695 Shares 3461 views

Drukarka fotograficzna Epson P50: idealna równowaga między ceną i jakością druku

Epson Drukarka P50 zdjęcie jest poziom premii, który łączy w sobie doskonałą jakość stron wyjściowych i dużą prędkością. W związku z tym koszt takiego rozwiązania jest jako obwodowy zbyt wysoka. To właśnie ta decyzja na podstawie metody druku atramentowego i będzie kontynuowany.


parametry techniczne

Karmienia pojemność podajnika 120 arkuszy papieru A4, przy gęstości około 60-80 g / m2. do drukowania limitu określonego przez producenta 2000 stron. Metody otrzymywania informacji w Epson Stylus P50 dwóch. Najważniejszym z nich – to jest USB. Jako metoda otrzymywania danych źródłowych kopii zapasowej służy czytnik kart uniwersalny, który może działać z większością nowoczesnych formatów kart pamięci. Oczywiście, kilka skarg od właścicieli jest brak bezprzewodowej sposobów, aby uzyskać informacje i zarezerwować przewodowej port. Ale nie zapominaj, że jest to drukarka fotograficzna i urządzeń peryferyjnych z tej klasy nie są tak częste te opcje. W pracy Epson P50 zużywa tylko 15,6 watów oraz hałasu emitowanego przez nich nie przekracza 36 dB.

Kasety i atramentem. CISS

Epson Photo P50: Paczka z modele zaprojektowane Tusz Epson Photo P50:

  1. T0801 ubrana w czarnym tuszem.

  2. T0802 jest wypełnione niebieskim tuszem.

  3. T0803 – kaseta magenta.

  4. T0804 – pojemnika z żółtym tuszem.

  5. T0805 – light cyan.

  6. T0806 wypełnione światłem fioletowym atramentem.

Źródłem tych pierwszych jest tylko 33 arkuszy i kolorowe – 590 egzemplarzy. Wszystkie wkłady są jednorazowego użytku, w rozwoju ich życia musiał kupić nowy zestaw. Dlatego w praktyce, z T50 obowiązkowego stosowania systemu DFC, które wymagają jedynie okresowego nabycia tuszu.

Prędkość wy. Jakość i Wymagania strona

Drukarka P50 drukuje Epson Photo pozwolenie 5760H1440, i ma wielkość kropli całego 1,5pl średnicy. W rezultacie, jakość wydruku w tym przypadku jest poza pochwały, a poza konkursem. Podstawowe wymiary mediów w tym przypadku A4 i zdjęć 13×18 lub 10×15. dopuszcza również dokument Wnioski dotyczące arkuszy o mniejszych rozmiarach – A5 lub A6. Lista jest uzupełniana przez duże 20×25 zdjęć. Zarówno tryb monochromatyczny i kolorowy Prędkość drukowania wynosi w przybliżeniu taka sama i wynosi 37-38 stron na minutę. Na wyjściu zdjęć o najwyższej jakości w formacie 10×15 będzie wydać tylko 15 sekund. To zdjęcie drukarka może drukować praktycznie każdy papier. Dodatkowym argumentem w tym przypadku gęstość nośnik dopuszczalny zakres, który jest ograniczony 60-300 g / m2.

sterowniki

Nie ma w tym przypadku jest naprawdę jakościowe podejście z pozycji listy obsługiwanych systemów operacyjnych. Oprócz standardowego MacOS z „Aypl” i „windose” Spółka „Microsoft”, nie jest również wspieranie i różne dystrybucje systemu operacyjnego „Linux”. Ten ostatni zyskuje też popularność w kręgach komputerowych. Dlatego z konfiguracją komponentu oprogramowania, w tym przypadku na pewno nie powinno być problemem.

Opinie. cena

Epson P50 можно приобрести за 12000-13000 рублей. Na Epson P50 dzisiaj można kupić za 12000-13000 rubli. Ponadto konieczne jest, aby zakupić system DFC, co zwiększy koszt drukarek fotograficznych do 1000 rubli. Ostatni niuans jest kluczowym wadą tego jako części materiału produktu obwodowej. Przynajmniej w swoich komentarzach dotyczących tego podkreślać specjalistów i właścicieli. Zalety to samo w tym samym hotelu, to jakość otrzymanych produktów drukowanych, efektywność swojej produkcji, łatwość konfiguracji oraz dostępności wsparcia na kierowców wszystkich aktualnych wersjach systemów operacyjnych.

wyniki

Epson P50 – это высокое качество выводимых картинок, изображений и фото. Kluczową zaletą Epson P50 – to wysokiej jakości przesyłania obrazów, obrazy i zdjęcia. Tak więc od rodzaju papieru, nie ma żadnych ograniczeń, a drukarka może drukować zdjęcia praktycznie każdy rodzaj papieru. Jeśli jego dopełnienie systemu DFC, można uzyskać wysokiej jakości system druku fotograficznego pozbawiony istotnych niedociągnięć. Inną ważną zaletą w tym przypadku jest to, że japoński producent wyposażył zintegrowany czytnik kart drukarki, która pozwala na wyświetlanie zdjęć lub obrazów bezpośrednio z urządzenia bez użycia żadnych dodatkowych urządzeń. Uważa się również zaletą drukarki fotograficznej to niskie zużycie energii i poziom hałasu jest minimalny.