427 Shares 1858 views

Jakie grupy są podzielone na poziomy i fotelików samochodowych dla niemowląt

foteliki samochodowe dla niemowląt są nazywane „avtolyulki”. To niezbędny element musi być zakupiony przed pojawieniem się narodzin dziecka. Obecność samochodu nie ma znaczenia. W każdym razie, trzeba będzie korzystać z urządzenia, czy to samochód lub znajomi taksówek. Pierwsza podróż samochodem na dziecko w pierwszym tygodniu życia, ponieważ tak się złożyło, że ze szpitala z dzieckiem przyniesiesz do domu na ten rodzaj transportu.


Wymiary foteli samochodowych

Dziecięce foteliki samochodowe są podzielone nie tylko na grupy. Ponadto, mogą one być różnych poziomach:

 1. foteliki samochodowe dla niemowląt. Takie avtolyulki przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 9 miesięcy i wadze do 10 kilogramów. Te krzesła są „0”, a na poziomie grupy „1”.
 2. foteliki samochodowe dla niemowląt i dzieci o wadze do 13 kilogramów są przeznaczone dla grup wiekowych do 18 miesięcy. Produkty te są klasyfikowane jako „0+” grupy i na poziomie „1”.
 3. Fotelik samochodowy dla dzieci od 9 do 18 kilogramów są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat hletnego. Takie urządzenia należą do pierwszej grupy, a 2 poziomie.
 4. Krzesła dla dzieci od 15 do 25 kg i do 6 lat należą do grupy „2” i „3” poziomie.
 5. Przez wieki fotelik do 12 lat dla dzieci (cena, która, nawiasem mówiąc, nie różni się od wszystkich poprzednich) są przeznaczone do wagi 22 do 36 kilogramów. Jest to grupa „3” i „4”.

Avtolyulki, niosąc

Jeżeli waga dziecka mniej niż 13 kg musi mieć takie urządzenie jako siedzenia przenoszenia, tj kołyski. foteliki samochodowe dla niemowląt różnią się tym, że są one ustawione na przebieg samochodu. Większość z tych produktów są produkowane pod marką z „0 +”. Dlaczego są one ustawione na przebieg samochodu? Ponieważ w takiej sytuacji szyi i głowy swojego potomka mają niezawodną obsługę. I tak dziecko musi jeździć tak długo jak korona pięknej głowie zaczyna wyglądać zza pleców. Dużą zaletą tych urządzeń jest to, że zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo, ale także, aby przenieść dziecko nie zakłócając jego snu światła. Foteliki samochodowe (avtolyulki) posiada wkładkę (dla dzieci w wieku do 3 miesięcy) oraz wygodny uchwyt do przenoszenia fotelika.

Plusy avtolyulki:

 • używanie fotelików samochodowych jak kołysanie dom;
 • łatwość usunięcia dziecka z domu do samochodu i odwrotnie;
 • w obecności avtolyulki zestaw „2 w 1” i „3 w 1”, można ustawić bezpośrednio na podwoziu wózka.

Wady avtolyulki:

 • wraz z rozwojem swojej potomstwo, a także, odpowiednio, zwiększyć swój ciężar cięższy będzie go tolerować;
 • w większości fotelików samochodowych dla dzieci nie mają wystarczająco dużo miejsca;
 • nie jest konieczne, przez długi czas, aby twoje dziecko spać w łóżeczku, jako nieuniknionego wielkiego obciążenia kręgosłupa;
 • stosowanie tego fotelika jest możliwe tylko do 12 miesiąca życia. Następny będzie konieczne posadzić więcej, grupa a poziom „1” „2”.

Reguły wyboru fotelika:

 • zgodność z wiekiem i kategorii wagowej;
 • wygoda i komfort dziecka podczas podróży;
 • dla dziecka poniżej 3 lat trzeba mieć pięć-punktowy pas;
 • Łatwe do zainstalowania fotelika w samochodzie.