355 Shares 6121 views

Monoblock Acer Aspire ZS600: cechy i recenzje

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że komputer osobisty – to zwykle nieporęczne pudełko z wieloma drutami i monitorów, nie licząc cały obwód. Ale pojęcie czasu w komputerze zmienić. Producenci siły i starają się uczynić je możliwie jak najmniejsze, stosując zasadę „Mac”. Oznacza to, że tworzenie form factor komputer „mono”.


Zalety tego komputera są oczywiste, ale są też minusy. Znamiennym przedstawiciel klasy jest monoblok Acer Aspire ZS600. Co to za urządzenie? To co mamy teraz i porozmawiamy.

Zalety i wady monoblok

Tradycyjnie klasyczny PC zajmują dużo miejsca. Jednak wraz z pojawieniem się batony, wszystko się zmieniło. najnowsze elementy są umieszczone bezpośrednio za ekranem. Oczywiście, na tym module monitora znacznie cięższy, ale zrobić miejsce. Teraz pozostaje tylko podłączyć do klawiatury i myszy komputera i rozpocząć pracę. Nie ma potrzeby, żeby poeksperymentować z przewodów. Jest to zdecydowany plus batony, ale są też minusy.

Dzięki konstrukcji, elementy są umieszczone w obudowie, tak aby zastąpić je w razie awarii nie jest możliwe. Można się tam dostać z wyjątkiem pasków RAM, ale nie więcej. Jest to pierwszy minus.

Drugim jest cena urządzenia. Ze względu na rozmieszczenie producentów komponentów mają wyłączne komponenty użytku o zmniejszonych wymiarach. I nie są one tanie. I to jest drugi negatywny.

Teraz przyjrzeć się bliżej monoblok Acer Aspire ZS600.

Wygląd i design

Acer Aspire ZS600 wygląda całkiem oryginalne. Jaka jest najważniejsza rzecz – to nie jest jak inne batoniki. Na tej czci i uwielbienia dla projektantów firmy. Przypomina telewizor LCD, który jest podłączony do klawiatury i myszy. Mieszanie to stanowisko podobieństwa, na którym urządzenie jest utrzymywany. Komputer urządzone w prostych szarych i czarnych kolorach. Tak, że doskonale pasuje do każdego wnętrza. Przycisk zasilania znajduje się starannie pod monitora do podstawki. W ogóle, to wygląda batonika gościa z przyszłości.

Zaletą jest fakt, że komputer nie jest podobny do znanego batonika. Faceless modele innych producentów już dość zmęczony. Acer Aspire ZS600 jest godzien zająć honorowe miejsce w szeregach batony. Natomiast omówimy to później. I właśnie wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie parametry komputera.

Procesor i RAM

Dostępne modele są dostępne z różnymi rodzajami procesorów. Najtańsza wersja wyposażona w procesor z firmy „Intel” z rodziny Core i3. Chociaż procesor, a nie najwyższym, ale może zapewnić dobrą moc obliczeniową. Specyfikacje Acer Aspire ZS600 więc nie cierpieć. Najdroższe modele są wyposażone w procesor z „Intel” rdzeń z tej samej rodziny, ale z siódemką w nazwie modelu. Procesory te są zwykle używane w roztworach o dużej mocy do gier. Dyskusja na temat możliwości tego procesora przez długi czas, wystarczy powiedzieć, że jest on zdolny do znacznie.

Tanie wersje batony są dostarczane o pojemności 4 GB pamięci RAM. Dużo czy mało? Powiedzmy, do codziennych zadań jest więcej niż wystarczająco. Ale do gier i poważnych programów do edycji 3D-modelowania, czy nie wystarczy. W takich przypadkach lepiej jest zwrócić uwagę na model z 8 GB pamięci energooszczędnego. Są oczywiście droższe, ale warto. I to dotyczy nie tylko Acer Aspire ZS600. Te cechy są ważne przy wyborze dowolnego komputera.

karta graficzna

Niezależnie od ceny modelu jest wyposażony w kartę graficzną batonika telefonu firmy NVIDIA. O mobilnych kart graficznych miał wrażenie, że są one słabsze niż ich pełnoprawnych odpowiedników. I to prawda. Ale nieco słabszy. Wystarczająca moc do wszystkiego, w tym gier. Tanie modele są dostarczane z kartą graficzną z serii mobilnych linii 600. Jest to zazwyczaj 605, 620, 630. Modele te procesory graficzne są w stanie dużo, jeśli poprawnie skonfigurowany. Ale one rozpraszać, niestety, nie może być.

Najmocniejszy wersji monoblok Acer Aspire ZS600 dostarczone karty graficzne z takimi samymi numerami, ale mają w swoim GT tytułowej prefiksem, który wskazuje składową zwiększonej mocy. Z takich grafik, jak to możliwe i sztuce. Jednak nowoczesne gry na maksymalnych ustawieniach nie trafi, ale średnio będzie żadnych problemów.

Dyski twarde

Jest niezbędnym elementem każdego komputera. Rodzaj i pojemność dysku zależy od ogólnej szybkości systemu i ilości wolnego miejsca na dysku komputera. Najprostsze modele są wyposażone w dysk twardy o pojemności składowania do 1 terabajta. Specjalne wykonanie nie można oczekiwać od takiego dysku. Chociaż producenci i wybranych dyskach twardych o dużej prędkości, ich prędkość nie iść do dowolnego porównaniu z prędkościami SSD.

Wersje Acer Aspire ZS600, które są droższe, może pochwalić się tandem HDD dyski SSD i. Ponadto, dysk półprzewodnikowy szerokopasmowy jest używany do systemu i programów. Przechowywania plików przy użyciu wolniejszego dysku twardego. Taki układ jest obecnie korzystny, ponieważ zapewnia dobrą i szybkość systemu i dobrą ilość miejsca.

monitor

Monoblok danego producenta ekranu używane na podstawie wielkości TN matrycy 23 cali. Rozdzielczość wynosi 1920 przez 1080 pikseli. Pomimo stosunkowo tanim matrycy, koloru i kontrastu są na bardzo wysokim poziomie. On jest idealny do oglądania filmów, grania w gry i pracy z obrazami. Szerokie kąty widzenia sprawiają, że możliwe, aby w pełni korzystać z monitora jako TV. Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia odpowiedni wyświetlacz głębokie czernie.

Ze względu na TN-macierzy, czas reakcji ekranu jest bardzo mała, co ma pozytywny wpływ na wyświetlanie obrazów w grach. Dynamiczne sceny wyglądają bardzo dobrze. Generalnie, monitory Acer są znane w naszym kraju jako jeden z najbardziej niezawodnych i wysokiej jakości. Ekran w mono – nie jest wyjątek. Choć w tym i bez zaawansowanych opcji, obraz na nim wygląda całkiem przyzwoicie.

inne cechy

Teraz porozmawiajmy o innych cechach batonika. Należą wbudowany Bluetooth i Wi-Fi adapter. Te ostatnie należą do kategorii dużych prędkości. Złącza do podłączenia dysków flash, głośniki i kabel sieciowy są także obecne. Warto też wspomnieć obecność wbudowanej kamery i mikrofonu.

Recenzje monoblok

Niektórzy już kupiony Acer Aspire ZS600. opinie o produkcie – najważniejszym parametrem dla zrozumienia jakości urządzenia. Posiadacze monobloku pisać ody pochwalnych na temat „Acer” firmy. Najbardziej pozytywnie na jakość wykonania i jasnym ekranie. Inni, jak wydajność urządzeń.

Ale takie komentarze byłaby niepełna bez łyżkę smoły. Tego samego nie można zorganizować użytkowników monoblok Acer Aspire ZS600? Recenzje negatywny charakter obwinia słabą kartę graficzną i powoli HDD. Niektórzy nie lubią złej jakości kamerę. Ale to wszystko bzdury, w porównaniu z zwartości i zdolności monoblok.

wniosek

Więc, co możemy powiedzieć o nowym monoblok z Acer? Urządzenie godni. Pomimo niewielkich rozmiarów, oferuje dobrą wydajność i doskonałą jakość wykonania. Monoblok idealny dla tych, którzy mają mało miejsca lub którzy nie lubią bawić się z przewodów. W każdym przypadku, produkt jest w stanie zaspokoić potrzeby niemal wszystkich, ale zapalonych graczy i profesjonalnych animatorów pracujących z grafiką 3D. Ale takie jednostki. Ale dla mas nowy monoblok Acer – idealne rozwiązanie.