716 Shares 8093 views

Obrazy olejne. Współczesnych artystów: malarstwo pejzażowe

Nowoczesny obraz olejny pejzaż, charakteryzuje się przede wszystkim kolory, które są wykorzystywane przez współczesnych artystów. Są one mało prawdopodobne, aby korzystać z kryształów, które zostały w szerokim oczywiście wszystkich artystów od czasów renesansu. Ale jednak od charakteru prac współczesnego krajobrazu nadal piękne. Współczesny krajobraz różni się od swoich poprzedników żywsze wyrażaniu uczuć, nastrojów i myśli. Najczęściej napisany obrazy olejne. Współczesnych artystów, podobnie jak ich poprzednicy, wykorzystać ten materiał do wyniku już zadowolony publiczności.

Wykonawca Jurij Obuhovsky

Krajobraz romantyczny „Costa Brava” ( „Marina”) jest wypełniona radosnym nastroju artysty. Właściwie to „dziki” wybrzeżu Hiszpanii w długości nieco mniej niż dwustu kilometrów. Obraz przedstawia wąską zatokę z skalistego brzegu. Błękit spokoju Morza Śródziemnego rywalizuje z niebieskim wydawał wyblakłe od słońca jasny kolor nieba. Białe chmury, podkreślając jego błękit, podobnie jak biały trójkątny daleko wyprzedza w żeglarstwie morskim, z białej piany fal rozbijających się o skały. Błękit morza mieszane. Blisko niego widz jest nieco lżejszy, daleko – zostaje nasycony niebieski, jakby wypełniona nieprzewidywalne życie elementu wody. Obraz jest tak pełen romantyzmu, który nie pozostawia obojętnym widzem. Skały kadrowania zatokę z dala widoczne w jasnych odcieniach sirenevato i blisko blask złota. Ich złocone różne odcienie jasne słońce, co nie jest widoczne dla widza, ale we wszystkich zmysłów swych gorących promieni. W naszym klimacie jest miło zobaczyć szarym nasycone kolory niebieski i złota, i szczęśliwy, że obraz w domu, że o każdej porze roku będzie mówić o wszystkich kolorach lato musujących. Ten obraz jest dobry nie tylko w domu, ale także w biurze, kiedy można spojrzeć z dala od komputera i umieścić go w uspokojenia morza dziennym.

Artysta nie ogranicza się do jednego gatunku morza. Interesuje się wszystkim i moskiewskich krajobrazów, Karelii i na Krymie. Wspaniałe rogi Moskwie stanąć przed publicznością w krajobrazach „Wiosna na patriarchę” i „Yard Tverskoy Boulevard”, które ujawniają zaznajomieni nowo. Stała podziw powodować te obrazy olejne. Współczesnych artystów zobaczyć i zastanowić się nad jego obrazy zróżnicowane wspaniały świat.

artysta Kandybin

Malarz dał swej miłości krajobraz Rosji. Na jego płótnach wąskie, jasnych i czystych rzek z porośnięte zielonymi trawiastymi brzegami. Chodniki i łodzi pokazują, że gdzieś w pobliżu takie piękne ludzie żyją. Potężne drzewa, idąc w dół zbocza, zbliżył się do wybrzeża, co znajduje odzwierciedlenie w spokojnej powierzchni wody. Na jednym z obrazów jest wart pięć kopułą kościół z białą dzwonnicą i wzdłuż brzegów kwitnących białych lilii wodnych. obrazy olejne autorstwa współczesnych artystów (krajobrazy) są realistyczne. Wszystkie obrazy Kandybin pełnego odpoczynku. Tylko szwy-track nam powiedzieć, że żyją i pracują tu są ludzie, którzy ostrożnie odnosić się do świata, który je otacza. Na krajobraz z początku jesieni, kiedy trawa jest jeszcze zielona wzdłuż rzeki, a także nadal zielone cały las, stoi Klon jasny złoty-pomarańczowy, co czuł zbliżające się jesienne dni. Kilka bordowy-czerwony krzewy wzdłuż rzeki – jako oznaki jesieni. Spojrzenie artysty z uczuciem i zatrzymuje się na zimowy krajobraz. Jasne, sylwetka starych rozgałęzionych drzew są szczególnie dobre na tle śniegu. I tak belostvolnye brzoza i srebro w pobliżu zielone sosny i jodły.

Krajobrazy Aleksiej Savchenko

Doświadczony krajobraz, który w 2015 roku obchodził swoje czterdzieści lat, nigdy nie zmęczony podziwiając zmieniające się pory roku. Jest członkiem Twórczego Związku Artystów Rosji. Opuszczony pół zapomniane wioski ożywają w jego obrazach. Prawie taki sam krajobraz, malowany w lecie i jesienią przynosi ze względu na inny kolor, ale radosnym zadumie. Brud droga jest sucha w lato i jesień z jej utworów stały się ciemno fioletowy, bezwładnie przed deszczem pochodzących często.

Czczony Artysta Rosji Aleksandra Afonin

Urodzony w Kursk i zaczął rysować w wieku 12 lat, był wykształcony w Szkole Sztuki Zheleznogorsk, która jest uważana za jedną z najlepszych w Rosji. Wszystko idzie na krajobraz artysta malować przyrodę bez kopiowania zdjęć. A wynik – żyjemy rosyjską naturę we wszystkich jej dyskretny urok i poezji. Obraz olejny (współczesne obrazy w szczególności) wysokie pełne estetyki. Dzieło Afonin bardzo romantyczny. Na jednym ze zdjęć do widza otwiera małą zieloną wyspę z maleńkim kościele w centrum. I we mgle wokół jeziora jest odprowadzana i zdecydowana nieskończone niebo. Malarz znalazł ustronne i piękny teren i pokazać go do tych, którzy z jakiegoś powodu nie może wydostać się z domu. Spojrzenie artysty ujawnia ogromny niezbadany świat.

Wiktor Bykov ukazuje piękno lasu

Malarz zainteresował się zaroślach leśnych i polanach, w którym mieszkaniec miasta nie zdarza się tak często, jak chciałby. Promienie słoneczne są załamane i odtwarzanie kolory przenikają swoje obrazy. Zmieniają one zwykle ponury lesistości. To jest po prostu magiczne. Las zimą, pochylony pod ciężarem śniegu tylko ostatni wydaje niepodważalna, ale nazywa się przez głębokie zaspy i wstrząsnąć śniegu z gałęzi zstąpił, prysznica im wszystkie jego towarzyszy. Rano słońce w malarstwie i maluje je w różowym i lilacky tonem.

Sergey Peredereev

Jest członkiem Związku Artystów Rosyjskich. Jego prace pełne są tego samego podziwu dla naszego materialnego świata. On nie należy do natury jako Bazarov mówi, że natura nie jest świątynią, ale warsztat. Nie jest to świątynia, która jest niezbędna, aby docenić i miłości, do charakteru zasobów nie są nieskończone. Aby to uchwycić, musimy obrazy olejne. Współcześni artyści podziwiać nie tylko pola, lasy, zagajniki. To może być bardzo interesujący mała wioska, być może były miastem, stojąc na wzgórzu powstaje. Obraz przedstawia jego obrzeżach, a następnie zaczyna się las. obraz olejny (obraz) współczesnych artystów zabiera widza ze świata miejskim, z ogromnych bloków mieszkalnych, przepływ samochodów w cichym zakątku, gdzie wszystko jest pełne harmonii. Wiele napisać obrazy olejne. Współcześni artyści często wypełnić je z ciszy i spokoju. Ludzie powoli żyć w małych osiedlach, próbując posadzić tylko czasu, aby woda, chwastów, do zbiorów, aby przygotowania do zimy. I wychodzi na ganku w godzinach porannych, są one głęboko wdychać świeże, wypełnione aromatem ziół i kwiatów powietrzu.

Patrząc na obraz olejny na płótnie współczesnych pejzażystów, widać, że realizm w obrazie, co jest ważne, aby dokładnie przenieść charakter, mający korzenie w 19 wieku, prace współczesnych artystów. Jeśli wcześniejsze twórcy postawili sobie za zadanie nie tylko gatunek, ale dla wielu ważne było, aby pokazać ucisk ludu, to jest teraz niezaprzeczalne umiejętności i miłość do natury przekładają się obrazy olejne na płótnie współczesnych artystów, obrazy ożywają i nie pozostawiają widza obojętnym.