114 Shares 4875 views

Devida Bekhema tatuaż na szyi. Co Beckham tatuaż

Historia stosowania stałych wzorów na ciele kilku tysiącleci. Dziś są w modzie niż kiedykolwiek, a to bardzo pomaga fakt, że są one aktywnie dekorują swoje kończyny, tułów, a nawet twarz tych, którzy należą do kategorii „sławnych i bogatych”.


Powody, dla których ludzie stosowane do tatuaży ciała może być bardzo różne: ktoś chce zwrócić uwagę na siebie, inni starają się wyrazić swoją filozofię życia, a są tacy, którzy w taki sposób, aby wyrazić swoją miłość do rodziny. Uzyskać co najmniej Devida Bekhema. Tatuaż to była gwiazda angielskiej piłki nożnej i jeden z symboli seksu z ostatnich 20-15 lat są głównie poświęcone dzieci i żony.

"Brooklyn"

Pierwszy tatuaż Devida Bekhema zostało zrobione w 1999 roku. Przyczyną tego drastycznego kroku było bardzo ważnym wydarzeniem w życiu gwiazdy – narodziny swojego pierwszego dziecka. Chłopiec został nazwany Brooklyn i David umieścić na biodrach jego tatuaż z jego nazwiskiem, używając liter gothic, ułożone w półkole.

„przejęcia” w 2000

Kolejny tatuaż Beckhama na plecach, tam było kilka miesięcy po pierwszej. Stały się obraz człowieka z głową w dół i ramionami, o wymiarach 15 na 10 cm, co spowodowało między piłkarza łopatkami. Na pytanie, możemy rozważyć ta krucyfiks, Beckham odpowiedział przecząco, zauważając, że to był anioł stróż chroni Brooklyn.

Również w 2000 roku, David uderzony w lewe ramię, trochę powyżej tata łokcia „Victoria”. Beckham postanowił uczynić go w hindi, jak myśl, że nazwa angielska żona będzie wyglądać zbyt banalne. Słowo „Victoria” rozczłonkowane cztery sylaby przenoszone indywidualnie i łączyć w pojedynczej etykiecie.

Tatuaż Devida Bekhema, 2002

Narodziny syna Romeo piłkarza postanowił świętować na jego ciele, jak również w przypadku pierworodnych. W tym celu, to umieścić swoje nazwisko na figurze anioła stróża, który dostarczył dużych skrzydeł.

To nie były tylko tatuaż David 2002: trochę później na wewnętrznej stronie prawej dłoni, kazał obraz z cyframi rzymskimi VII – numer pod który pełnił swoją ulubioną drużynę piłkarską „Manchester United” i Anglii.

2003

Na cześć czwartą rocznicę ślubu z żoną Viktoriey Devid uderzył z tatuaż z jej imieniem na lewej wyrażenie w języku łacińskim, co tłumaczy się jako „miłość i pielęgnować”, a pod odnośnikiem VII wkrótce pojawił łacińskiego wyrażenia „rozwój duchowy”.

Następnie podróż do Madrytu, po którym nastąpił pierwszy Beckham tatuaż na szyi, jak skrzydlaty krzyża. Jego autorem był znany mistrz Louis Malloy, który w jednym z wywiadów powiedział, że praca jest jego talizman ochronny dla Davida i Victorii dzieci.

Zagadka Beckham: Tatuaż 2004

Najwięcej kontrowersji doprowadziły do obrazu na prawym ramieniu zawodnika. Tatu był anioł, obok którego napis w języku angielskim został zastosowany, co tłumaczy się jako „W obliczu niebezpieczeństwa.” Pytany dlaczego zdecydował się ozdobić swoje ciało z frazą, David nie daje bezpośredniej odpowiedzi, mówiąc, że każdy ma prawo do wyrażania swoich uczuć tak, jak chce.

2005

Kiedy David i Victoria urodziła trzeciego syna – Cruise – Beckham postanowił nie złamać tradycję i dodaje jego imię do nazw starszych dzieci aniołek obrazek poniżej.

2006

Z biegiem lat, miłość Dawida Victoria tylko rosła w siłę, a w siódmym roku małżeństwa, mieli drugie, tajne wymianę ceremonia ślubów. Na cześć tego wydarzenia na prawym nadgarstku pojawił się piłkarz rzymską VIII. V. MMVI i lakoniczny napis w języku łacińskim „jeszcze raz od początku.”

Jak wiecie, pół żydowskie Beckham. Najwyraźniej ta okoliczność określona wygląd swojego ciała raz tatuaż przedstawiający cherubinów i napisem w języku hebrajskim, który wzywa, by nie zapomnieć o naukach Pana i zachować swoje dekrety głęboko w sercu. Został on zastosowany do prawej strony gwiazd piłkarskich, a po lewej stronie w tym samym czasie Beckham portretowanej aforyzm, wszystkie w tym samym czytaniu hebrajskiego „Niech nienawidzą tak długo, jak strach.”

2007

Generalnie, Victoria może być dumny z wielkiej miłości ona inspirowane męża. Dowodem na to jest przez ciało innego dekoracji Beckhama – tatuaż na lewym ramieniu 15 cm, przedstawiających dawny „Gorgeous przyprawa” w obrazie Brizhit Bardo. Został on wykonany przez znanego zdjęcie z 2004 roku i za dzieło mistrza otrzymał od Dawida 5 000 $. Nieco później, obraz został uzupełniony o wyrażenie hebrajskiego, który mówi światu, że „kobieta” jest własnością właściciela tatuaż, a to należy do jej spokoju.

2008

Gdy piłka nożna była w Hong Kongu, zrobił nowy tatuaż w postaci znaków. Jego znaczenie jest podobne do przysłowiem „Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają” i trudno nie zgodzić. Po powrocie do Anglii, David zainteresował się sztuką renesansu i uderzył w obrazie ciała Kupidyna, bierze żonę Psyche do nieba.

2009

W dziesiątą rocznicę wspólnego życia, David postanowił umieścić na lewym skrzydle pierścienia 10 róż, symbolizujących ciągłości jego małżeństwa z Victorią.

2010

Wraz z wiekiem, motywy religijne są coraz bardziej zainteresowani Beckham. Tatuaż na najlepszy dowód. W szczególności, w 2010 roku ku pamięci zmarłego dziadka zapłacił sportowca w żebra po prawej stronie obrazu Chrystusa, wzorzyste malowanie „Mąż boleści” Matthew R. Brooks. Jej tworzenie trwało sześć godzin, a jej autorem był Mark Mehoni.

Na to Dawid nie poprzestał i zdobione mu prawe piersi tatuaż przedstawiający Chrystusa, który wyciągnął z grobu 3 aniołka. Nawiasem mówiąc, wielu fanów dostrzeżone w portrecie Chrystus oferuje Beckham i cherubinów – Brooklyn, Romeo i Cruz, tym bardziej, że tatuaż został koronowany z napisem „Harper”.

2011

Narodziny dziewczynki powiedział David tatuaż jako lasochki, symbol życia rodzinnego, z angielskiego słowa „miłość”. A na zdjęciu z jej wizerunku, który Victoria postanowiła udostępnić w „Twitter”, ręcznie Beckham gospodarstwa tiny noworodka Harper uchwyt.

Ostatnio, informacja o nowym tatuażem Dawida w prasie nie pojawiają. Być może wynika to z faktu, że jego żona już, przynajmniej publicznie, nie wyrażają chęć posiadania kolejnego małego syna lub córkę. Chociaż nigdy nie wiadomo! Po tym wszystkim, dziś gwiazdy mody „późnych” dzieci!

Kształt oczu i makijaż
420 shares 8580 views
Maska kelp twarzy: Opinie
884 shares 4287 views
733 shares 4363 views