94 Shares 5585 views

Prezenterka telewizyjna NTV Yuliya Behtereva: biografia, życie osobiste

Szósty rok na kanale telewizyjnym NTV działa Yuliya Evgenevna Behtereva. Miała dwie próby umieszczenia w telewizji, drugi był bardziej udany. Dziś to atrakcyjna dziewczyna z dobrego wyglądu – jeden z wiodących programie „Today”.


Yuliya Behtereva, biografia (początek)

Julia Miejsce urodzenia – Moskwa, data urodzenia – 18.02.1990 W dzieciństwie była posłuszna i celowy dziewczyna, ale zawsze miał swoje opinie, które otwarcie wyrażane. Często z tego powodu, w przypadku niewielkich różnic i drobnych konfliktów wewnętrznych, ale Julia jest zwykle w stanie znaleźć wyjście kompromisowe i bronić swoich poglądów.

Po ukończeniu szkoły został uczniem Yuliya Behtereva Humanitarna Broadcasting Institute. Litovchina. Do opanowania zawodu dziennikarka zaczęła już od pierwszego roku studiów, zdobyte doświadczenie w prestiżowym „Izwiestija” – jeden z najbardziej popularnych gazet.

Pracowała najpierw jako reporter programu hodowlanego. Następnie Yuliya Behtereva zaczął prowadzić swoją sekcję.

W telewizji, natychmiast wziął w „biznesowym News”, wkrótce stał się tam redaktorem.

Przy drugiej próbie, stała się wiodącą NTV, co okazało się być bardzo dobre.

Yuliya Behtereva, życie osobiste

Jego głównym hobby dziennikarz uważa, podróże, oglądając stare filmy i czytając literaturę na tematy religijne. Jej marzeniem jest odwiedzenie wielu krajach.

Szczegółowe informacje na temat swojego życia osobistego w Internecie lub mediach praktycznie żaden.

Mąż Yulii Behterevoy nieznane ogółowi społeczeństwa. Jest to również wielka część swojego czasu pracy. Ich córka o imieniu Emma.

Rodzice starają się dać wystarczający czas naukę, mimo trudnych harmonogramów pracy.

Yuliya Behtereva w wywiadach wielokrotnie mówił, że do jej wielkiej radości jest czas spędzony w rodzinie z córką. Jak ona go brakuje!

Trochę wstyd w pracy

Dłuższa praca w telewizji, oczywiście, przynosi dość szeroką popularność. Yuliya Evgenevna Behtereva, takich jak wiodących znanego programu informacyjnego, otrzymała również pewną popularność dzisiaj.

Podczas pracy, wspomina, był każdy, nie bez dość zabawnych sytuacjach. Zdarza się i zakłopotanie.

W marcu tego roku, filmu, w którym prezenter TV Yuliya Behtereva dostał się tego rodzaju sytuacji, był na „YouTube” znaczna liczba odsłon.

Kiedy poszła do studia w piątek, aby przeprowadzić regularne audycje informacyjne, miała ścisły garnitur, ale jego stopy były obute w buty różnych kolorów.

ludzie telewizyjne są w studiu, widząc ten błąd, to mówi Julia.
Incydent okazał się być strzał i spadła w powietrze, a potem, że ten wałek został zatrudniony około pięćset tysięcy odsłon w Internecie.

Jeden z jego współpracowników, zażartował: „Wydaje się, że Yuliya Behtereva w takim pośpiechu, aby ogłosić nowe doznania dla widzów, by nie zauważyć, jak sobie różne buty: na jednej nodze – niebieska, z drugiej – czarny.”

Prezenter telewizyjny żartował: „Myślę, że jest to konieczne, aby usunąć większe.”

Wszystkie trzy są w studiu jest wiodącą przyczyną śmiech w tej niezręcznej sytuacji został wyczerpany, eter kontynuowano jak zwykle.

Trochę historii mody

Co dziwne, w trend nosić buty w różnych kolorach jednego modelu ma swoją historię. Można to zaobserwować w odważnych i nowoczesnych mody, którzy nazywali niedopasowane buty.

Poszczególne odważnych dziewczyn, które żyją w świecie gwiazd, nawet w 2010 roku, były przykłady takich „niesparowanych” kolorowych butach.

Można je zobaczyć w garderobach Heleny Bonham Carter, Miroslava Dumy i niektórych innych dziewcząt. Oczywiście, w zwykłym życiu dziewczyny w butach o różnych kolorach na ulicy nie występują.

W sprawie przekazywania wiadomości telewizyjnych na NTV

Jadąc do zespołu NTV, człowiek jest otoczony przez ludzi o podobnych poglądach, którzy są gotowi, aby przejść na ich umiejętności i zdolności do pracy w powietrzu. Właśnie w takiej atmosferze i Yuliya Behtereva. NTV ma swoją historię i tradycje. Jest to szczególnie charakterystyczne dla zespołu, podświetlone na kanał informacyjny.

Po raz pierwszy w tym programie informacyjnym kanałem przyszedł 17.01.1994 Program wyszedł dwa razy dziennie, trwał 35 minut. Czas wydrukowania wiadomości – siódmej i dziesiątej wieczorem.

„Dzisiaj”, i to było pod tą nazwą zaczęły pojawiać się tą wiadomością transmisje, będą długo pamiętać o wielu widzów ich pierwszy poważny – Mihailom Osokinym i Tatyanoy Mitkovoy.

Od 1993 do 2015 roku program był częścią sportu jednostkowe wiadomości z czołowymi – Aleksey Burkov, Kirill Kiknadze, Julia Bordovskikh, Vasiliem Solovevym, Yolanda Chen, Mihailom Reshetovym i innych.

W 1994 roku, program 24-godzinny został po raz pierwszy opublikowany analityczny „Dziś o północy” TV prezenter Michaiła Svetlichny. Rok później przeniósł się do wiodących ORT, a program zaczął prowadzić Aleksandr Shashkov. Później, w głównej roli widział Władimir Kara-Murza i Alexander Gerasimov, najpierw pracował jako korespondent „Itogi” i „dzisiaj”.

Funkcje wiadomości telewizyjnych na NTV

W przeciwieństwie do programu „Dziś o północy” od innych doniesieniach, że zawsze brzmiały ekspertyzy w sprawie niektórych palących tematów w ciągu dnia, a także zgłaszane uwagi, które są dobrze znane postacie polityczne zostały podane w bezpośrednim włączeniem studiu telewizyjnym „rosyjskiej”.

We wczesnych 2000s, zaplanować uwolnienie tego serialu stał się pływający, początek uwalniania niej przesunięty w okresie od 0 do godziny 0:45. Zazwyczaj to zależało od czasu transmisji meczów piłkarskich w europejskich pucharów.

W listopadzie 1996 roku, zaczęliśmy opuszczać programu „Dzień”, „po południu” i „Tonight”.

W godzinach porannych, jako wiodący widzowie mogli zobaczyć Marianna Maksimovskaya, który wcześniej pracował jako korespondent w „Wyniki” Zhannu Agalakovu Andrew Norkina, Grigorij Marczenko Krichevsky i Petera, który przyszedł z radia.

Dzienna produkcja kilku czołowych okresie był Aleksander Czerkasow, którzy przed i po był felietonistą informacyjnym telewizji.

W dniu 23.03.1998 The NTV na pogodę miała swój własny wynik. Oni stał się pierwszym Ginzburg Evgeny, później uciekł do TV-6, a następnie na kanale RTR. Później na tym stanowisku zaproszono Aleksandra Belyaeva i Tatiana Yurko.

Regularne zmiany w programie

Od 1998 roku, programy informacyjne, które udał się rano, po południu i wieczorem, zaczęły pojawiać się pod jedną nazwą na „dzisiaj”.

Od 1999 Zhannu Agalakovu kto kliknął na kanale ORT zmienił Zabuzova Natalię, dawniej redaktor międzynarodowego bloku informacyjnym.

Od 2000 roku stanowisko redaktora naczelnego serwisu informacyjnego NTV został przyjęty przez Mihail Kurennoy pochodzą z REN TV, później zmienił Vitali Buzuevym.

W marcu 2000 roku, rano edycja „Today” zaczęły pojawiać się z wiodącymi Olgoy Belovoy.
W Stanach Zjednoczonych przekaźnik nightly przeprowadzone w latach 2000-2005 „Today” na kanale telewizji kablowej C-SPAN, z programu wraz odnogolosy tłumaczenia VoiceOver.

W 2001 roku udał się na M. Osokin TNT, wieczorne serwisy zaczęli wychodzić z Peterem Marczenko, która do tej pory była widziana w porannym programie.

Nocne audycje informacyjne gdy TV6 lewo Władimir Kara-Murza, wiodący kanał telewizyjny wziął byłego korespondenta Aleksandra Habarova Kirill Pozdnyakov.

Kiedy Marianne Maksimovskaya i Andrei Norkin zaprzestał prowadzenia codziennych wydaniach „Today”, ich miejsce zajęły Olgoy Belovoy i Natalii Zabuzova, wykorzystywane do pracy w powietrzu poranka.

W godzinach porannych wydań stali prowadzone Denis Soldatikovym (wcześniej – „Zbrodnia” Program korespondenta). Później dołączył Khrekov Anton i Borkovskiy Evgeny.

W sobotę wieczorem serwisy zaproszony jako główny korespondent Yuri Lipatov kanału. Od stycznia 2002 roku, program Sobota, który wyszedł wieczorem na 22 godziny, został odwołany.

Dzisiejszy program informacyjny na NTV

Przez długi czas programu informacyjnego „dzisiaj” jest cechą kanale NTV z kilkudziesięciu reporterów i biur informacyjnych w wielu krajach na całym świecie.

Teraz program wychodzi codziennie na 8, 10, 16 i 19 godzin.

Wśród górze widać Yuliyu Behterevu, Aleksandra Belyaeva, Lily Gildeeva, Yanu Leontevu Wasilij Maksimenko Evgeny Neronskuyu, Anna Poletaev, Igor Poletaeva Andrey Skvortsov, Elena Spiridonova Ilya Fedortsova, Denis Talalaeva, Irina Polyakova, Michael Chebonenko, Kseniyu Chepenko, Elmira Efendiyev.