364 Shares 2016 views

Nordway rower – ucieleśnieniem wyjątkową jakość i wysoką niezawodność

Obecnie pojazdy dwukołowe są integralną częścią aktywnego wypoczynku. Jeden z liderów na rynku krajowym stoi Nordway rower, który łączy w sobie innowacje techniczne, klasyczny design i cena demokratyczne. Po próbie produkty firmy, możliwe jest pozostanie fanem na całe życie.


Krótka informacja o marce i jej hasłem

Firma Nordway zyskał ogromną popularność w Rosji i za granicą. Sukces wśród klientów, otrzymała dzięki wysokiej jakości i niesamowitej niezawodności.

Motywem przewodnim działań marki jest, aby uzyskać maksymalną przyjemność z pobytu w przyrodzie i komunikuje się z ostatniego korzystania niedopasowane ubrania, bardzo niezawodny sprzęt i pojazdy.

Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów dla rekreacji zarówno dla sportów zimowych i na lato.

Produkty rowerowe etykieta

  • Aktywny zakres obejmuje pojazdy doskonałej jakości, które są przeznaczone do jazdy po górzystym i skalistym terenie. Taka rama roweru ze stopu aluminium. Wtyczka posiada interpretację wiosna-elastomerowe. Obręcz koła są wzmocnione struktury. Wielkość kół tych modeli – 26 cali. Nordway rower kategoria prezentowana jest w trybie szybkim, których wysokość wynosi 21 i 24. Niektóre modele z tej serii są wyposażone w wygodny komputera pokładowego.
  • Avenue. Pojazdy tej modyfikacji są przedstawiciele rowerach MTB. Pojazdy te różnią się od innych modeli stalowej ramie i sprężynę widelcem. Koła tego roweru to klasyczny model podobnej wielkości – 26 cali. Dodatkowa wygoda i komfort dla użytkownika zawiera sprężynową konstrukcję siedzenia i amortyzację w obszarze stykowym.
  • Kaskada – rodzaj pojazdów górniczych przeznaczone dla dorosłych. Rama dwóch Wheeler jest wykonana ze stopu stali nierdzewnej 16, 18 i 20 cali. Amortyzacja rower pokazuje wtyczkę wiosna-elastomerowe. Felgi pojazdów wykonana ze stopu aluminium, które zapewnia wytrzymałość. Ilość biegów – manetki Nordway 18. rowerowe tej linii jest wyposażony w obracającą się uchwytem.
  • Bonnie – plac kategoria rowerów, która skupia się wyłącznie na dziewczęta. Jego rama jest wykonana ze stali nierdzewnej i ma niezintegrowanych konstrukcję kolumny kierownicy. Pakiet standardowy zawiera dodatkowe koła pojazdu na szkolenie początkujących jeździć. Koło rower łatwo regulować i dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje użytkownikowi mały łańcuch ochrony.
  • Discovery – linia pojazdów dla dorosłych, który jest przeznaczony do jazdy na górskich i pagórkowatych. Aluminiowa rama sprawia jednośladów w dość lekkie, wytrzymałe i zwrotny.
  • Impuls – przedstawiciel nastolatek modeli pojazdów tej marki, przeznaczone do jazdy cross-country i na górskich drogach. Siodełko i ramy rowerów interpretacja nierdzewnej. Wygodne dla właścicieli jest kierownica.

Ulubionym marki pojazdu

Nordway Discovery rower jest przyzwoity pojazd, który odnosi się do kategorii górniczego. Cechy tego modelu to lekka konstrukcja ramy stalowej i widelec. Rower to wspaniała cecha natychmiastowy szybkiego wybierania. Sprzężenie z glebą na tego wspaniałego modelu. Pojazdy rama reprezentowana w trzech uniwersalnych rozmiarach, mianowicie 16, 18 i 20 cali. product design posiada regulowaną kierownicę. Bortirovochny kręgowy tego pojazdu ma interpretację metalu.

Rower Nordway: Opinie

Co opinia składa się z kupującym i ekspertów na rowerze tej marki?

Według opinii użytkowników, pojazd ten jest niezwykle niezawodne, wysokiej jakości i przystępnej cenie. Jej zalety można nazwać lekkość, zwinność i delikatny wygląd. Przynieś go na każdym piętrze bez windy nie jest trudne dowolny krucha dziewczyna. Określony przyspieszenie pojazdu natychmiastową i szybką ustawioną prędkość, niezależnie od gleby pod kołami. Jedną z głównych zalet roweru jest niesamowite podwozia, która pozwala poradzić sobie z każdym stresu.

Oprócz pozytywnych aspektów, kupujący zauważyć pewne braki w rowerze. Ten ostatni niezbędne do wykonania stopu o niskiej jakości, z których skrzydła, które może być łatwo korozja i niekontrolowane postępy widelca.