692 Shares 1659 views

płyta Turbo Kids dla dzieci

Ostatnio, płytki są popularne wśród szerokiego grona odbiorców – od dzieci w wieku szkolnym do emerytów. Jednakże, jeśli rodzice chcą kupić komputer dla dzieci uczących się swojego dziecka, a następnie „Russobit M„jest dla nich specjalną ofertę. Urządzenie, które oferuje wyżej wymienioną firmę, dostosowaną specjalnie dla najmłodszych użytkowników od pięciu do dziesięciu lat i zawiera wiele przydatnych informacji dla dziecka: gry edukacyjne, puzzle, a także bajek i wiele innych. Jednak po kolei.


Dzieci tabletka Turbo Kids – jasny, wygodny i wielofunkcyjny gadżet jest specjalnie przystosowany dla dzieci. Warto zauważyć, że urządzenie wygląda czysty i reprezentacyjny, i jakość wykonania są zazdrość znanych producentów takich urządzeń – wszędzie tam, gdzie nie jest to luka, małe części odporny ekran i aparat przodem jest bezpiecznie zamocowany. Urządzenie obudowa niezwykłego kształtu, jasnym jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego. Na korpusie znajdują się trzy przyciski: „Power On”, „Menu” i „Powrót”.

Płyta dziecko wyposażone w dobrej pojemnościowy ekran o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800×480 oraz przedni aparat 0.3 Mpix. Wiele narzekać bladym kolorze i małymi kątami, ale nie zapominaj, że tabletka jest tani i jest przeznaczony dla dzieci.

Urządzenie zawiera procesor mający częstotliwość taktowania 1000 MHz i 512 MB RAM. Obecni użytkownicy tych parametrów będzie zaskoczony, ale jeśli nie zapominać, że jest to tablet dla dzieci, urządzenie ma dobry farsz. Wbudowany devaysa pamięci – 4 GB, która jest również bardzo dobra, ale może zostać rozszerzona, ponieważ nie ma slot na karty microSD, których wysokość nie przekracza 32 GB.

Warto zauważyć, że ten telefon posiada złącze USB-, który pozwala na podłączenie pamięci flash, modemów i innych urządzeń, złącze do ładowania, złącze mini-USB, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Ponadto, urządzenie posiada głośnik i mikrofon.

Od parametrów technicznych niezbędnych, aby przejść do oprogramowania. Urządzenie musi być uruchomiony Android 4.0. Interfejs użytkownika został specjalnie przystosowany do użytku przez dzieci. Jest to proste i intuicyjne menu pozbawiony jakichkolwiek powikłań, takich jak wielu pulpitów lub personalizacji. Z tego menu, dziecko może wybrać różne gry edukacyjne, książki, internet, oglądać filmy lub zdjęcia. Warto wspomnieć, że przeglądarka osobno można skonfigurować kontrolę rodzicielską, aby moje dziecko, aby nie pozostać w sieci.

Tablet dla dzieci ma sklep – TurboShop. W rzeczywistości, jest to odpowiednik Google Play, ale na innych płytach dziecka, nie będzie go znaleźć. Ten magazyn jest obsługiwana bezpośrednio przez TurboKids deweloperskich.

Należy zauważyć, że bateria tabletu jest bardzo słaby, z jednej strony, jest to wadą, ale nie uczy dziecko siedzieć do gier i angażować się w inne, bardziej energicznego działania.

Zestaw zawiera tablet z etui ochronnym, słuchawki, OTG-kablowej, ładowarka, kabel mini-USB oraz instrukcję obsługi.

Może współcześni ludzie nie są pod wrażeniem tablet dla dzieci, ale ze swoich zadań – gry edukacyjne, puzzle, czytanie książek i słuchanie bajek – gadżet dobra praca.