402 Shares 2158 views

Postacie i aktorzy: „Dance Academy”

Młodzież australijski serial telewizyjny „Dance Academy”, wyprodukowany przez Werner Film Productions od czasu jego premiery w kinach w 2010 roku, udało się zdobyć serca milionów widzów na całym świecie. W 2012 roku projekt TV otrzymała nagrodę Australijskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej na serialu telewizyjnym Najlepsi dzieci. Za udział w wybranej dziedzinie holding tańca aktora. „Dance Academy” – serial, który opowiada historię ambitnego młodych ludzi, którzy marzą, aby osiągnąć szczyt tańca. Ołów aktorzy musieli poradzić sobie z choreografią z najlepszych reżyserów w Australii. Nic więc dziwnego, że film jest wypełniony nie tylko romantyczny związek, ale również świetny utwór taneczny. Dlatego TV „Dance Academy” (aktorzy i ich role są wymienione poniżej) zasługuje na szczególną uwagę.


Tara Webster

Główną bohaterką serialu – piętnaście letni Tara – podniesiony na farmie w australijskim buszu. Jeszcze jako mała dziewczynka, zaczęła tańczyć i marzyła o zostaniu sławnym tancerzem. Po otrzymaniu National Academy of Dance naiwny i romantyczny dziewczyna była pewna, że wszystkie problemy za sobą i przed czekając na wspaniałe i ekscytujące życie. Bardzo szybko, Tara sobie sprawę, że próby dopiero zaczynają. W Akademii nie spodziewał intrygi i rywalizacji, ale uratował miłości, przyjaźni i tańce.

Bohaterką serialu Tara gra młodą aktorkę australijską Ksenia Gudvin. Podobnie jak wielu innych aktorów serialu „Dance Academy”, ona po prostu rozpoczął swoją podróż w świat sztuki. Podczas kręcenia pierwszego sezonu miała piętnaście lat. sztuka taniec Xenia studiował na Akademii Klasycznej Tanya Pearson, umiejętności baletowych studiował w Akademii Valerie Jenkins. Praca w serialu był początek kariery aktorskiej, Goodwin, aw 2015 roku dostała główną żeńską rolę w komedii „cut, aby wybrać”.

Alicia Benit

Kolega i najlepszym przyjacielem Tara – Kot Karamakov. Ambitny człowiek. Jej matka – słynny baleriny. Stała porównanie ze słynnym matka irytujące dziewczynki. Nie dodaje spokój i przyrodniego brata Ethana Karamakov – i przystojny Heartthrob, w którym prawie wszystkie dziewczyny kochają Akademii i jej przyjaciel Tara, jak również.

Kat gra Alisiya Benet, który jest biegły w sztuce tańca, a także innych podmiotów zaangażowanych w serii. "Dance Academy" – nie jest pierwszym projektem TV Alisii Benet. Aktorka odgrywała drugorzędną rolę w trzech sezonach serialu „Sąsiedzi” w 2006 roku. A w pierwszym sezonie serialu „bardzo gorące lato” (2007). Od 2010 roku jest czołowym producentem programów telewizyjnych na ABC3.

Abigail Armstrong

Przyjaciel Tara i Kate, która stała w czasie swojego wroga i bóle głowy. Jednak coś się zmienia, a kobiety stają się przyjaciółmi ponownie po pewnym czasie. Piękna Abigail wreszcie zwrócił uwagę na ich wspólnego znajomego Sammy.

Pełnił rolę Abigail australijska aktorka i tancerka Dena Kaplan. Pochodzący z Południowej Afryki, z rodziny aktorów i muzyków. Jako zawodowy tancerz i piosenkarz wziął Abigail udział w australijskiej produkcji musicalu „Król Lew”. Jej pierwsza praca telewizji był stałą rolę w serialu „Scooter: Tajny agent” w 2005 roku. A w 2013 roku dostała główną rolę w filmie telewizyjnym „obozu”.

Sammy Lieberman

Przyjaciółka Kate, potem zaprzyjaźnił się z Tarą. Wbrew woli ojca, chce zostać zawodowym tancerzem, który prowadzi do kłótni rodzinnej. Ojciec starał się go wyrzucić Akademię wysłać na studia w szkole medycznej. Utalentowany, ale skromny facet zakochany w Abigail, ale jego uczucia, że nie od razu reagować.

Rola Sammy poszedł tancerz i aktor Thomas Green. Po Bale w rolach głównych w serialu „Obóz” zyskał popularność, a także inne podmioty zaangażowane w projekt. „Akademia Tańca” dla Tomasza stała się nowa runda w jego karierze aktorskiej, aw 2015 roku dostał męską w filmie „dół rzeki”.

Kristian Rid

Facet ze złożonym losu, po śmierci matki utrzymywane do siebie i zawsze wpada w kłopoty. Stał się przyjacielem Ethana i Sammy. Love of Tara zmienia go.

Rola odgrywana przez Christiana Jordan Rodrigues. Ten australijski aktor, piosenkarz i tancerz zyskała sławę dzięki roli młodego Simby w musicalu „Król Lew”.

Na zakończenie należy dodać, że wszystkie trzy serie sezonu były bardzo jasne i bogaty w wydarzenia, tak aby notować wszystkie ciekawe postacie trudne. Poza tym jest nagrywany film fabularny oparty na popularnej serii. W nim będą zaangażowane te same podmioty. „Akademia Tańca: Powrót” ma się ukazać w marcu 2017 r.