446 Shares 5998 views

Jak usunąć cienie pod oczami?

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, tak wiele kobiet musi się martwić o jak usunąć sińce pod oczami. Ten problem często borykają się kobiety, które wszyscy oddają się pracy, a nie mają czasu myśleć o żywieniu, jak również młodych matek, którzy dopiero co urodzone dziecko, dlatego cierpią z powodu braku snu. Wiele ciemne kręgi pod oczami są spowodowane stałym siedzeniem przy komputerze, a niektóre po prostu nie szczęścia, i mają go od natury.


W ogóle, jak zrozumieć przyczyny tego problemu jest wiele. Aby dokładnie zrozumieć, w jaki sposób pozbyć się sińców pod oczami, trzeba spojrzeć na to bardziej szczegółowo. Ale nadal, zanim rozpocznie się radzić sobie z tym uciążliwości, powinien udać się do lekarza, bo siniaki nie może być poważnym problemem, ale tylko następstwem poważnej choroby.

Jednym z powodów może być długi pobyt w słońcu. Jeśli skóra jest zbyt wrażliwa, jest całkiem możliwe pojawienie się czarnego oka.

Ponadto, wiele z nich ma podobny problem z powodu nagłej utraty wagi lub wieku. Tak więc, w pierwszym przypadku, taki efekt można uniknąć stosując właściwą dla utraty wagi, zbilansowanej diety. Ale jak wiek, w tym przypadku mówić o jak usunąć cienie pod oczami szybko nie ma sensu w tym przypadku będzie mieć dobry potu, bo walka z biegiem lat nie zawsze jest łatwe.

Przed wojną siniaki należy rzucić palenie, mniej picia alkoholu, starają się uniknąć poważnego stresu i dobrze spać, dobrze, najważniejsze – jest prawidłowa, zbilansowana dieta. Jeśli nie spełnia tych wymagań, a potem nawet nie myśleć o tym, jak usunąć cienie pod oczami.

Aby rozpocząć, wybierz sobie jakieś dobre krem do skóry wokół oczu. W tych kremów zawiera elastynę, kolagen, różne oleje, a także kwas hialuronowy. Wszystkie te składniki ton skóry i łagodzą podrażnienia dobrze. W przypadku korzystania z tych narzędzi w regularnych odstępach czasu, co jest bardzo ważne, Twoja skóra będzie wyglądać dużo lepiej.

Ważne jest, aby wykonać ćwiczenia dla oczu. Zapobiega to przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek i obrzęków. Obracanie gałki oczne w różnych kierunkach, z zamkniętymi oczami. Bardzo przydatna blink: trzeba spojrzeć dokładnie przed nim i bardzo szybko migać przez trzydzieści sekund. Spróbuj kilka razy, aby narysować oczy ośmiu, jak również znak nieskończoności. Na ogół wykonują po prostu dużo.

Aby usunąć cienie pod oczami, można dokonać różnych masek w domu. Teraz powiem wam kilka receptur.

Rozgrzej łaźni wodnej jedną łyżkę lanoliny, podczas tego powoli dodać z powrotem jedną łyżkę lecytyny i pół łyżki oleju migdałowego. Nie zniechęcaj się przez nazwy, to wszystko można kupić w każdej aptece. Wymieszać wszystkie składniki aż do uzyskania jednorodnej masy. Następnie dodano dwie łyżeczki zimnej wody i mieszano ponownie. Co się stało trzeba codziennie starannie nakłada się na skórę wokół oczu.

Jest to kolejny prosty, ale skuteczny przepis. Aby to zrobić, wystarczy surowego ziemniaka. Rub kawałek na drobnej tarce i zawinąć w gazę. Dołączyć do skóry wokół oczu przez około dziesięć minut. Powinno to odbywać się codziennie.

Dobrze jest też, aby pomóc maskę kwaśną śmietaną i pietruszką. Potrzebne będą tylko dwie łyżeczki kwaśnej śmietany i łyżkę pietruszki. Składniki wymieszać i stosować na siniaki na dwadzieścia minut. Maska robić codziennie.

Wreszcie, jeśli nie pomagają którekolwiek z powyższych, to możesz skontaktować się z ekspertami, ale w międzyczasie, przykryć kosmetyków. Jednakże konieczne jest również, aby zrobić z umysłem, który jest najbardziej natychmiast chwycił przez fundację i proszek, choć do tego nie powinno być. Aby rozwiązać ten problem, trzeba użyć korektora, narzędzie to jest bardzo podobne do zwykłego fundamentu, ale tak nie jest. Został on zaprojektowany specjalnie do skóry wokół oczu i dobrze ukrywa wady.

Generalnie, aby usunąć cienie pod oczami jest dość kłopotliwe i niezbyt szybkie rzecz, ale jest to całkiem możliwe. Główną rzeczą, jak we wszystkim innym – wytrwałości i cierpliwości.