228 Shares 1012 views

Jeśli masz skórę mieszaną

Trudno jest czuć się pewnie i piękna, jeśli istnieją problemy ze skórą, szczególnie na twarzy. Więc każda kobieta zwraca szczególną uwagę na twarz opieki. Tłuste i suchość skóry często wymagają diametralnie przeciwne, to połączenie skóry i łączy się poprawę ich własności.

W rejonie czoła, nosa i brody, nie jest zwiększona zawartość tłuszczu i suchej skóry na policzkach. Dziedzina skóry tłustej nazywa T strefy. do pielęgnacji skóry łączonej ma swoje szczególne zasady, biorąc pod uwagę różną zawartość tłuszczu w różnych częściach twarzy.

Zacznijmy prania. Nie starają się kupować dla suchej lub tłustej skóry. W każdym razie, z funduszy ucierpią jakąś część twarzy. Lepiej wziąć neutralne narzędzie, które nie zmienia ogólnej kwasowości skóry. Detergent należy stosować rano i wieczorem, jak skóra kombinacja wymaga regularnego czyszczenia. W tym obszarze jest zwiększone wydzielanie łoju pożądane dalsze rozciera się z gąbki do mycia jest. Woda powinna być chłodny, ponieważ wysoka temperatura wspomaga wytwarzanie łoju.

Po umyciu jest przydatna do wycierania twarzy różnego rodzaju balsam. ekstrakt z rumianku traktować obszary z skóry tłustej, herbata miętowa – suchych obszarach. Można użyć odpowiednich gatunków toniki. Dokładnie oczyścić skórę nie wykazuje tendencji do stanów zapalnych i trądziku.

W połączeniu skóra twarzy wymaga nie tylko żywności, ale także wilgoci. To właśnie te właściwości powinny mieć kremy, które wybrać. Jest to konieczne, aby uniknąć kremy z ciężkiej, tłustej strukturze, aby zapobiec zatykaniu porów na obszarach tłustej. Nocą można zastosować krem tylko na policzku, pozostawiając wolny agent T-zone.

Najbardziej skuteczne połączenie pielęgnacji skóry otrzymuje od maski. Wiele z nich można zrobić w domu.

Na terenach tłuszczowe korzystne działanie nabiału. Jogurt zmieszany z płatków owsianych lub mielone płatki owsiane nawilża twarz. Maska powinna być utrzymywana na twarz na 15-20 minut, spłukać wodą lub bulionem rumianku.

Orzeźwiające i głęboko odżywia suchą skórę policzków żółtka maski, łyżkę lub porwany w przecieru jabłkowego, łyżeczki oliwy. Wszystkie produkty powinny być mieszane, stosuje się do suchych obszarach, po pół godzinie spłukać wodą lub herbata miętowa.

Dobry matuje skórę maskę z niebieskiej gliny. środki łyżeczka startego ogórka wymieszać, aby uzyskać kremową konsystencję. Nałożyć maskę na twarz, pozostawić do wyschnięcia. Spłukać zimną wodą. Gluck efekt skóry trwa kilka godzin.

połączenie skóry Spełnia on nie mniej niż tłuste lub suche, tak dobrze znanych firm kosmetycznych w zakresie funduszy odpowiadających linii. Kupując produkt kosmetyczny, konieczne jest zapoznanie się z instrukcjami dotyczącymi sposobu jego stosowania. Nie należy zapominać o szczególnej pielęgnacji skóry: głębokiego oczyszczania, złuszczania. Z pomocą profesjonalnych narzędzi, procedury te są bardziej skutecznie realizowane.

Wybierając produkty do makijażu należy podchodzić nie mniej odpowiedzialny niż do procedur pielęgnacyjnych. Krem nawilżający i kremowej tonu topnienia tekstury – korzystną bazą do makijażu. Gęste, nasyconym fundamentowe zdolne porów zapychają w głównej strefie tłuszczowego zapalenia. Jeśli stan skóry pozwala, można tylko zrobić krem dzień. Dobry makijaż i trzyma Matts tłustej strefie T z luźnego proszku, który jest stosowany do całej twarzy na fundamencie.

Skóra na policzkach są zazwyczaj suche, jak rumieniec lepiej wykorzystywać środki kremowe. Są one stosowane do pylenia twarzy. W ciągu dnia, jest to niezbędne do podjęcia działań dla matujące obszarów tłustej skóry, wycierając twarz ręcznikiem papierowym i pripudrivaya przezroczystego proszku.