634 Shares 6235 views

Owinąć z kofeiną do utraty wagi: opinie

Piękne nogi i wykończenia pop – №1 marzenie każdej kobiety w przeddzień sezonu pływackiego. Aby osiągnąć pożądany rezultat będzie musiał spróbować i najbardziej skutecznym sposobem jest zawijany z kofeiną. Korzyści z tego produktu mają wszyscy słyszeli, ale warto przyjrzeć się bliżej osobliwości tej procedury w domu.


Główne zalety kofeiny

Ziarna kawy i ich produkty są od dawna stosowane w celach kosmetycznych. Popularność ta wynika z wyjątkowe i użyteczne właściwości, pozytywny wpływ na strukturę skóry, jak również korzystnego współdziałania z innymi składnikami i praktycznie całkowity brak reakcji alergicznych.

Owinąć z kofeiną mogą być wykonywane przy użyciu własnej przygotowany specjalny skład lub kosmetycznych oznacza, że można kupić w sklepie z drogerii lub działu.

Pozytywny wpływ ziaren kawy i produktów z nich – jest:

 • poprawa krążenia krwi;
 • poprawa napięcia skóry i mięśni;
 • aktywacji procesów metabolicznych w skórę;
 • a następnie wyciąć i redukcji tkanki tłuszczowej;
 • nawodnienie skóry i równoczesne usuwanie nadmiaru płynu;
 • antyseptyczne i regeneracji uszkodzonych komórek.

Różnych produktów kosmetycznych, takich jak kofeina, mają następujący efekt: stymulowanie metabolizmu w komórkach skóry, a także przyczynia się do utraty wagi w połączeniu z innymi lekami i leków.

okłady kofeina

Obecnie istnieje wiele przepisów, które pozwalają pozbyć osławionego „pomarańczowej skórki”, ale najbardziej skuteczna metoda zwalczania cellulitu jest użycie specjalnych fiolek z kofeiną.

Użycie jakichkolwiek kosmetyków, których głównym składnikiem jest kofeina, pozwala usunąć kilka dodatkowych centymetrów, a także poprawić ogólną kondycję skóry. Ponadto, okład z kofeiną – dość prosty zabieg, który można wykonać w domu.

Ten produkt ma silne działanie lipolityczne, tj stymulujące krążenie krwi i limfy mikrokrążenia. On wygładza cellulit ubytków, wyeliminować nadmiar tłuszczu i poprawiają elastyczność skóry i jej aksamitna.

Wrap „Kapsikamom” i kofeinę: a opinie przepis

W celu wytworzenia skutecznego mieszaninę kosmetycznych wymagane są następujące składniki:

 • cztery kapsułki kofeiny;
 • mała ilość olejku „Kapsikam”;
 • Krem dla niemowląt;
 • Film żywności.

Średnio pełne wdrożenie procedur będzie musiał jedną godzinę wolnego czasu, ale w niektórych sytuacjach, gdy silny dyskomfort i pieczenie, możliwe jest, aby przerwać owijanie z kofeiną. Aby wzmocnić efekt, pożądane jest, aby powstrzymać się od jedzenia przez jedną godzinę przed natychmiastowym wykonaniem procedury i dwie godziny później.

Maść „Kapsikam” jest stosowany w leczeniu stawów, ma silny efekt ocieplenia. krem dla niemowląt jest niezbędne w celu ograniczenia skumulowanego efektu maści leczniczych i kofeiny.

Recenzje tego postępowania wskazują, że widoczne rezultaty można osiągnąć w ciągu tygodnia. Ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy regularne wykonywanie procedury i obecność długoterminowy obszarów problemowych w owiniętej stanie.

Wskazówki i sztuczki

Okład wyszczuplający kofeina najlepiej jest wykonywać w nocy. Procedura ta jest dodatnia i ma wyraźny wpływ tylko wtedy, gdy regularnie wykonywać: okłady odbywają się co drugi dzień przez dwa tygodnie.

Ogólne zalecenia dla kofeinę okłady:

 • w każdym razie jest to niemożliwe, aby użyć kombinacji czystych maści leczniczych i kofeiny należy rozcieńczyć mieszaniną śmietany, w przeciwnym razie może pojawić się poważne oparzenia skóry;
 • Musimy wykorzystać optymalną liczbę dzieci maści i kremy (maści 4 cm na 2 cm Baby krem);
 • ważne jest, aby zmyć obszarów problemowych mieszanki kosmetyków;
 • Przed rozpoczęciem procedury wykonać test do reakcji alergicznych.

Pozytywny efekt obserwowano po pierwszym zastosowaniu mieszaniny plastycznej. Tak, dyskomfort będzie (będą one około 20 minut i może być używany), ale po umyciu skóra staje się gładka i aksamitna.

Korzystanie kofeiny z innymi składnikami

W niektórych sytuacjach, przepis okłady z kofeina i „Kapsikamom” nie mogą być stosowane ze względu na silny dyskomfort. W takim przypadku, skuteczne przeciwko „skórki pomarańczy”, mogą być łączone z innymi składnikami. Tak więc, na przykład, nie mniej skuteczne mieszaninę kosmetyczny składający się z 2 fiolki kofeina, glinki, mleko i zmielonej kawy.

W przypadku białej gliny nie było pod ręką, może być zastąpiony innym składnikiem pomocniczym: owinąć z miodem i kofeina przyczynia się do nie mniej rezultatu. Do tej mieszaniny, można dodać kilka kropli olejku z pomarańczy lub mandarynki. To daje wynik pozytywny, można szybko pożegnać się z cellulitem.

Przeciwwskazania

Ze wskazaniami do stosowania jasnych okłady kofeinę. Jest tylko jedno – chęć do dziewcząt i kobiet jak najszybciej do widzenia „pomarańczowej skórki” na nogach, udach i pośladkach. Należy zauważyć, że procedura ta zmniejsza również rozstępy, poprawia kondycję skóry, uczynić go bardziej gładkie i jedwabiste.

Jednak okłady z kofeiną, która dokonuje przeglądu wymownie wykazać obecność dodatniego wyniku, mają szereg przeciwwskazań, należy wziąć pod uwagę przed wykonaniem procedury w domu:

 • choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • idiosynkrazji składniki kompozycji kosmetycznej mieszaniny;
 • Ciąża i laktacja;
 • choroby żył;
 • drażliwość;
 • kobiety powyżej 60 roku życia nie mogą wykonać tę procedurę.

To nie jest konieczne przeprowadzenie okłady kofeiny podczas miesiączki, a także obecność otwartych ran w miejscu zabiegu.

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci uniknąć kłopotów

Jak już wspomniano, kombinacja kofeiny i maści „Kapsikam” powoduje silne pieczenie. Jeśli uczucie staje się nie do zniesienia, należy natychmiast zmyć makijaż, w przeciwnym razie może to spowodować poważne oparzenia.

Po wykonaniu procedury muszą odpocząć, więc najlepiej jest robić okłady kofeiny na noc. Mieć pewność, aby przeprowadzić test na reakcję alergiczną jak środek terapeutyczny maść ma szereg skutków ubocznych. Wskazane jest, aby skonsultować się ze specjalistą.

Koniecznie po zabiegu, należy dokładnie umyć ręce. „Kapsikam” – maść zła i może powodować dyskomfort ekstremalnych jeśli wpada do oka.

bardzo skuteczne narzędzie, które pomoże przygotować nogi i tyłek na nadchodzący sezon kąpielowy – okłady z kofeiną (nie zmielonej kawy!).