny urok może tylko pozazdrościć. Życzymy tego wspaniałego chłopaka i grupę „Heroes” twórczej inspiracji i więcej trafień!