540 Shares 4763 views

Jak rozjaśnić skórę

Jak rozjaśnić skórę szybko i niedrogo? To pytanie dręczy wiele kobiet, zwłaszcza gdy na zewnątrz wiosną i chcą wyglądać „na 100%”.

Zasadniczo, rozjaśnienie skóry konieczne w przypadku, gdy organizm ludzki istnieje jest ciemne plamy. Ich kolory mogą być dość raznoobraznymi- od różowego do ciemnego brązu. Ten sam kolor zależy od kombinacji i ilości pigmentów skóry.

Po prostu postanowił przeznaczyć 4 pigment:

  • Karoten – odpowiada na obecność żółty.
  • Oksyhemoglobina – na obecność czerwono.
  • Melanina – na brązowy.
  • Deoksyhemoglobina – odpowiada za treść błękitu.

W zakresie, w którym skóry są ciemne lub światła, a wręcz przeciwnie, wpływa na ilość melaniny w nich zawartych.

Jak rozjaśnić skórę

Przy wyborze metody zwalczania plam pigmentowych na rozpoczęcie jest do określenia dokładnej przyczyny ich wygląd i, oczywiście, nie zapomnij o skłonnością do reakcji alergicznych każdego organizmu, które mogą wyniknąć z korzystania z narzędzia.

Jeśli nie wiesz jak rozjaśnić skórę z piegami, można spróbować skorzystać z nalewki z pietruszką na alkohol. Aby przygotować trzeba mielenia zielonego światła i wypełnić ją z 300 ml alkoholu. Pozostawić na 2-3 tygodni, natomiast nie zapomnij mieszać go stale. Kiedy można stosować ekstrakt uzyskany czas – aby przetrzeć skórę 2-3 razy dziennie. Jeśli potrzebujesz bardziej potężne narzędzie, wlew można dodać 2 łyżki. łyżki soku z cytryny.

Ponadto, w celu rozjaśnienia skóry, stosując płyny i roztworu amoniaku (łyżeczka do herbaty) i nadtlenku wodoru (pół szklanki).

Jak wybielić oblicze Słońca

Jednym z najprostszych jeszcze skutecznych środków na pozbycie opalania twarzy jest zsiadłe. Należy stosować rano i wieczorem. Aby zastosować taki maska jest wystarczająco przez 20 minut, a następnie – należy przemyć zimną wodą.

Inną dostępną opcją pozbyć opalenizny – jest stosowanie cytryny wody. Do jego przygotowania trzeba upuścić kilka plasterków cytryny do wody i odstawić na kilka godzin. Użyj go do codziennego mycia.

Jak rozjaśnić skórę wokół oczu

Przed rozpoczęciem procedury rozjaśniania skóry wokół oczu, konieczne jest, aby znaleźć przyczynę cienie. Po tym wszystkim, ich obecność może być naruszenie nerek lub serca. Ponadto, często jest następstwem picia alkoholu w nocy, albo trywialne zmian związanych z wiekiem. Jeśli przyczyną jest zidentyfikowane i nie jest to związane z problemami zdrowotnymi, można rozpocząć, aby rozjaśnić skórę wokół oczu.

Najpierw musimy się przyzwyczaić do faktu, że rano należy rozpocząć masaż skóry wokół oczu. Musi wykonać palców od świątyni do nosa 2-4 minut.

Raz w miesiącu, można zrobić orzeźwiający maskę puree surowych ziemniaków i korzeni pietruszki. Musi on być stosowany na powieki i przytrzymaj przez 15 minut, a następnie spłukać wodą.

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o sposób, aby rozjaśnić skórę, to jest bardzo dobrze wszystkim znanym stokrotka terapeutyczny. Warzenia łyżeczkę jego barwy pół kubka wrzącej wody i dodano do wlewu. Następnie dzieli się na dwie części i jedną połowę umieszczone w lodówce, a drugi – ogrzewany. W gorącej infuzji zwilżone bandaż i zastosować go do obszaru problemowego.

I, oczywiście, nie należy zapominać, że do tego celu są dostępne w handlu specjalny krem wybielający. Ale to jest znany głównie jeden chemia. Dlatego dobór środków rozjaśniania skóry dla was, drodzy kobiet