259 Shares 8248 views

„Botox” – że nie można zrobić po zabiegu jest ściśle

Wojna przeciw zmarszczkom, lekarze są od dłuższego czasu. W każdym razie więcej niż sto lat. W miejscu starego egzotycznych sposób przyszedł osiągnięć nauki. Można, na przykład, aby mieć chirurgii plastycznej. Ale są też metody niechirurgiczne. Są one idealnie wygładzić twarz.


bruzd twarzy

Zmarszczki dobrze reagują na lek „Botox”, zwłaszcza tych, którzy ze względu na aktywność ruchową mięśni twarzy.

Gdy napięcie mięśni skóry jest złożona. Kiedy jesteś młody, te małe otwory szybko wyprostowała. Najczęściej występują one na czole i między brwiami i kącikach oczu.

Co się dzieje, kiedy zastrzyki

Wstrzyknięto domięśniowo „Botox” w zmarszczki. Tam stawia na czasie ich wrażliwość na impulsy nerwowe. Mięśni rozluźnia i nie spada. zmarszczki skóry są wygładzone.

To wymaga dużych umiejętności lekarza. Nie można dokonać mięśnie całkowicie nieruchoma, inaczej zakłócać naturalne ludzkie mimiki. Kłuć tylko usunąć zwiększoną ton płytkich rowków na skórze. Jednak ani mięśni ani włókna nerwowe nie cierpią.

Powinieneś wiedzieć, że wkrótce – w ciągu 4-6 miesięcy – nad wpływem leku. I wszystkie mięśnie uwolniony od blokady.

Przygotuj się na prawo pracy

To jest bardzo ważne. Po tym wszystkim, wynik musi być idealny!

Tak, powinieneś przestać pić antybiotyki i leki zapobiegające krzepnięciu krwi w okresie trzech dni przed zastrzykami. Na przykład, "heparyna", "aspiryna", "phenindione".

W przeddzień wizyty u lekarza nie starają się pić. Zabrania wódka, wino, piwo!

Rano w dniu operacji, aby anulować zwykłej narzuca łatwe i trudniejsze ćwiczenia.

Wszystko dzieje

Trafiłeś do lekarza. Po pierwsze – kontrola, doradztwo. Specjalista ocenia swój wygląd: charakter i głębokość zmarszczek, mimika rolę w ich tworzeniu. Mówi również o stan tkanek. Wreszcie, wskazuje punkty, w których lek jest podawany w dawce „Botox”.

Skóra, oczywiście, natychmiast zdezynfekowane. Następnie bardzo cienka strzykawki roztwór leku wprowadza się do samych mięśni, których działalność jest konieczne, aby zmniejszyć. krótka procedura. Tylko trzy do pięciu minut. Z drugiej strony, środek antyseptyczny do chłodzenia twarzy i skóry.

W tym przypadku, wszystkie dane na temat liczby partii narkotyków w dniu wygaśnięcia lekarz zobowiązany jest do umieszczenia w karcie medycznej pacjenta.

Ból podczas wstrzyknięć praktycznie nie ma lub jest mały i może znieść. Tylko komar ugryzie! Więc nie ma potrzeby, aby poprosić o bólu. Jednak wiele kosmetyczek wciąż wolą robić znieczuleniu miejscowym specjalny krem. Po korekcji zmarszczek pacjenta może martwić nagle drgnął, szarpnięcie. I to jest dość niepożądane w pracy biżuterii.

wszystko za

Tak, to była skończona. Pomyślnie opuścił biuro. Nie mogę się doczekać, aby spojrzeć na siebie w lustrze. I teraz wygląda?

Ale ponieważ mięśnie relaks na raz. I po pięciu dniach. Lub siedem. Maksymalny – w ciągu kilku tygodni.

To prawda, wszyscy jesteśmy różni, każdy z własnymi cechami organizmu. Ponieważ w niektórych (bardzo rzadko) toksyna botulinowa zaczyna działać na drugi dzień. I inni – aż miesiąc.

"Botox". Po zabiegu, co robić

Nie martw się, nie panikuj i spokojnie czekać na widoczne rezultaty. To nie stosuje się do tych, którzy są na ogół odporne na działanie leku. Istnieje bardzo niewiele nie reagują. Gdzieś mniej niż jeden procent.

Podobny efekt może wystąpić również u tych, którzy ponieśli zatrucie jadem kiełbasianym w poprzednich latach. Lub leczonych dużymi dawkami „Botox” (wyłącznie ze względów medycznych).

Jak długo będę piękny

„Dobre pytanie!” – można powiedzieć. I rzeczywiście, jak długo będzie efekt tych zdjęć? Po pierwszej sesji, nieprawidłowości twarzy, zmarszczki skóry pojawiają się na twarzy do sześciu miesięcy. Ale potem nerwowo-mięśniowe połączeń, które zostały zablokowane, przywrócone. Ponownie zmniejszy się włókien. I zmarszczki nieuchronnie wrócić. Dlatego cztery do sześciu miesięcy, będzie znowu musiał wykonać serię zastrzyków.

Po trzech do pięciu takich „sztuczek” rowków narkotyków staryaschie nie pojawiają się przez długi czas. Dziesięć lub nawet dwunastu miesięcy. To jest cały rok – nie ma problemu!

Jest jeszcze jeden interesujący punkt. Tak długo, jak „iść pod Botox” mięśni osłabiły cały czas. I mimowolnie zaczynają się odzwyczaić od tego złego nawyku mrużyć oczy, dzianina czoło. A te zmarszczki, wyraz twarzy, które powstały tylko z tego powodu, i prawdopodobnie nie wróci. Z takiego obrotu sprawy, powtarzane iniekcje nie są już potrzebne.

Jeśli wpiszesz „Botox”, przeciwwskazania po następnej procedury. Jeśli nie zacznie psuć ich wygląd, marszcząc brwi, nie chcąc nosić okulary i słońce zacznie migać, a następnie powtórzyć wizyt u kosmetyczki trzeba bardzo szybko.

Co jest surowo zabronione

Teraz uważnie przeczytać artykuł do końca. Powiemy wam, że po zabiegu „Botox” nie może być kategorycznie zrobić. Nikt nigdy!

Jak tylko weszła na toksynę botulinową, kilka godzin to jest dystrybuowany do tkanek. I będzie trwać dłużej niż jeden dzień, ale to będzie całkowite wyleczenie. I że wszystko poszło szybko i sprawnie, pacjent powinien ograniczyć się do czegoś.

Tak więc, już wprowadzone „Botox”. Reguły po następująca procedura. Przyjechałeś do domu i chciał się zdrzemnąć. nie! Choć wchłoniętej „Botox”, przeciwwskazania po takich procedur. Nie wolno spać lub po prostu odpocząć w ciągu 3-4 godzin.

Przez cały dzień, trzeba stanąć w pozycji pionowej, aby być w pozycji pionowej. I, oczywiście, nie spać twarzą w dół.

Nie kupuj butów (zawsze trzeba zginać). Nie prasować ubrań. Oznacza to, że takie rzeczy mogą być przewidziane i sam. Zasada jest dla ciebie jasne.

spróbuj także (na jeden dzień), nie biorąc leki, które wpływają na krzepliwość krwi. Dotyczy to również alkoholu.

You ciało jest lekiem „Botox”. Jak zachowywać się po zabiegu?

Jest to niemożliwe, aby dwa dni dotknąć ręce tych przeważającej części skóry w miejscu iniekcji. W przeciwnym razie infekcja może dostać. I nie starają się masować twarz!

Po 14 dniach, zapomnieć o peelingi i zarośla.

To już weszła leku ciała „Botox”. Czego nie robić po zabiegu jeszcze? Idź do dentysty, na przykład. Jeśli zrobić zastrzyki w ustach (lub fałdów nosowo-wargowych), najlepsze – 2 tygodnie odroczyć zaplanowaną podróż do dentysty. Dla szeroko otwarte usta (jak jest to wymagane w gabinecie stomatologicznym) nie bardzo zalecane. Oczywiście, jeśli przebite ostrego bólu zębów, wtedy, oczywiście, znieść i marudzić przeciwwskazany do domu.

Bez opłat i zboczach

Zawsze należy pamiętać o „Botox”. Zalecenia po zabiegu, istnieje również takie. Odrzucić Sport i Fitness. Przerwa mały – tylko 48 godzin.

Zabronione jest również przez co najmniej dwa dni, aby przechylić głowę w dół. Na przykład, do zamiatania podłogi, przemywa go odkurzania. To zrobić pracę domową, w której ciało jest zgięty. Tak – dwa dni.

Jeśli wprowadzenie „Botox” Made wokół oczu, a następnie w pierwszych dniach zalecamy mniejszej pić płyn. Zwłaszcza w godzinach wieczornych.

Bardzo przydatne, wystarczy jedzenie bez pikantny i słony. Zwykle zatrzymywanie wody w organizmie. Stąd opuchlizna. A jeśli jesteś w tym same mają tendencję do tego ostatniego, to jest łatwe środki te muszą być ściśle przestrzegane. Przez dwa tygodnie.

Masz szansę, „Botox”. Po zabiegu nie wolno nam zapominać o zagrożeniach związanych z przegrzaniem organizmu. Nie jest konieczne, aby przejść do kąpieli, sauny, solarium, umyć pod gorący prysznic, kąpać. Ciepło, para wodna, suche powietrze może znacznie przyspieszyć wydalanie leku z organizmu.

Takie życie jest ciepło – siedem dni przynajmniej.

Zacząłem pracować w organizmie „Botox”. Czego nie robić po zabiegu, więc jest się opalać pod jasne promienie słońca, przynajmniej przez najbliższe trzy dni.

I, oczywiście, nie do wysłania gorącego powietrza suszarki do włosów bezpośrednio na twarz. I zakaz ten jest już długo – 10 dni.

Zakończył podawanie zastrzyków „BOTOX”. Ograniczenia po zabiegu polega na tym, aby nie dostać za kierownicą swojego samochodu. Również jest to niemożliwe, w dniu przyjazdu do szpitala, a kosmetyki następnego użycia w miejscach, gdzie zastrzyki.

które pozwoliły

Powstaje pytanie: „Jakie procedury można zrobić po” Botox „?”. Dwie godziny (po powrocie do domu), trzeba zbudować grymasy, marszczy brwi mocno brwi wyartykułować. Następnie lek jest bardzo równomiernie rozproszyć w całym mięśniu.

Co urody zabiegi mogą być wykonywane po „Botox”? Powinien on być w miejscu wstrzyknięcia zastosować maskę kojącą i anty-obrzęk.

„Niekorzystne” lek

Dobrze, że skończyło historię zatytułowaną „Botox”. Czego nie robić po zabiegu jeszcze?

Usuń zaszufladkować leki, które mogą neutralizować efekt leczenia. Tak więc, nie przedstawiono w tym sensie, narkotyków i tetracyklinę grupy aminoglikozydów. Oni nie tylko zmniejszyć, ale faktycznie negować osiągnięć „Botox”.

Jeśli nie regularnie pić przed wizytą u kosmetyczki, to lepiej poczekać. Zaledwie kilka tygodni, i można przejść do „strzałów piękna”.

Jeśli wpiszesz „Botox”, które nie mogą być wykonane po zabiegu jeszcze? Brać witaminy B1 i B2. negować ich wynik. Ale jeśli są tabletki, takie dane nie są dostępne.

Powiedzmy, że nagle po jakimś czasie po korekcie masz opryszczki na wardze. Jak się go pozbyć? Jak zwykle – traktować specjalne maści. Ale przewlekłą postacią choroby byłoby dobrze przed wprowadzeniem „Botox” pass zapobiegania oczywiście.

Najbardziej odpowiedni wiek

Wpływ „kosmetycznych” strzałów w pełni zależy od wszystkiego, co mamy wymienione powyżej. Ale jest jeszcze inny składnik – wiek pacjenta.

Dobry wynik leczenia zależy nie tylko od indywidualnych cech czysto, ale również od wieku:

  • Do 25 lat dla większości ludzi nie ma dowodów na takie interwencje. Ich skóra jest elastyczna. Linie jeśli nie jest, to nie są one poważnym problemem.
  • W 30-40 lat, wiele z tych małych rowków na twarzy jest już dobrze widoczne. I przy użyciu „Botox”, można liczyć na wspaniały efekt.
  • Jeśli jesteś 50-60 lat, ma słaby sygnał włókien. A skutki leku nie są tak jasne, jak w przypadku osób młodych.
  • Po 60 samych mięśni stracić ton. Dlatego zakres stosowania „Botox” jest bardzo mała.

Podsumowując. Ta interwencja kosmetyczna jest najskuteczniejszy w wieku od 30 do 40 lat, to skóra nie jest tak dobrze reagują na „Botox”. Co robić po zabiegu, aby zapewnić efekt? Wszelkie dodatkowe maski lub opieki medycznej nie jest wymagane, ponieważ serwatka jest odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne. Zmarszczki nie będą przeszkadzać w całym cyklu życia leku.