440 Shares 5649 views

Plamy po trądziku

Trądzik niemowlęcy są defekty skóry, daje wiele kłopotów nie tylko do nastolatków w okresach zmian hormonalnych, ale dorosłych kobiet – tych, którzy korzystają z niskiej jakości kosmetyki, albo nie jeść. Jeśli trądzik ustąpi, wówczas, co do zasady, nie ma innej, nie mniej nieprzyjemna sytuacja – plamy po trądziku.

W większości przypadków pojawiają się one w wyniku długotrwałego lub niewłaściwego leczenia, self-wytłaczanie lub zakażeń. W celu uniknięcia takich problemów, należy niezwłocznie przeprowadzić głębokie oczyszczanie skóry, a nie „run” i ten stan, kiedy pierwsza podpowiedź tego samego adresu do kosmetyczki.

Jednakże, jeśli nadal są widoczne drobinki kurzu z trądzikiem, jak pozbyć się ich z minimalnymi stratami? Istnieje wiele domowych receptur, które mogą pomóc rozwiązać ten problem – aby uczynić miejsce bledsza i ostatecznie wyeliminować je całkowicie. Jedyną wadą tych środków – są tylko wąskie pory i usunąć same plamy – aby pozbyć się blizn i dołów z ich pomocą jest mało prawdopodobne, aby przyjść.

Narzędzia i maski, które można usunąć plamy z trądzikiem i nadają się do stosowania w domu, to w jej członkostwa sok z cytryny, olejków eterycznych, sokiem z pietruszki, plastycznej gliny, octu i miodu. Przygotowanie takich masek w domu nie nastręcza trudności – ponieważ wszystkie niezbędne składniki można kupić w lokalnej aptece lub dział sklepu.

Maska do usuwania plam z trądzikiem:

  1. Aby niewielkim okresie czasu, aby pozbyć się plam po trądziku fioletowych zaleca się stosowanie maski na bazie rozmarynu olejku i zielonej glinki. Jego wytwarzania należy wziąć pół łyżkę proszku zielony gliny i dodać kilka kropli oleju (dosyć 3-4 krople). Wszystkie składniki są dokładnie wymieszane z wodą tworząc kremową zacieru i zastosowanie na tych obszarach skóry, które muszą być leczone. Po kilku minutach, suszy się popłuczyny maski z dużą ilością zimnej wody.
  2. To bardzo potężne narzędzie, które może usunąć irytujące plamy po trądziku i lekko wybielić skórę, to maska na bazie żółtka i 2 łyżeczki soku z cytryny. Do jego przygotowania należy podjąć niezbędne składniki, starannie je i stosować na obszarze problemów twarz na 15 minut. Bądź ostrożny, jeśli nie chcesz, aby rozjaśnić całą twarz – delikatnie narzędzie tylko na obszarach problemowych.
  3. Innym dobrym narzędziem, które może pomóc rozwiązać ten problem, maska na bazie białej glinki i soku z cytryny. Jego wytwarzania należy wziąć pół łyżkę gliny, 2 małe łyżeczki soku i niewielką ilością wody. Wszystkie składniki są dokładnie mieszane, a następnie masy kremowej stosuje się do obszaru problemowego na powierzchni przez 15 minut. Następnie maska jest zmyte dużo chłodnej wody.

Plamy po trądziku może być wyeliminowany jeśli stosowanie olejku z drzewa herbacianego – to oznacza, że trzeba postawić kropkę na obszar problemowy twarz kilka razy dziennie. Rozcieńczyć wodą to opcjonalne, można po prostu zmieszać go z sokiem z cytryny.

Oprócz tego, niezwykłe oznacza stanie wyeliminować plamy po trądziku jest miód i cynamon. Do wytwarzania takiej maski po prostu konieczne jest mieszanie w równych proporcjach wszystkich składników, a następnie umieścić w 25 minut na miejscu. Ta maska powinien być stosowany co drugi dzień. Jeśli ręka nie jest miód, zamiast korzystać z białą lub zieloną glinkę. Tylko w tym przypadku trzeba będzie dodać trochę wody – że uzyskana mieszanina ma pożądaną konsystencję. Ponadto, jeżeli proszek cynamon jest również nieobecny, jego miejsce jest idealne olejek cynamonowy, sprzedawane są w każdej aptece. W celu wytworzenia maski wystarczająco 3-4 krople.