701 Shares 6878 views

„Czekaj na mnie”: Czy patrząc na mnie? Skąd mam wiedzieć, kto mnie szuka?

„Czekaj na mnie,” Nie jest przesadą za jeden z najlepszych programów telewizyjnych nowoczesności. Jego nazwa została zainspirowana wierszem Konstantin Simonow, w którym pisze o prawdziwym i wiernym oczekiwania. Można go zapamiętać. Ten wiersz jest najważniejsze: nigdy tracić nadziei, bez względu na to co się dzieje. Trzeba wierzyć do ostatniego i nie dają się w każdych okolicznościach. Ten wielki hymn Hope, śpiewane przez żołnierzy i inspiruje nas, daje nam siłę do dnia dzisiejszego.


Program o tej samej nazwie

Ile dusz zainwestowane w tych dwóch słowach: „Czekaj na mnie” … Spójrz na mnie tam – to główne pytanie, które wiele osób pyta. Dlatego powróćmy do programu o tej samej nazwie. Co można powiedzieć o tym? Ten program telewizyjny czyni wielu ludzi płacze, siedząc blisko ekranu. Każda historia jest dotykany do rdzenia, aby pozostać obojętna na to jest po prostu niemożliwe. W oczach widzów rozwija się prawdziwy dramat, a nie fikcyjne, ale bardzo realne. Uświadomienie sobie, że to wszystko dzieje się w rzeczywistości, ma silny wpływ na ludzi.

Nie zabawa, ale przydatna rzecz

„Wait for Me” wyróżnia się spośród wielu pusty i bezużyteczny show, program ten jest bardzo przydatny. Został on stworzony nie dla rozrywki, ale na prawdziwą pomoc dla ludzi. Wystarczy pomyśleć: cała historia programu dla kilku tysięcy osób uznało. Tak, od tej kwoty można znaleźć utworzyć osobne miasto i nazwał go „Domu szczęśliwych ludzi.” Wystarczy wyobrazić sobie radość rodziny, któremu udało się zostać połączone. Ojcowie i synowie, wnuki, dziadkowie i drugie kuzyni, bratankowie, kochanków – wszyscy są wdzięczni za program wygrałem im szczęście.

Sukces i popularność

Program telewizyjny zdobył naprawdę ogromny sukces i wysokie oceny – nie jest to główny wskaźnik. Najlepszym dowodem powszechnego uznania faktu, że ogromna liczba osób zwraca się do „Czekaj na mnie.” „Czy ja wyglądam” – Pytają kwestię personelu programu. Ile są szczęśliwi, że są one szukają ich raz drogich osób …

imponujące liczby

W całej historii projektu do edytora To ponad 250.000 listów z prośbą o pomoc w poszukiwaniu krewnych i przyjaciół. A duża liczba wniosków nie jest zaskakujące, ponieważ wielu naszych obywateli utracone w wyniku upadku ZSRR, wojny, konflikty etniczne, linków i innych wydarzeń historycznych. Obecnie istnieje zbyt wiele powodów, które przyczyniają się do oddzielania ludzi. Ale są zaniepokojeni obywatele, którzy są gotowi do pomocy w poszukiwaniu i wsparcia.

Komputerowa baza danych, kiosk i gazety

Obecnie projekt jest niedopasowana elektronicznej bazy danych stworzone specjalnie, aby szukać zaginionych. poisk.vid.ru zasób stany ludzie Rosja i kraje blisko i daleko za granicą: wszyscy są chętni do pomocy. Każdego dnia ochotnicy są coraz bardziej, teraz ich liczba przekroczyła już 500. Jest też gazeta, „Czekaj na mnie.” „Czy ja wyglądam?” – zadać sobie wiele osób i spojrzeć w tej kwestii się dowiedzieć. wiele notatek można zobaczyć w gazecie o poszukiwaniach. Nie każdy wie, że na stacji w Kazaniu w stolicy, znajduje się kiosk, gdzie można zastosować do reklamy dla wyszukiwania lub poprosić o pomoc, która zapewni w trybie pilnym.

TV show może być uważany za symbol odbudowy rozbitych więzi. Jest ona przeprowadzana za pomocą mediów telewizyjnych, internetowych i drukowanych. Ludzie najpierw zapytać: „Skąd mam wiedzieć, gdybym szukał?” A potem przypadkowo przychodzi odpowiedź z dowolnego źródła.

Częstość występowania w prowincji

Z powodu istniejącego projektu elektronicznej bazy danych „Wait For Me” przeniknęła do wielu miast wojewódzkich i miast: istnieją lokalne programy telewizyjne, stacje radiowe i gazety rozpowszechniania informacji o osobach zaginionych. Fakt ten nie może nie cieszyć, bo w outback ludzi zbyt często zgubić.

Jak korzystać z wyszukiwania w witrynie?

Z powyższego można wywnioskować, że projekt „Wait for Me” – najbardziej udane i przydatny program ze wszystkich dostępnych na naszej telewizji. Pomaga znaleźć nawet tych, którzy stracili dwudziestu czy nawet trzydziestu laty. Ale program, niestety, jest dość krótki, a wszyscy w powietrzu po prostu nie pasuje. Aby odpowiedzieć na pytanie: „Czy ja wyglądam?”. Oficjalna strona daje odpowiedź. Wystarczy przejść do poisk.vid.ru adresowej – jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby wyszukać.

Po kliknięciu na ten link zobaczysz pole wyszukiwania w prawym górnym rogu, który mówi „szukacie” Wejdźcie w to jego pierwszy i nazwiska. Następnie kliknij na ikonę lupy.

zaawansowane wyszukiwanie

Jeśli nie wykryto żadnych zapytanie, należy zapoznać się z wyszukiwania zaawansowanego. On otwiera przed wami, jeśli zwykle nic nie ma.

Zasób oferuje różne wersje tego wyszukiwania zaawansowanego. Na przykład, można po prostu wpisać numer skrzynki aplikacji (ale będzie trudno być możliwe do wdrożenia, ponieważ nie wiem nawet, czy nie został on stworzony). Optymalna drugą wersję. Zadaj sobie pytanie: „Czy ja wyglądam na kogoś” można łatwo sprawdzić. Użytkownik będzie zobowiązany do zawarcia odrębnych okien imię i nazwisko (na drugie imię jakiegoś powodu, łańcuch nie jest dostępny), wskazują, płeć i datę urodzenia, a następnie zwrócić uwagę, jak chcesz, aby posortować dane – według nazwy lub daty, kiedy wniosek został złożony.

Trzecia wersja jest dość interesujący – człowiek szuka historie, które były transmitowane w telewizji. Należy zauważyć, w jakim okresie czasu program został przedstawiony przypuszczalnie w odniesieniu do swojej osoby. Wymagane jest, aby wprowadzić datę i czas początku i na końcu audycji telewizyjnych, a następnie wybierz z listy państw, w których jest on nadawany. Nie trzeba już głowią i zadać sobie pytanie bezczynności: „Czy muszę szukać w Internecie” Teraz można łatwo sprawdzić. Lista zawiera kilka krajów: Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Azerbejdżanu, Chin, Kazachstanu i Armenii.

Jak aplikować?

Jeśli spróbujesz wszystkich wersji wyszukiwarki, ale nie osiągnął wynik, to najprawdopodobniej, że nie szukasz jeden. „Jak inaczej by sprawdzić, nie patrz na mnie tam?” – pytasz. Niestety, nie więcej. Ale zawsze można zamówić własną rękę, aby znaleźć przyjaciela, znajomego, członka rodziny. Pójdziesz tylko przez prostą procedurę rejestracji i napisać wszystko, co wiesz o tej osobie. Kto wie, może znajdzie się bardzo szybko, a przyjaźń będzie wznowione. Często jednak ludzie szukają swoich bliskich na próżno lat. Z biegiem czasu, wielu nawet zapomnieć ofert i tracić nadziei. Bardziej zaskakujące i wzruszające spotkanie. W programie można zobaczyć, w jaki sposób ci ludzie dosłownie płakać ze szczęścia. A wszystko to dzięki wolontariuszom i programu „Czekaj na mnie.” „Spójrz na mnie tam?” – wiele spekulować, ale z jakiegoś powodu nie w pośpiechu, aby skierować do telewizora lub przejść do witryny internetowej. Śmiało! Nie trać czasu na pustych myśli, zaczynają działać.