738 Shares 8427 views

Zimny wosk do rąk: jak korzystać?

Całoroczny skóra jest narażona na negatywne skutki dla środowiska. Najzimniejszy czas mrozem i wiatrem przyczynić się do powstania pęknięć w delikatnej skóry. Zjawiska te zrobić ręce szorstkie. I wiele spędzać czas w ogrodzie w okresie letnim. Plus stała stosowania chemikaliów domowego domu … W tej sytuacji prawdziwym zbawieniem będzie użycie narzędzia takiego jak zimny wosk do rąk. Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule.


Co jest parafina?

Parafina – magicznym i bardzo skuteczne postępowanie w formie wanny. To pozwala, aby wypełnić swoje składniki odżywcze skóry, odmłodzić i uczynić go wygładzić. Wraz z wykorzystaniem gorących kąpieli, jest uważany za klasyczny, ostatnio upowszechnił się metodę, która wykorzystuje zimną dłoń parafinowy lub śmietany. Jaka jest różnica? Jeśli aplikacja sposobu gorącego stopionego wosku dodatkowo przy użyciu zimnej kanał tej procedury przygotowawczej nie jest wymagany. Pozwala to zaoszczędzić czas. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu.

Korzyści z wosku kosmetycznego

Spójność kremowy wosk zimno. Obejmuje on różne olejki eteryczne, witaminy, pierwiastki śladowe, ekstrakty roślinne, sól morską i dodatki. Działanie tej procedury jest powstanie efektu sauny. Ze względu na swój własny ciepła rozszerza pory, zwiększa przepływ limfy, przyspiesza nasycenie i nawilżenie skóry substancji odżywczych. Również wzmacnia paznokcie, stawy ocieplenie, usuwa toksyny, leczy niewielkie pęknięcia. Ponadto, zimna ręka parafina doskonale wybiela i napina skórę.

Przeciwwskazania do stosowania wewnętrznego

Jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego, istnieją przeciwwskazania w parafinie. Przede wszystkim nie jest to zalecane dla tych, którzy zaobserwowali wyraźną alergię na ten produkt. Nie można używać wosku w czasie ciąży. Nie należy również użyć metody na rękach, istnieją głębokie rany, rany, wrzody i choroby grzybicze paznokci. Należy podjąć środki ostrożności, aby ta procedura osób z wysokim ciśnieniem krwi.

Zimny wosk do rąk: jak używać w domu

Nie wszystkie piękne panie mają możliwość przeprowadzenia tej procedury w drogich salonów kosmetycznych. Dlatego terapia parafinowy można przeprowadzić w domu. Rozważmy procedurę.

Zakupu produktu, pożądane jest prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach lub aptekach. Jeśli istnieje tendencja do alergii – najlepiej kupić białe surowców bez dodatków. Koszty produktów są bardzo ekonomiczne, więc jeden słoik wystarczająco dużo czasu. Pomimo pozornej łatwości użytkowania zdecydowanie potrzebuje asystenta.

Tak, mamy zimne parafinowy rękę, instrukcja mamy, będziemy go uważnie przeczytać. A teraz zaczynamy samej procedury etapowe.

1. W pierwszym kroku musimy myć ręce wodą z mydłem i wytrzeć je do sucha. Zastosować łagodny peeling. Konieczne jest, aby rozpowszechniać je w ruchu kołowego na powierzchni dłoni. Ten etap nazywa się warstwową. Przy stosowaniu peeling usuwa drobny brud i martwe komórki naskórka.

2. Drugi krok – zastosowanie odżywczy krem do rąk. Pozwoli to wosk do penetracji w głąb skóry i daje efekt bardziej wyraźny.

3. Teraz przejdź do stosowania kremu wosku. Szczotka lub łopatka równomiernego rozprowadzenia środka na całej powierzchni, w tym obszarze między palcami.

4. owija ręce zwykłych plastikowych toreb. Na wierzchu położyć na termovarezhki. Zamiast rękawiczek, można użyć ciepłym ręcznikiem.

5.Cherez 20 minut zdjąć rękawiczki. Prawie cały wosk przyjdzie razem z polietylenu. Pozostałości są usuwane za pomocą miękkiej ściereczki.

6. Nałożyć balsam.

7. Baw się na procedurze i cieszyć się miękkie i gładkie uchwyty skórzane.

Wyniki Zimna parafiny

Jeśli uważasz, że opinie, po wyniku postępowania będą mile zaskoczeni. Twoja skóra jest nawilżona przez długi czas, aksamitne i gładkie. Efekt utrzymuje się nawet po kąpieli lub robi normalne prace domowe. ręce skóra jest dość wygodne, i stwarza poczucie obecności na nim niewidoczny film ochronny. Użyj zimnej Wosk rąk w każdej chwili, gdy zajdzie taka potrzeba. Szczególnie istotne procedura w zimie.

Zimny wosk do rąk: Opinie

Niektóre dziewczyny mówią, że przez co procedura kilka razy w salonie kosmetycznym, dowiedział się, że to może być wykonywane w domu. Później zakupiono zimną parafinową dłoni. Jak korzystać – czytamy w załączonej instrukcji. W rezultacie kobiety regularnie oddają swoje długopisy w domu, kiedy chce.

Niektóre opinie można nazwać mieszany. Ktoś mówi, że po nauce o magicznej maski parafinowej do rąk w Internecie, udał się do salonu. Efekt przekroczył wszelkie oczekiwania. Skóra staje się jak dziecko. Ale sfrustrowany faktem, że wynik trwała tylko dwa dni. Jednak ludzie mówią, że idą do ponownego odwiedzenia sklepu.

Można również usłyszeć reakcje kobiet, którzy po pracy na gruntach prywatnych nie mogła patrzeć na jego ręce. Skóra na nich była szorstka, popękana. Nawet do kapitana na manicure wstydziła się udać. Wewnątrz, obiecał wrócić dłonie gładkie i miękkie. Zaproponowaliśmy parafinę. Rzeczywiście, według opinii, wynik był widoczny po pierwszym zabiegu.

Wypowiedzi kobiet mieszkających na Kaukazie, a także pokazać, że procedura jest skuteczna. Według potrebitelnits, często trzeba iść do słońca, i od niego na rękach tworzą ciemne plamy i piegi. Dziewczyny mówią, że próbowali różnych sposobów. Używali różnych kremu wybielającego, sok z cytryny. Ale wynik nie jest zadowolony. Wszystko zmieniło się po pierwszej sesji odbyła się parafiny. Maska wykonana w domu. Mimo to, efekt był zauważalny.

Jak jakichkolwiek narzędzi lub procedur w parafinie, istnieją negatywne opinie. Niektóre dziewczyny są niezadowoleni z wyniku. Mówią, że po zabiegu zauważył zaczerwienienia na skórze i dyskomfortu. Chociaż, prawdę mówiąc, można przypuszczać, że być może mieli idiosyncrasy parafinę lub inne pomoce.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że większość konsumentów są zgodne co do faktu, że każda dziewczyna powinna kiedykolwiek spróbować zimnego wosku na dłonie.