341 Shares 7611 views

peelingu twarzy powierzchowne

Obieraczka a zabiegów kosmetycznych złuszczają więcej warstw skóry, aby poprawić jej strukturę i stan ogólny. Rosnąca popularność staje skórki chemiczne, które przeprowadza się za pomocą kwasów w różnych stężeniach, nanoszono na skórę i działa na martwych komórek naskórka (powierzchowne obierania) na głębokości wpływ nie tylko wyeliminowanie skalowania, a także zmarszczki i usuwania blizn.


Wskazania do peelingu chemicznego

Dzięki tej procedurze możliwe jest rozwiązanie takich problemów skóry, takich jak:

– pomarszczony lub zanik skóry;

– łojotok, trądzik;

– pigmentacji skóry i obecności piegi;

– szerokość porów;

– blizny (różnego pochodzenia);

– pozbycie mięczak zakaźny.

Procedurę przeprowadzono w małych obszarach skóry, na przykład podczas usuwania „kurzych łapek” wokół oczu, plamy na policzkach i na całą twarz (z szyją).

Najbardziej popularny jest powierzchowny peeling twarzy, ale procedura jest pokazana w innych częściach ciała (w górnej części klatki piersiowej, ramion).

Przeciwwskazania do peelingu chemicznym:

W niektórych przypadkach, kobieta jest lepiej powstrzymać się od przeprowadzenia procedury:

– fakt ciąży i laktacji;

– odsłonięty uszkodzenia skóry;

– pokrzywka lub atopowe zapalenie skóry, trądzik;

– wrażliwej lub skóry cienkiego ;

– choroby autoimmunizacyjne i raka;

– herpes w ostrej fazie;

– choroby psychiczne;

– każdy nasilenia chorób przewlekłych.

Etapy postępowania

Pierwszy etap polega na przygotowaniu skóry, np. E. oczyszczonej, odtłuszczone i znieczulenie (w razie potrzeby). Nie jest wskazane stosowanie kremów czy kosmetyków w dniu, gdy procedura zostanie przeprowadzona.

Zastosowanie rozwiązania jest następny etap, stężenie i czas trwania ekspozycji zależy od typu skórki. Przeciętnie trwa 5-20 minut czasu.

Aby zapobiec zaczerwienienie i powikłań w postaci obrzęku lub pęcherzyków bezpośrednio po usunięciu zimnego kompresu roztworu chemicznej nakłada się na skórę, a następnie pokryte maską kremu lub uspokajające.

Po peelingu jest niemożliwe do depilacji, odwiedzić solarium i na słońcu.

Powierzchowne peelingi chemiczne

W ekspozycji głębokości do roztworu chemicznego może być powierzchowne, ale również głęboko mediana i nie tylko.

W ten sposób oszczędza się powierzchowny obierania, t. I. Jedyne dotkniętych warstwy naskórka i skóry właściwej pozostaje nienaruszone. Jest także najbezpieczniejszym, t. Aby. Podczas spotkania nie wymaga znieczulenia, jak w mediany lub głębokie.

Oczywiście, wiele wyblakłe łuszczenie powierzchni skóry nie przywróci, ale korzystanie z niej w odpowiednim czasie u kobiet przyczynia się do ochrony twarzy i szyi skóry w dobrym stanie przez długi czas.

Procedurą w słabych (łagodnego) kwasu. Należą jabłkowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas pirogronowy i kwas glikolowy.

Powierzchowne złuszczanie nie wymaga rozszerzonego odzyskiwanie po zdarzeniu może być tylko niewielkie zaczerwienienie przez jedną godzinę.

Dzisiaj rosnąca popularność otrzymał żółtą skórkę, która jest delikatna, bardzo skuteczne i mogą być wykonywane na wszystkich typów skóry, nawet w lecie. Występował z zastosowaniem kwasu retinowego i daje doskonałe rezultaty.

Bez względu na to, jaka procedura wyboru wydać, ale nawet powierzchowne złuszczanie warto robić w gabinecie specjalisty. Wszystko musi być przeprowadzona przy ścisłym przestrzeganiu zasad aseptycznym i antyseptyczne. Tylko właściwy lekarz będzie w stanie wybrać odpowiedni rodzaj i stężenie roztworu, aby prawidłowo określić wpływ czasu i szybko do pomocy w razie potrzeby.

Nowoczesna kosmetologia nie stoi w miejscu, rozwija się i sprawia, że wszystkie kobiety, aby trwale zachować młodość i piękno.