220 Shares 2107 views

wskazówki Deytsvennye i przepisy na twarzy maski w domu

Przepisy na maseczek w domu – to informacje, które są wymagane, aby wiedzieć każdą dziewczynę. Jak szybko pozbyć się cienie pod oczami i powrót świeży wygląd? Jak czyścić i nawilżać skórę? Co zrobić, aby usunąć zaczerwienienie? On wie wszystko tradycyjnej medycyny!


Przepisy na maseczek w domu

Fundusze są przygotowania własnego domu z naturalnych składników, zawsze pomocny, ponieważ produkt jest czysty. Tylko tu trzeba wiedzieć, co robić. Tak, najbardziej popularne produkty do przygotowania cud funduszy są ogórki, truskawki, kiwi, jajka i miód. Oczyszczanie twarzy maski w domu przygotowywane są z następujących składników: mieszane tylko białka jaja (ponieważ ma właściwości wyciągając z porów skóry brud) i miód (produkt przyczynia się do złuszczania martwych komórek skóry). Zastosowanie tej mieszaniny powinny być lekko wilgotnej twarzy przez dwadzieścia minut, a następnie pozwolić skórze oddychać, a następnie przetrzeć tonikiem i umieścić krem. Wiele lubił maskę ogórka: plasterków tego warzywa jest także umieścić na twarzy przez dwadzieścia minut. Można gotować mieszanki, mieszanie w blenderze ogórka i kiwi. Ostatni Maska dobrze tonizuje skórę. Odżywcze twarzy maski w domu może być gotowane na podstawie truskawki: rozgniecione owoce zmieszane z miodem kwiatowym, kompozycję nakłada się na skórę twarzy i szyi przez pół godziny. To takie proste maski pomogą uczynić skórę gładką, miękką i piękne.

Przepisy na maseczek w domu: skóra z typu mieszanego

Ten rodzaj skóry wymaga szczególnej opieki, a więc maska dla miałoby być inaczej, będzie przydatna glina, jajka i miód. Glina jest często mieszany z sokiem z cytryny, ponieważ pozwala wybielić twarz, usuwając ślady trądziku. Ale białko jest stosowany w czystej postaci na spocony nos, ponieważ działa jak gąbka do zaskórników. Miód służy do złuszczają wrażliwą skórę.

Wskazówki i sztuczki

Charakterystyczną cechą wszelkich masek w domu jest to, że muszą one być przygotowane wyłącznie przed zastosowaniem. Oznacza to, że jeśli odejdą na dzień lub dwa, cały efekt jest stracone. Inną cechą – podczas procedury jest to pożądane, aby być w stanie swobodnym jest nieruchomy (leżąc na sofy, na przykład). Zaleca się również, że można przechowywać wszystkie składniki dla przyszłej maski w lodówce, aby zapewnić, że produkty nie są narażone na działanie niekorzystnych czynników. Inną cechą wszystkich naturalnych masek jest sposobem na rysunku: najpierw należy zastosować mieszaninę do twarzy, szyi i dekoltu, a następnie Tapping ruchy palców „do jazdy” zawartość w głąb skóry.

Przepisy na maseczek w domu – jest to istotne informacje dla każdej kobiety; Beauty – uciążliwe i przyjemne, a wszystkie niezbędne składniki można zawsze znaleźć w lodówce. Naturalne maseczki pomogą rozwiązać problemy, które pojawiają się i są po prostu dobre dla zachowania tonu i zdrowia twarzy i ciała.