511 Shares 7949 views

Kombinezony zimowe Chicco – ciepły, solidny i nowoczesny

Chicco asortyment włoskiej firmy posiada ponad 4000 przedmiotów. Ten nowoczesny i wysokiej jakości produkty dla dzieci i ich matek. Oprócz pracowników firmy w zakresie rozwoju produktów biorą udział doświadczeni i szanowani eksperci z dziedziny kosmetologii, dermatologii i pediatrii. Produkty firmy polegać na rodziców stu trzydziestu krajów, w tym Rosji.


W naszym kraju bardzo popularne kombinezony Chicco. Są one dostępne w trzech rodzajach:

– wyściółka poliestrowa. Takie modele są uważane jesienią i wiosną. To nie powinno być noszone w temperaturach poniżej – 5 stopni;

– z izolacją termor – model zimowe, które mogą być wykorzystane od -15 ° C Jest to bardzo cienkie i plastikowe kombinezony, umożliwiające dziecku przenieść łatwo;

– meszek – izolacji ciepła i naturalne. Jest uważany za najbardziej konserwatywnych zdjęć. Używane pierzyna, który jest hipoalergiczny.

Warstwa wierzchnia zimowe ubrania są zazwyczaj produkowane z mikrofibry i nylonu. Tkaniny te są lepsze niż inne odpychają brud, łatwo usunięte i są bardzo trwałe. Na podszewce miękką bawełnianą szmatką.

Dzieci zima kostium Chicco nie tylko wygląda imponująco pod względem wyglądu, ale (co ważniejsze) bardzo wygodne dla dziecka. Oprócz oczywistych zalet tego ubrania powinny obejmować bezpieczeństwo wszystkich użytych materiałów, które podlegają obowiązkowi badania i certyfikacji. Zakup garnituru zimę Chicco, rodzice mogą być absolutnie spokojny – dziecko w nim będzie przytulny i wygodny. W tych ubraniach dziecko nie zamarza nawet w bardzo niskich temperaturach.

Firma wielki lineup. Można kupić jasny ciepłe i bardzo wygodne zimowe kombinezony dla niemowląt Chicco. Najczęściej są one wykonane na puch, który gwarantuje pełną ochronę dziecka przed zimnem. Te produkty włoskiej firmy są najwyższej jakości, oryginalny i niezwykły design i niezawodności. Cena za nim od 4000 rubli i powyżej.

Dla starszych dzieci to oferuje szeroki zakres termokombinezonov lub modeli puch. Rozważmy kilka modeli z najnowszej kolekcji tej marki.

Wspaniałe ciepłe kombinezony zimowe dla dziewczynek Chicco wykonana w jasnym kolorze różowym i srebrnym i białym. Filler – naturalne dół. Warstwa górna – poliestru nylonu impregnowanego kompozycji hydrofobowej. Podszyte polarem-poliestru.

Włoski projektanci i inżynierowie powinni wziąć pod uwagę możliwe trudności w ubieranie dziecka – kombinezony zimowe Chicco ma głęboki zamek błyskawiczny, odpinany kaptur. Model ten uzupełnia miękki i ciepły kołnierz, obcisłe mankiety na rękawach i spodniach. Ten garnitur dziecko może być na zewnątrz w temperaturze od pięciu do dwudziestu pięciu stopni Celsjusza.

Innym ciekawym Chicco kombinezon zimowy na długie spacery w zimie. Zewnętrzna warstwa jest skomplikowany system nowoczesnej technologii, który łączy innowacyjne materiały i wysokiej technologii powłok, które nie przepuszcza wody i zimne powietrze. Kiedy zanieczyszczenia można łatwo czyścić miękką szczotką lub gąbką. Jest prać w pralce. Izolacja – Thermore, tworzenia warstwy powietrza, a obsługuje naturalnej równowagi temperatury.

Rodzice, którzy przynajmniej raz nabyte produkty firmy Chicco, wiem, że jest wykonany z wielką miłością do dzieci, więc zawsze jest wygodne i zaprojektowane, aby drobiazgi.