845 Shares 2276 views

Jak wybielić swoją twarz w domu: przepisy na maskach skutecznych

Skóra często „przyćmić” plamy starcze, zaczerwienienie, ślady i blizny trądzik, trądzik. Ogólnie rzecz biorąc, taka osoba jest w złym stanie, niezdrowe i mało estetycznego wyglądu. I nie ma znaczenia, jak niejasne te wady tonalnej ram lub kremów, nadal będą „przebić” warstwą makijażu. Z tymi problemami skutecznie, ale jest to kosztowne leczenie salon walczy. I jak wybielić osobę w domu, aby uzyskać efekt i jeszcze zaoszczędzić pieniądze? Jest to bardzo pomocne w tym przypadku maska własnej udostępnianie i tradycyjnych składników.


Jak wybielić swoją twarz w domu? Należy zachować ostrożność

Wytwarzania i stosowania takiej maski, należy pamiętać, że im lepiej oddane (i przydatne) na noc. Ponieważ są wybielania skóry, która staje się bardzo wrażliwy na promieniowanie ultrafioletowe. Ale jeśli mają pozostać pod słońcem, to chronić swoją twarz specjalnym kremem.

Jak wybielić swoją twarz? W domu, bo to są maski. Oto kilka receptur.

Maska z miodem i cytryną

Jak wiecie, cytryny rozjaśnia skórę doskonale. Sok z cytryny wymieszać z 100 g miodu (lepsze kandyzowanych) stosowania biomasy. Utrzymać przez 20 minut, a następnie spłukać zimną wody.

Twaróg i maska miód

Twaróg – również wspaniały wybielacz. On także nawilża i odżywia uszkodzoną skórę. Podłączyć równie świeży tłuszcz Twaróg z miodem, śmigać w kremowym masy i położyć na skórze. Utrzymuj maskę w pozycji leżącej, że jego części nie spadają. Przytrzymać przez 20 minut, następnie przetrzeć twarz wacikiem zamoczonym w mleku.

Jak wybielić swoją twarz w domu w inny sposób? Można zrobić maskę z cebuli. Będzie musiał ponieść łzy i zapach. Ale efekt jest gwarantowany po takiej maski! Wymieszać sok z cebuli i miodu w równych proporcjach. Otrzymaną masę stosuje się na tkance oraz stworzenia skórze 20 minut, ciepłą wodą do płukania.

Codziennie Whitening Lotion

Nie tylko maskuje przyjść na ratunek. Przygotować tonik, rozjaśnienie skóry. Zmieszać równe części ocet, wodę i sok z cytryny. Wytrzeć rano i wieczorem spotykają.

Skuteczna maska wybielająca do twarzy

Maska owsiane

Wymieszać 2 łyżek proszku owsianej z utartych białka. Nałożyć produkt do 20 minut. Umyj jak zwykle.

Nalewka do wycierania twarzy

Pietruszka jest doskonałym wybielanie składnik. Posiekać liści pietruszki, wypełnić je z wrzącej wody, ostudzić i przetrzeć skórę 2 razy dziennie.

Maska musztarda

Rozpuszczenia suchy proszek musztardy w ciepłej wodzie. Gotowy roztwór jest stosowany do miejscowego pigmentowym skóry. Przeprowadzić test reakcji alergicznych przed aplikacją.

Whitening Mask twaróg

Wymieszać z łyżką twarożku tłuszczu jeden żółtka. Nałożyć na oczyszczoną skórę i beztłuszczowych minut na 20. Utrzymuj maskę leżąc na kanapie, tak że nie lecieć w dół kawałki. Umyj jak zwykle.

Wybielić twarz w domu może chrzan. Przygotowanie mieszaniny z chrzanu (2 łyżki. Łyżeczki), jogurtu (1 łyżka. Łyżką) i owsiane (mąka -1 art. Łyżką). Nałożyć masę do 15 minut. Przechowywać w pozycji leżącej lub z jej małej twarzy po lewej stronie.

Maska porzeczki

Połączyć i wymieszać porzeczki i maska miód trzymać 30 minut. Następnie przetrzeć balsam do twarzy z sokiem z cytryny z dodatkiem wody.