506 Shares 9436 views

Wózek "Verdi Sonic": opis, dane techniczne, opinie

Obecnie Twoja uwaga zostanie przedstawiony do przewozu „Verdiego Sonic”. Ten produkt jest coraz bardziej przyciąga kupujących. Sam pojazd Wybierając dzieci nie jest takie proste. Musimy zwracać uwagę nie tylko na właściwości i osobistych preferencji, ale również na opiniach rodziców. Co jest dobre i złe można znaleźć w „Verdi Sonic”? O ile ten wózek spełnia oczekiwania odbiorców? Czy warto zobaczyć? Odpowiedzi na to wszystko pomoże wiele opinii konsumentów. Czasami mogą one kolidować ze sobą – jest to normalne. Ktoś pewne cechy podoba, niektóre z nich wydają się nie być najlepszym. Dlatego ostateczna jeden wniosek musi zrobić dla siebie.


opis

Wózek „Verdi Sonic” – urządzenie przytrzymujące dla dzieci z ruchem, który jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Rodzice nie mogą myśleć, jak wyjść na spacer z noworodkiem, a także więcej niż starszych dzieci.

Ten produkt jest model „3 w 1”. Przeznaczony dla dzieci do 3 lat. Żadne szczególne cechy i funkcje wózka nie jest przydzielona. Najczęstszym uniwersalny pojazd dziecko. Ale to dobrze, czy źle?

wygląd

Jak już zostało powiedziane, nic specjalnego wózek „Verdi Sonic„nie wyróżniać. Ogólnie rzecz biorąc, pojawienie się kilku nietypowych ze względu na kółkach, które są w różnych rozmiarach. Ale to już nie ma szczególnych cech wyróżniających.

Rodzice wskazują, że wózek wygląda solidnie. Japoński minimalizm i poczucie mody, które nie mogą być wyrażone przez obecność niektórych jeden poszczególnych cech. Cały wózek jako całość – jest nowoczesnym i modnym rozwiązaniem.

Schemat kolorów jest również zachęcające. Można podnieść wózek aby zadowolić wszystkie gusta. Są to kolory dla chłopców (niebieski, czarny, niebieski, szary), dla dziewcząt (różowy, czerwony) i uniwersalnych (beżowy, fioletowy, zielony, brązowy). Dlatego też, jako minimum, z wyborem pojazdów color dzieci nie mają żadnych problemów. Idź na spacer z wózek nie jest wstyd – to przyciąga spojrzenia.

koła

Jakie cechy należy zwrócić uwagę przed zakupem? Każdy rodzic sam ustawia parametry priorytetowe. Ale jedna rzecz pozostaje ta sama – to znaczenie kół. W związku z nich zapewnia płynny ruch i łatwą obsługę.

Wózek „Sonic Verdi 3 w 1”, jak wspomniano, ma inny rozmiar kół. W sumie 4 sztuki – z przodu (bliżej rodzica) oraz dużego tyłu – mniej. Elementy te są nadmuchiwane. Wielu rodziców wskazują, że tylne obracające się koło. To sprawia, że urządzenie zwrotny. I ze względu na kołach jest nadmuchiwany amortyzację i płynny ruch wszelkich dróg.

Cross-country buggy "Sonic Verdi 3 w 1" może również pochwalić. Ze względu na dmuchanych kołach, rodzice mówią, że stanowi doskonałą urzędu i na lód i błoto i śnieg. Ten model pojazdów dziecięcych – rodzajem „terenowe”.

Podwozia i ramy

Podwozia i ramy dowolny wózek – rodzaj szkieletu. Elementy te są również dość często oceniana przez rodziców. Jakie cechy zachwyci i udaremnić w tej dziedzinie?

Mechanizm składania w przewozie – „zarezerwuj”. To pozwala na zapisanie projektu w części, w których wygodne. Wózek „Verdi Sonic 3 w 1” opinie klientów otrzymane na tej pozytywnej odpowiedzi. Można nawet być złożone z jednej strony i umieścić podwozie bez żadnych problemów.

Należy również zwrócić uwagę na fakt, że pojazd dla dzieci wykonana jest ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie to zapewnia odporność na wózek na temperaturę i trwałość.

W dolnej części obudowy znajduje się przestronny i głęboko torba na zakupy. Składa się on z tkaniny, że niektórzy rodzice nie są zadowoleni – brak wewnętrznego „szkieletu” nie. Oznacza to, że duża siatka obciążenia nie wytrzyma.

Na każdą okazję

Wózek „Verdi Sonic” – to pojazd uniwersalny zabaw. I za to, towar w pytaniu otrzymała pozytywną opinię. W rzeczywistości, rodzice nie będą musieli myśleć o tym, co wózek do przewozu dziecka, który nauczył się siedzieć.

W zestawie z ramką i podwozie można znaleźć:

 • kołyska;
 • Siedzisko;
 • fotelik z rączką.

Wszystkie elementy mogą być przymocowane do wózka inwalidzkiego, ale tylko osobno. Takie rozwiązanie pozwala na długi czas korzystania z projektu. Nie trzeba być 6-8 miesiące, aby kupić nowy wózek. Wystarczy, aby zmienić jednostkę – i może wtedy korzystać z urządzenia!

kołyska

Teraz jest to możliwe do rozważenia każdego komponentu. To zbyt ważny punkt. Wózek „Verdi Sonic 3 w 1” otrzymał mieszane recenzje na jego podstawce. Chodzi o to, że wiele punkt – dziecko tu jest przestronny. Jest kaptur, jest całkowicie tkanina. Chroni dziecko dobrze.

Z tyłu ma kilka przepisów, są one regulowane. Podobnie jak jesteśmy pewni, niektóre mamusie w praktyce funkcja ta nie jest zbyt dobra. Z tyłu jest w rzeczywistości prawie nie regulowane. To nie ma znaczenia, ale za to zastrzeżenie jest konieczne.

Pielęgnacja jest proste kołyski. Wszystkie elementy są łatwe do czyszczenia i są usuwane. Waży na cały wózek około 14-15 kilogramów w stanie zmontowanym. Dużo, ale większość wagonów serii „3 w 1” mają taką samą wagę. Produkt nie jest czyszczony.

jednostka przyjemność

„Spacer” – kolejny składnik ruchu urządzenia badane. Zazwyczaj stosuje się go po dziecko uczy się siedzieć. Wózek „Sonic Verdi” otrzymała pozytywne recenzje za siedziskiem. Ale są też wady, zbyt.

Na plus można zaznaczyć obecność belki zderzaka przed dzieckiem i wielki sen. pustak jest regulowana. Rodzice wskazują, że w przeciwieństwie do kolebki, tu regulacja jest normalne. Istnieje kilka przepisy bloku – jak twarz do mojej matki, a od niej. Funkcja ta jest niezwykle przydatna w niektórych przypadkach. Posiadać wiarygodne pasów bezpieczeństwa.

Braki nie są tak bardzo. Na przykład, peleryna na nogach nie całkowicie zamyka dziecko. Ponadto, część, gdzie nogi dziecka zwisające, tkanka. Składniki nie zwalnia jednostki, które nie są zbyt wygodne. Rodzice wskazują, że aby zachować właściwą jednostkę opieki po zaczyna chodzić w butach dziecko, to jest trudne. Nigdy więcej nie stwierdzono istotnych nieprawidłowości.

Fotelik samochodowy

Ponieważ ten składnik jest zwykle żadnych istotnych problemów. Średnia fotelik przenośny. wystarczająco przestronny, ale jest to bezpieczne dla dziecka. Wózek „Sonic Verdi 3 w 1” umożliwia dołączanie tego komponentu do podwozia. To sprawia, że możliwe, aby poradzić sobie z dzieckiem, zwłaszcza gdy jest bardzo małe. Można zamocować fotelik do kół – i podobieństwo przewozu gotowy. Obsługiwać to urządzenie, wiele stosowane są jako elementy złączne dla zabawek.

Braki w żadnym siedzenia. Jest to stosunkowo łatwe, bezpieczne i praktyczne. Dzieci w nim komfortowo, nawet największych. W związku z tym, należy spojrzeć na proponowanym inwalidzkim.

cena

Mimo tych wszystkich cech, wielu rodziców zwrócić uwagę na inny czynnik – koszt budowy. Co zaskakuje wózek "Sonic Verdi 3 w 1"? Cena tego produktu jest średnia. Nie możemy powiedzieć, że jest zbyt wysoka, ale także struktura budżetu jest również nie nazywa.

Średnio taki model będzie kosztować rodziców 18-20 tysięcy rubli. Sądząc po opiniach, nie jest to najbardziej kosztowna opcja. Dlatego wielu Śniadanie „Sonic Verdi 3 w 1”. Normalna cena uniwersalnego pojazdu.

Kluczowe cechy

W związku z powyższym, w oparciu o wszystkie wcześniej powiedział, możemy stwierdzić, że towar ten nie jest niegodne uwagi nabywców. Jeśli chcesz kupić wózek z dobrym krzyża, uniwersalnego, który w ten sposób oferuje dobry design – wózek „Sonic Verdi”, która dokonuje przeglądu było ładnie podane.

Następujące punkty mogą być przypisane głównych cech tego projektu:

 • Mechanizm-book;
 • waga 14-15 kg;
 • Kołyska tkaniny;
 • poprzeczka Skóra przed dziecka;
 • Grzbiety w obecności jednostek podporządkowanych;
 • kompletne wyposażenie: płaszcz, torba dla mamy, moskitierą, peleryna na nogi;
 • Pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa;
 • szeroki wybór kolorów;
 • dmuchane koła o różnych rozmiarach;
 • Struktura jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Ma takie parametry wózek „Verdi Sonic”. Prezentowany projekt jest dobrze nadaje się do tych, którzy nie chcą myśleć o zakupie fotelików samochodowych i „chodzić” w przyszłości.