273 Shares 2290 views

Ważne, aby wiedzieć: stopa bilirubiny miesięczne dziecko.

bilirubina w normie miesięcznego dziecka i noworodka jest bardzo różni się od tego samego wskaźnika w dorosłych. Na dzieci wrodzonych stężenia we krwi substancji poprawie. Jest to często wyrażane w tzw żółtaczki fizjologicznej, która objawia się zazwyczaj przed piątym dniu po urodzeniu i zanika pod koniec pierwszego miesiąca.

Norma bilirubiny miesięcznego dziecka prawie porównywalny z dorosłymi i 8,5 – 20,5 mmola / l 75% tego stężenia – jest stężenie bilirubiny, a 25% – prosta. Tak więc, miesięczny normalny poziom dziecka pigmentu jest 5,1 mol / L – jest linia bilirubiny. Normą, w tym wieku, bilirubiny pośredniego – 15,4 mmola / l.

Dowiedz się stężenie tej substancji we krwi dziecka jest łatwe – wystarczy zdać chemię krwi. Pochodzi ona z żyły, ale u niemowląt i dzieci miesięczne żył bardzo słabo widoczny i namacalny, więc próbka jest czasami pobranych z żyły głowy, często szokujące przygotowany dla rodziców. Nie martw się – jeśli operacje są przeprowadzane eksperta, nie ma powodu do obaw.

Dlaczego jest to, że wiele dzieci przy urodzeniu znacznie przekroczyło tempo bilirubiny? W miesięczne dziecko jest wyrażona w zażółcenie skóry i oznacza, że naruszenie miało miejsce w wątrobie. U noworodków, wysoka bilirubina – konsekwencją szybko zniszczonych czerwonych krwinek zawierających konkretną hemoglobinę, która jest już urodzonego dziecka nie potrzeba. Fizjologicznego procesu – normą.

Bilirubiny u noworodków (pośredniej rodzaj pigmentu) z podwyższonym stężeniem negatywny wpływ na wątrobę, układ nerwowy i innych organów wewnętrznych okruchów. Dlatego ważne jest, aby natychmiast ustalić przyczynę zwiększonej zawartości substancji we krwi dziecka i czasu, by znormalizować swoje środki poziomu.

Dowiedzieć się, czy stopy bilirubiny w swoim dzieckiem, tylko – dowozi normalnej chemii krwi. Jeśli to konieczne, pediatra ustalić dodatkowe testy, aby dowiedzieć się, dlaczego naruszenie normy bilirubiny.

W miesięczne dziecko i podczas pierwszych miesięcy życia jest główną przyczyną zwiększonego stężenia pigmentu we krwi – niezdolność wątrobie rozwijać niezbędne do jego usunięcia z enzymów organizmu. Zwykle to jest – cecha dziedziczna, która daje efekt już w pierwszych dniach życia.

Jeśli pediatra przepisał żadnego leczenia lub hospitalizacji dziecka nalega – nie ignorować jej postanowień, w celu uniknięcia rozwoju patologii narządów wewnętrznych dziecka pod wpływem bilirubiny pośredniej. Obecnie istnieje wiele sposobów, aby pomóc dziecku, nie powodując żadnych szkód dla jego zdrowia.

W żadnym przypadku nie sądzę, że powodem jest użytkownik lub mleko matki. Zaprzestanie karmienia piersią – nie gwarantuje, że żółtaczka dziecka przechodzą. Jedynie w rzadkich przypadkach lekarze zalecają, że okres leczenia, aby zatrzymać karmienia piersią. Trzeba tylko dostosować moc do normalizacji piersią matki bilirubiny we krwi dziecka.