764 Shares 8294 views

Ryby wędkarz – niesamowity cud natury

ryby wędkarz dotyczy tseratsievidnyh podrzędu (Ceratioidei) odrywania Lophiiformes, składający się z ponad 100 gatunków. To mieszka w oceanie na głębokości grubości od 1,5 do 3 km. Jej ciało było kuliste, spłaszczone na bokach. Głowa jest ogromne, zajmujące ponad połowę całkowitej długości. Usta przerażające, z długim, ostro zęby. Gołej skóry jest ciemnego koloru, grzbiety i tablice są tylko charakterystyczne dla pewnych gatunków. „Rod” dał nazwę oddziału – jest modyfikacja pierwsze żebro ray, znajdujący się na plecach. On jest tylko u kobiet.


Uznano, że brzydki kształt z wytrzeszczonymi oczami jest wędkarz ryby. Zdjęcie pokazuje ją po podniesieniu od głębokości. W swoim typowym środowisku, wygląda zupełnie inaczej. I ocenimy konsekwencje ogromnej różnicy ciśnienia (250 atmosfer) w słupie wody i na powierzchni.

Głęboka woda wędkarz – stworzenie niesamowite. Próbki rozmiar damskie prześcignąć mężczyzn setki razy. Kobiety, które są w stanie złapać i wyjąć z wody morskiej pojawił się w przedziale od 5 do 100 cm długości i mężczyzn. – 1,6 do 5 cm Jest to jeden z przejawów dymorfizmu płciowego. Drugim jest illitsy we wspólnych – samice pręta. Warto zauważyć, że kończy kosztem świetlny „przynętą” bioluminescencyjne bakterii. ryby wędkarz może „włączać i wyłączać” przez jej statki restrykcyjnymi dostarczających krew swoisty gruczołu. illitsiya długości z różnych gatunków są różne. Dla niektórych może to być rozszerzone i zmniejszone, wabiąc ofiarę prosto w paszczę myśliwego.

To niesamowite, a jedzenie tych ryb. Kobiety karmić ryb głębinowych, skorupiaków, mięczaków sporadycznie. Ich żołądek może zwiększyć rozmiary czasami. Istnieją przypadki, kiedy połknąć wiele ofiar sami są większe. Ta chciwość doprowadziła do śmierci, ponieważ Samica dusił „obiad”, a niech go z siebie nie mógł, długie zęby zatrzymany. Mężczyzna, biorąc pod uwagę niewielkie wymiary, dostępne widłonogi i sczecioszczękie.

Niektóre gatunki wędkarze nieodłącznym pasożytnictwem mężczyzn. Przejawia się to w tym, że mężczyzna, aby znaleźć kobietę na feromony, zęby chwyta go i odłącz nie może. Z biegiem czasu, szczęki, zęby, jelita, oczy stracić potrzebę funkcjonowania, chociaż zanim ją poznałem, był full body. Ich naczynia krwionośne rosną razem, a męski w rezultacie staje się dodatkiem do samicy, ale zdolność do produkcji spermy. Zdarza się, że jedna samica może pasożytować wielu ludzi.

Wędkarz rasy ryby wiosną i latem. Kobiety tarło małe jaja, samiec zapładnia je. Z głębi jaj unosić się w warstwie powierzchniowej (200 m), gdzie istnieją większe szanse się wyżywić. Tu i tam larwy. Do czasu palczaków metamorfoza zejść na głębokość 1 km. Po transformacji ryby wędkarz nabierze jeszcze większej głębokości, który osiąga dojrzałość płciową i będzie żył swoją wrodzoną życie.

Wędkarz ryby – jeden z przejawów naturalnej różnorodności świata. Pozorna nas wspaniałym sposobem bycia, a nie przypadkowe opracowane wieków. Wiele pozostaje nieznany. Może kiedyś będzie można znaleźć wyjaśnienie.

584 shares 2575 views
Rzeka Izhora: cechy i wędkarstwo
267 shares 3159 views
Loch Ness jako projekt biznesowy
478 shares 974 views