280 Shares 7712 views

W „10 lat mniej”: jak stać się członkiem. „10 lat mniej”: cechy odlewu

Wiele osób bardzo lubi ten program i często są zainteresowane w jaki sposób stać się uczestnikiem. „10 lat mniej” jest główną cechą – zasadnicza różnica przed i po zakończeniu projektu. Z reguły kobiety tu są proste, źle ubrany i zapomnieć o dbanie o siebie. I wrócili do swoich rodzimych młodych i energicznych dziewczynek.


Format popularny

Historia projektu „10 lat mniej” rozpoczął daleko poza Rosją. Po raz pierwszy z tytułu programu została wydana w Wielkiej Brytanii ponad 10 lat temu i zyskała ogromną popularność. Jego analogów w telewizji w wielu krajach świata – Nowa Zelandia, USA i oczywiście Rosja.

Co to jest show?

następna historia Program: bohater lub bohaterka dochodzi do zmiany ich wyglądu i życia w ogóle. W ciągu 10 dni od osoby uruchomiony duży zespół specjalistów. Należą do nich:

 • Chirurg tworzywa sztucznego;
 • stylista;
 • stomatolog;
 • fryzjer;
 • wizażystka.

Wszystko co robią jest dokonanie pokazu bohaterka wygląda co najmniej 10 lat młodziej. Jak zostać uczestnikiem tego projektu, można dowiedzieć się przez telefon lub przez Internet.

Swietłana Abramova na transferze

Prowadząc Project – Svetlana Abramowa. W wywiadzie, ona nie tylko powiedział nam, jak stać się członkiem „10 lat mniej”, ale także wspólna historia koncert w Rosji i jak to pomaga bohaterki zdobyć zaufanie w siebie, czasem stracił w ostatnich latach.

Kobieta powiedziała, że ten projekt jest pierwszym w naszym kraju taki format. Program TV "10 lat młodsi" ( "Kanał 1") został uruchomiony niedawno.

Podczas pokazu uczestnicy popełnił poważną operację plastyczną, a jej dyrektorem był niezwykle trudno znaleźć specjalistów, którzy mogliby wykonać go dla ogółu społeczeństwa.

Czy społeczeństwo do takiego programu?

Jeśli zwrócić uwagę na opinie, użytkownicy nie są tylko szukasz informacji o tym, jak stać się uczestnikiem. „10 lat młodsi” – transmisja, które chcą podzielić się swoimi wrażeniami. I opinie są bardzo zróżnicowane. Niektóre akcje opinia z wiodących pokazuje, że takie projekty pomóc ludziom zdobyć wiarę w siebie i pozbyć się depresji. Inni twierdzą, że oglądanie telewizji to obrzydliwe, a takie pokazy są zaprojektowane, aby potwierdzić stereotyp, że kobiety co najważniejsze – to wygląda.

Którzy pracują z uczestnikami?

Jak już wspomniano, istnieje szereg specjalistów, którzy pracują z programem znaki „10 lat mniej”. Jak zostać uczestnikiem show – wyjaśnimy później, ale teraz, nauczmy się więcej o ludziach, którzy są bezpośrednio zaangażowani w transformacji.

Chirurg plastyczny Siergiej Nikołajewicz Błohin – profesor, jeden z najbardziej rozchwytywanych specjalistów w tej dziedzinie w naszym kraju. Jest również szef profilu prywatnych szpitalach „Frau Clinic”. On jest znany jako pierwszy w Rosji, aby wykonać operacje takie jak Mastopeksja i endoprotezy piersi. Do tej pory, Sergey spędził ponad 20 tysięcy operacji plastycznej i rekonstrukcyjnej natury w naszym kraju i za granicą. Zwracają się do niego tysiące życzenia. I tylko dzięki wystawie „10 lat mniej” może być o wiele łatwiej zostać klientem specjalisty.

Kto jeszcze sprawia przemianę?

Program „10 lat młodsze”, aby stać się stroną, która ma zdolność do praktycznie każdego, organizatorzy poprzez wysłanie kwestionariusza, również w sposób ciągły współpracuje z ekspertami:

 • Shinbergom OE – kandydat nauk medycznych i główny lekarz centrum „Intermedservice”, dentysty. Uważa on, że technologia przyszłości, między innymi, powinny obejmować możliwość leczenia zębów bez użycia wiertła, które nie lubią dużo dzieci, a nawet dorosłych.
 • Ekaterinoy Gerszuni – image-maker i projektant. Ona jest regularnym uczestnikiem fotografowania mody dla znanych magazynów kolorowych w Rosji. Gerszuni był zaangażowany w tworzenie obrazów dla popularnych programów telewizyjnych i dużych kampanii reklamowych. Zaangażowane w prywatnych konsultacji na Trójwymiarowy obraz na całym świecie.
 • Evgeny Żuk – stylista włosów. Został kreowanie wizerunku gwiazd rosyjskiego show-biznesu i jego transformacji. Ponadto, jest to nie tylko stylistką, ale także makijaż artysta, projektant, a nawet psycholog. Że jest on zaangażowany w wybór indywidualny wizerunek dla każdego uczestnika w wystawie „10 lat młodziej” ( „Channel 1”). Jak zostać uczestnikiem programu – można znaleźć na stronie internetowej projektu.

nowe życie

Jak to zmienić życie tych, którzy zdecydowali się stać bohaterem serialu „10 lat młodsza”? Udział w programie ( „kanał”) może wziąć każdy, jeśli on jest szczęśliwy.

Jednym z pierwszych znaków transmisji – 50-letnia Irina Kuzniecowa. Jej historia jest bardzo smutna. Irina jest bardzo trudno przejść przez rozwód, po którym ona została sama z trójką dzieci. Najmłodsza córka 12 lat, a nadal Irina ma 9-letniego wnuka.

Dość często na ulicy za sobą babcię, a nie jego matka dziewczynę, oczywiście, nie może ona jednak smucić. Moja córka chce też matka wyglądał młody i piękny. Jest to dla niej i jej nowe życie i Irina przyszedł do programu.

Efektem jej nie zawodzi. Po zakończeniu projektu, widziała świat w zupełnie nowy sposób i sobie sprawę, że po rozwodzie, nie zawali.

Gwiazdy w projekcie: Ksenia Strizh

Weź udział w projekcie „10 lat mniej” ( „kanał”), a czasem zupełnie sławnych ludzi. Raz na koncert przyszedł do popularnego gospodarz telewizyjnego i radiowego Kseniya Strizh. Była niezwykle popularny w latach 90-tych, ale teraz jest prawie zapomniana. Poprzez udział w programie Xenia chce wrócić do pracy w mediach. Po zakończeniu projektu, pozbyła się zmarszczek i nabyte atrakcyjny uśmiech.

Natalya Sturm

Ta kobieta może być słusznie nazywany domowy sex-symbolem tych samych latach '90. Pomimo swojego wieku, Natalia nadal cieszyć się sukcesem u mężczyzn. Nie tak dawno temu, zaczęła związek z osobą, która jest młodsza niż jej 17 lat. W celu zapewnienia jak pewny siebie, Natalya przyszedł do popularnego show jako uczestnika.

Podczas programu, ona zwiększona piersi, odtworzone zęby, twarz i pociągnął wykonywane odsysanie tłuszczu.

Jak wziąć udział?

„10 lat młodsi” – program, który w zasadzie dla wszystkich. Najpierw musimy wypełnić formularz i czekać na zaproszenie organizatorów odlewu.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział, Twoje kolejne kroki są następujące:

 • coś dla następnego miesiąca nie planujemy. Seria transmisja zostanie zastrzelony około 2 tygodnie. Również zabrać czasu, aby odzyskać po operacji w chirurgii plastycznej i stomatologii.
 • Opowiedz nam o swoim zdrowiu. Nie ukrywaj informacji o obecności chorób przewlekłych i ewentualnych przeciwwskazań do pewnych manipulacji. Szczególnie dotyczy to efektów zabiegu.
 • Przekazać niezbędnych analiz.
 • Nie pozwól pracy specjalistów i im zaufać.
 • Zapewnić nocleg dla ekipy kanału telewizyjnego.

czy udział zapłacić?

Wiele osób zastanawia się, czy płacić za konieczne jest ich uczestnictwo w programie. Ale nie martw się. Jeśli minęło casting i stał się bohaterem serialu, wszystkie procedury zostaną pokryte przez kanał telewizyjny.

Obejmuje ona następujące elementy:

 • koszt operacji plastycznej;
 • usługi kosmetyczne;
 • usługi stomatologiczne;
 • tworzenie obrazu – makijaż, ubrania i wybór fryzury.

Jeśli dana osoba pochodzi z innego regionu kraju, on również zwrócić do stolicy w obu kierunkach i zakwaterowanie w Moskwie, kręcenia programu.

Recenzje TV

Transfer „10 lat mniej”, jak wspomniano, otrzymuje mieszane recenzje od publiczności. Większość z nich zgadza się, że najbardziej interesujące i pozytywne – jest to końcowy wynik pracy specjalistów. Zawsze miło jest widzieć jak z średnim wieku, zmęczony życiem, zadbane i młode kobiety stanowią pasuje, ze szczerym uśmiechem na twarzy.

Ale wielu widzów skazani są na proces transformacji i profesjonalistów w stosunku do uczestników projektu. Według nich, oni nie zasługują na takie zarzuty i potępienia wobec tego, co jest złe dla zegarka. Każdy w życiu były różne sytuacje, a nie każda kobieta miała możliwość zwrócenia uwagi na wygląd.

Zalecenia publiczności

Publiczność po drugiej stronie ekranu powiedział, że program „10 lat młodsze” są rzeczy, które byłoby konieczne do niższa, a drugi wręcz przeciwnie, należy zwrócić większą uwagę.

Na przykład, nie należy krytykować zbyt dużo heroiny na początku programu, który i tak na ogół mają problemy z samooceną. To nie tak, nie tylko dla siebie, ale także tych, którzy oglądają program. Po tym wszystkim, dużo widzów w wielu aspektach są podobne i biorą na konto.

Co jeszcze warto rozmawiać?

A co, zdaniem patrzącego najbardziej brakuje w show? Przekonajmy się:

 • Informacja o tym, co badania i procedury medyczne muszą przejść przed pójściem pod nóż chirurga.
 • Jakie konsekwencje może spowodować działania (nawet jeśli dana osoba nie miała przeciwwskazań), w których to przypadkach lepiej jest ją porzucić.
 • Gdy przejdzie on do przywracania. Zaprawiony wiedzieć, że ten okres jest bardzo długa i bolesna, konieczne jest, aby radzić sobie z blizny i siniaki przez wiele miesięcy nie iść do ludzi. W programie nie powiedzieć nic.
 • Naturalnie, operacja jest dla uczestników jest bezpłatny. Jednak ci, którzy oglądają telewizję będzie prawdopodobnie zastanawiasz się, ile może kosztować w klinice. Ponadto, wielu może być zainteresowany kosztem innych procedur przewidzianych bohaterek programu.

Propaganda tworzyw sztucznych?

Istnieje widzów, którzy uważają program „10 lat mniej” reklamy pośredniej klinik, specjalisty, który współpracuje z członem, a sam pokaz – bezpośrednia promocja chirurgii plastycznej.

Tak więc, według nich, jeśli wziąć każdy z bohaterów, aby to nowoczesny makijaż, fryzurę, wybrać ładny strój, a nie operacja nie potrzebują.

Nie należy również zapominać, że pochodzą one głównie w postaci codziennego i iść na paradę. Zgadzasz się, że na co dzień nosić szpilki i strój jeden nie będzie. Znacznie większy wpływ będzie, że kobieta przyzwyczaić się codziennie do przeprowadzania małych zabiegów higieny osobistej: Stosować kremy, peelingi, niekiedy biorąc kąpiele lecznicze. Ważne jest również, aby podążać za włosy regularnie, aby być w stanie wybrać odpowiednie ubrania, nawet na codzień.

Pomimo faktu, że różne opinie i wiele z nich, ten program jest bardzo popularny wśród publiczności „Pierwszy kanał”. To jest zawsze ciekawe do oglądania reinkarnacje ludzi, tym bardziej świadomi jakim etapie jest ta transformacja i że obejmuje każdą z nich. Być może po obejrzeniu Ci też chcą uczestniczyć w programie.