385 Shares 8607 views

Hasło na dysku flash USB. Jak zainstalować?

Dziś możemy łatwo korzystać z gadżetów, których szeregi szybko puchnąć więcej nowych rzeczy uczynić nasze życie łatwiejszym. Komputeryzacja wszystkich ufnością i wytrwałością jest częścią naszego życia, to nabiera tempa rozwoju.

Komputer staje się coraz bardziej doskonały, poszerzyć swoje możliwości techniczne. I ile jest inna technika, która jest tak wyrazisty dodatek do swojej pracy! To drukarki, skanery, głośniki, mikrofony, kamery internetowe, wymienne dyski twarde, dyski flash i wiele innych. Po prostu nie wyobrażam sobie bez komputera wszystkich powyższych. Te dodatki do technologii elektronicznej jest tak mocno zakorzeniona w naszym życiu, że nie możemy sobie wyobrazić, jak będziemy pracować i dzielić się informacjami ze współpracownikami i przyjaciółmi bez konieczności to wszystko.

Jeśli zapytać kogokolwiek, czy to student lub nauczyciel, wysoko wykwalifikowany specjalista lub normalna praca – że masz zawsze ze sobą, prawdopodobnie każdy z nich odpowiada: dysk flash. Konieczne jest dzisiaj dla wszystkich. Do pracy domowej w formie prezentacji wideo i wprowadzić w klasie; w celu wykazania nauczyciela lub kolegów dowolny tekst lub muzyka, zdjęcia lub wideo. Zawsze w takiej sytuacji, że jest to najlepsza karta asystent błysk. Nie mniej konieczne jest dla dorosłych: do często pracują muszą przynieść dokumenty, które są potrzebne właśnie w formie elektronicznej.

Ale pamięć flash wymagana jest dla nas nie tylko do pracy i nauki, a to jest niezbędne do komunikowania się z bliskimi. Jeśli masz zamiar odwiedzić przyjaciół, będzie bardzo wygodny zabrać ze sobą na tej kompaktowej mediów elektronicznych, nowych zdjęć, filmów lub muzyki, niedawno nabyta przez Ciebie, możesz wymieniać żadnych danych, oprogramowania, gier komputerowych i wiele więcej wysiłku.

Są chwile, kiedy zawartość dysku USB, nie będzie chciał pokazać przypadkowych ludzi, ale tylko z osobami, którym ufasz. W takim przypadku dobrym obrońcą wynalezionego: możemy ustawić hasło na dysku flash USB. Ta prosta operacja jest dostępna dla każdego, nawet najbardziej „zaawansowanych” geek.

Ustawianie hasła na dysku flash USB odbywa się za pomocą specjalnego oprogramowania, aby znaleźć i pobrać w Internecie nie jest trudne. Na przykład, może to być «Lockngo Hybrid (Mac Pro +)». Po zainstalowaniu programu, aby otworzyć urządzenie, trzeba znać nazwę użytkownika i hasło. Bez nich dostęp do informacji poufnych nie będzie.

Hasło na dysku flash USB może być zainstalowany w jakikolwiek inny sposób. Ta opcja jest dla kogoś może wydawać się prostsze niż powyższe. Jeśli znasz dobry model karty flash i jego producenta, to będzie można znaleźć na stronie internetowej tej firmy. Nie powinno znaleźć program, za pomocą którego można tworzyć płyty na nośniku wymiennym. Stworzyć dwie oddzielne przestrzenie. Pierwszy będzie zobaczyć wszystko, a drugi jest dostępny tylko dla ciebie i dla tych, ufasz wszystkie swoje tajne i poufne. Nie będzie również używać hasła migać.

Szybko i łatwo można chronić swoje dane przed ciekawskimi oczami stosując proste i darmowe narzędzie o nazwie «USB Safeguard». Na stronach internetowych, które oferują do pobrania tego oprogramowania, koniecznie zostać opublikowane instrukcje stosowania.

Hasło na dysku flash USB może być zainstalowany bez żadnych problemów, ale można ukryć swoje dane przed ciekawskimi oczami w inny sposób. Nie trzeba żadnego programu, a czas to trwa znacznie mniej. Folder, w którym do przechowywania poufnych informacji, uczynić ukryty. Myślę, że jest w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej doświadczony użytkownik komputera osobistego. W tym przypadku hasło na dysk flash USB po prostu nie potrzebują, ale ukryte pliki znany tylko do ciebie i tych, którzy ufasz.