299 Shares 4916 views

regeneracja skóry

regeneracja skóry – regeneracja komórek związana z szybkością tworzenia się cząstek powstających.


Skóra w trakcie naszego życia może odzyskać uszkodzoną strukturę. W młodości, proces ten jest szybszy, z wieloletnim spowolnienia. W związku z tym, zmarszczki i zwiotczenie skóry, staje się matowa warstwa martwych komórek, wzrasta. Jednakże, zdolność do regeneracji nie jest całkowicie stracone.

regeneracja skóry (stopa odzysku komórek) zależy od wielu czynników, takich jak poszczególnych procesów zachodzących w organizmie, rodzaju żywności, bezpośredniego pielęgnacji skóry i innych. Poprawy skóry na kilka sposobów.

Najbardziej powszechnie stosowane, ale w większości nieskuteczne sposób – odżywianie skóry za pomocą kremów kosmetycznych zawierających pierwiastki śladowe, nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy, witaminy i inne użyteczne składniki. Najlepszy ze wszystkich, ta metoda jest odpowiednia dla młodych ludzi.

Metoda substytucyjne ma praktycznie tylko efekt wizualny. Opiera się ona na stosowaniu kosmetyków z keratyny, kolagenu, elastyny i innych składników komórek skóry. Jednak przenikanie wielkocząsteczkowe związki przez skórę jest stosunkowo niska.

Proces odzyskiwania służy do pielęgnacji skóry po 25. To jest stymulacja odnowy skóry poprzez usuwanie górnych warstw skóry i wprowadzenie do niej specjalnych substancji pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Kiedy to regeneracja skóry jest znacznie przyspieszony.

Aby stymulować szybkiej odbudowy komórek skóry w domu, można spędzić zabieg peelingu stosuje peelingi, maseczki, kremy, brać witaminy, należy użyć środków farmaceutycznych. Można również skorzystać z procedur sprzętowych.

Scrub i peelingi chemiczne potrzebne do uzupełnienia wniosku o zmniejszenie maski i kremy, które będą w stanie głębiej wnikają w skórę po tych procedur.

Maskę dodano kilka kropli witaminy E, C i A. je stosować potrzeba średnio 2 razy w tygodniu. Równolegle do podstawowej pielęgnacji musi być okresowo monoterapii witaminy E, C, A lub otrzymywać kompleksy multiwitaminowe.

komórek skóry i ich elementy są ciągle umierają i są zastępowane przez nowe, skóra jest zregenerowana. Aby osiągnąć fizjologiczne odzysku, niezbędne jest stymulowanie podziału komórek i biosyntezy z zasad pirymidynowych i purynowych, enzymów i strukturalnych białek, kwasów nukleinowych, fosfolipidów, które pochodzą od żywności (monosacharydy, aminokwasy, witaminy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, pierwiastki śladowe, itd.). W związku z tym jest użyteczny do diety obejmują kwas mlekowy i produkty mleczne, marchew, kiwi, olej z oliwek, tłuste ryby i mięso, w którym regeneracja skóry jest znacznie szybciej.

Każdego dnia trzeba użyć jakości kremów. W dorosłym życiu, należy stosować środki z elastyny, kolagenu i keratyny.

Aby oczyścić górną warstwę martwych komórek naskórka z pewnych odstępach czasu muszą przejść przez cykl zabiegów w salonie piękności. Podczas tego kursu substancje regenerujące przenikają do głębszych warstw skóry.

przywrócenie skórze można przyspieszyć poprzez stosowanie farmaceutyków, ale mogą być podejmowane wyłącznie zgodnie z zaleceniami dermatologa i jego stałym nadzorem. Może to być witaminy wstrzyknięcie B, C, A, E, kwas foliowy, stosowanie środków sterydowych "Fenobolin", "methandrostenolone, środków biogenicznych" FIBS "" gumizol "" peloidin "" Honsurid "" aloesu”. Znacząco przyczyni się do rozwiązania problemów skórnych immunomodulatory, które są w stanie znacznie przyspieszyć regenerację. Ten lek "Timalin", "Taktivin", "lewamizol", "Pyrogenalum". Może być przyjmowany doustnie karotolin, olej z owoców dzikiej róży, rokitnika, propolis, apilaka. Jednak po raz kolejny przypominamy, że przyjmowanie leków bez konsultacji z lekarzem nie jest dozwolone.

Bądź piękna i zdrowa!