327 Shares 8234 views

Film „Ładunek 200”: aktorzy i role

W 2006 roku Aleksiej Bałabanow napisał scenariusz do przyszłego filmu „Ładunek 200”. Aktorzy podnieść główne role nie było łatwe. Reżyser otrzymał wiele odmów. Nie jest to zaskakujące. Żaden film Bałabanow nie spowodowało tak dużą liczbę gniewnych komentarzy, zarówno w kinach w 2007 roku thriller „Ładunek 200”. Aktorzy i role zostały przedstawione w artykule.

Fabuła filmu opowiada o okrutnych obyczajów, jakie panowały na końcu czasów radzieckich i opiera się, zgodnie z oświadczeniem jego twórców, na prawdziwych wydarzeniach. Jednak krytycy wskazują na kilka wątków, które scenarzysta rzekomo pożyczonych z dzieł „Sanctuary” Williama Faulknera.

Agnieszka Kuznetsova

Córka małym miasteczku partyjnego sekretarza Komitetu Okręgowego wysłany na dyskotekę, a następnie znika. Badając żadnych świadków nie można znaleźć. Straszliwy los obrazu bohaterka Bałabanow jest znana każdemu, kto oglądał ten film …

Agnes Kuzniecow pełnił główną rolę kobiecą w „Ładunek 200” filmu. Aktorzy Mironow i Makovetskii miał zagrać w filmie. Przynajmniej Jest nadzieja, reżyser. Może dlatego młoda aktorka przyjęła rolę Angelica. Jednakże, czcigodni artystów studiując skrypt, kategorycznie odmówił.

Kuznetsova po obraz stał się sławny. Jak wpływa jej część kariery w kręcenia filmu „Ładunek 200”? Na temat roli aktorów często mają wpływ destrukcyjny. I nie chodzi tu o przesądach. Po pomyślnym grał rolę aktora jest ustalona w pewien sposób, który nie jest łatwo pozbyć. Podobny los zdał Agniyu. Jej filmografia dziś ponad czterdzieści dzieł. Wśród tych ról w filmach tego gatunku noir i melodramatów.

Aleksey Poluyan

Kobieta porwana przez maniaka, ma bardzo wyrafinowany zamiłowanie do okrucieństwa i chorej wyobraźni. Aby pomóc dziewczyna może przyjść do ojca i jej kochanka, który w tym czasie służył w Afganistanie i był ze względu na powrót z dnia na dzień. Ojciec był bardzo zawodny asystent, a pan młody wrócił do trumny cynkowej. Stąd tytuł filmu – „Ładunek 200”.

Aktorzy, jak zostało powiedziane, było trudne do wyboru reżysera. Bałabanow śniło, że maniak Zhurov odtwarzane przez nikogo innego niż Jewgienij Mironow. Ten aktor jest wielopłaszczyznowy talent. Jego osiągnięcia nie tylko to, co bohaterowie filmu. W tym seryjnego mordercy ( „Wąż Wiosna”). Jednak scenariusz Mironow Bałabanow nie jest lubiany. Dyrektor musiał znaleźć innego artystę.

Zhurov grał mniej utalentowany, ale bardziej przychylne Aleksey Poluyan. W 1997 roku aktor wystąpił w Bałabanow za „brata”. W filmie Polujan stało się. Na ulicy młody człowiek raz zbliżył się do reżysera i zaprosił na przesłuchanie. Następnie Poluyan została obsadzona w filmie „Chłopcy”. Później został aktorem jest dość popularny, choć i grał głównie znaki uzupełniające. W 2010 roku za rolę Zhurov zmarł.

Leonid Gromow

Straszne wydarzenia wypełnione fabułę filmu „Ładunek 200”. Aktor Siergiej Makovetskii go czytać, nie tylko nie chciał strzelać, ale także poinformowała dyrektor do powstrzymania się od dokonywania takiego filmu. Rola Artyom Bałabanow dał Leonid Gromow. Makovetskii, pomimo jego odrzucenia strzelaniny, została wyrażona przez prof Kazakov. Jednak należy stwierdzić, że znak ten nie jest obecny w straszliwych scen przemocy, która jest wypełniona z filmem. Nie ma powodu, aby sądzić, że Gromow poradzić sobie z ich rola była znacznie prostsza niż Poluyan lub Kuznetsova.

Aleksiej Serebryakov

Aktor Alekseya Belova otrzymał nagrodę „Nika”. Serebryakov Hero staje się kolejną ofiarę Zhurov. Belova jest oskarżony o morderstwo, które zostało popełnione w rzeczywistości kapitana policji i skazany na śmierć.

Żona Aleksiej grał Natalya Akimova. Filmografia aktorki zawiera kilka ról. Zagrała w takich filmach jak „The Mirror dla Hero”, „Rosyjski Symphony”, „Upadek imperium”, „Evening Bells”.

Alexander Bashirov

Bashirov grał anonimowego alkoholika w „Ładunek 200” filmu. Aktor do folii w Bałabanow uzgodnionym natychmiast. Alexander Bashirov – popularny rosyjski aktor i reżyser. Z powodu swoich licznych ról, ale nie pozytywne. Taka jest jego typ. Jedną z najbardziej uderzających kinoobraz przez Bashirov – Bułhakowa Behemoth.

Inni aktorzy filmu „Ładunek 200”:

  • Jurij Stiepanow;
  • Michaił Skryabin;
  • Angelica Nevolina;
  • Alain Falaleeva;
  • Irina Rakshin;
  • Ludmila Egorova.