82 Shares 7807 views

Skuteczne złuszczanie domu

Dim kolor twarzy, obrzęki, worki pod oczami? Odbicie w lustrze nie jest już ci się podoba? Następnie nadszedł czas, aby zorganizować swoją skórę przebiegu intensywnej terapii ze sprawdzonych środków ludowej. Wszystkie rodzaje peelingów domowych, maski i kremy stosowane nawet przez nasze babcie, a teraz ich skuteczność jest potwierdzona kosmetyczki.

Niektóre kobiety uważają, że peelingi są szkodliwe dla skóry, pozbawiając go naturalnej ochrony naskórka. To stwierdzenie ma jakąś prawdę. Jeśli zapomnisz poczucie proporcji, procedura oczyszczania przy użyciu peelingu przynieść więcej szkód niż korzyści. Użyj peeling powinien wynosić nie więcej niż dwa razy w tygodniu. W zimie, to tylko dwa razy w miesiącu. Zbyt gorliwy w toku postępowania nie jest konieczne, ponieważ ryzykujemy naciągnąć skórę. Peeling jest wykonywana z lekkimi ruchami okrężnymi Linie masażu.

Naturalne peelingi aby utrzymać nienaganny wygląd nawet użyć Data gollivudstkie. W jednym z wywiadów wspaniały Kim Bessindzher wspomniał, że po prostu kocha domowego peelingu twarzy z cukrem pudrem. Według niej, to sprawia, że skóra szczególnie miękka i gładka.

Odświeżyć skórę na twarzy, można użyć następujący skład: PARTER płatki owsiane (przed nałożeniem przez maszynkę do mięsa) i soku z marchwi (świeżej). Ugotowanej masy powinna być wystarczająco lepka. Ten dom peelingu jest szczególnie dobra dla ciemnej skóry. Zastosowanie masy gęstą warstwę na powierzchni po wysuszeniu usunąć okrągłe lekko. Przemyć twarz i smarować swój zwykły krem.

Jeśli zaniepokojony obrzęk i matowa cera, aby rozwiązać problem pomogą domu Peeling z kawy mielonej. Na to może być wykorzystane śpi też kawę. Naturalnie, napój musiałby spożywać cukru. Jeśli masz suchą skórę, wymieszać kawę ze śmietaną lub serem. Normalne i tłuste zarośla garnitur na bazie miodu, z dodatkiem mielonej kawy. Te ostatnie mogą być wykorzystywane nie tylko do jednostek, ale także dla ciała.

salon kosmetyczny w łazience

Peeling z kwasami owocowymi – jeden z najbardziej popularnych leczenia salonie. Ale do domu obierania jak skutecznie działa jako kosztuje znacznie tańsze.
Aby odświeżyć ciało i dokręcić skóry potrzeba około 500 gramów winogrona lub truskawki. Owoce do mielenia w postaci puree. nasion winogron, na, funt okazji. Truskawki można dodać cukier, około pół szkła.

Masa szpachlowa na ciele i energiczne ruchy trzeć przez 5 minut. Następnie pozostawić na chwilę i spłukać zimną wodą. Nie spiesz się, aby użyć balsamu lub kremu. Pozwól skórze swobodnie oddychać przez chwilę.

Peeling z soli morskiej – jeden z elementów każdego antycellulitowy programu. Przygotować kompozycję własnego łatwe. Kupić w aptece, mielony otrąb pszennych i wymieszać je z cienkiej soli morskiej. Przed użyciem należy dodać niewielką ilość wody i umieścić na ruchy masażu.

Po peelingu skóra jest bardziej podatny na antycellulitowe kremy i serum. Jeśli masz czas, może być uzupełniony z peelingiem okład lub maskę ciała.

Marzysz o czymś niezwykle egzotycznych? Następnie spróbuj gotować peeling wykonany z kokosa i mango. Wszystko, co musisz zrobić – kokosowym i mango. Nawiasem mówiąc, tropikalnych owoców , które są sprzedawane w naszych supermarketach bardziej nadających się do użytku na zewnątrz, a nie do jedzenia.

miąższ owoców Pokroić w blenderze, dodać kilka łyżek mleka kokosowego smaku maślanym (neroli, goździki, cynamon). Otrzymaną masę wystarcza na dwie – trzy owoce procedura obierania. Przechowywać w lodówce nie jest konieczne.

Oczywiście, dziś wybór zarośla i peeling do twarzy i ciała jest po prostu ogromny. Jednak peelingi domowe mają jedną wyraźną przewagę – naturalność. Nawiasem mówiąc, pracują nie gorzej niż ich droższych odpowiedników.