253 Shares 9142 views

Peelingi chemiczne: opinie oraz inne przydatne informacje

Aby zaktualizować odmłodzenie skóry twarzy i jest obecnie szeroko stosowane peelingi chemiczne. Opinii na temat tego postępowania są sprzeczne. Niektórzy uważają, że skuteczne, podczas gdy inni twierdzą, że nie mają żadnych wyników. Warto zatem bardziej zrozumieć, co to jest – skórka chemicznego.


Informacje zwrotne od tych, którzy próbowali go dla siebie, brzmią następująco: potrzeby uciekania się do postępowania tylko wówczas, gdy istnieją głębokie zmarszczki i blizny, jak to jest radykalny. Ze względu na chemiczną obierania górnych warstw naskórka odpadów procesy regeneracyjne są stymulowane, i tym samym poprawia stan skóry estetyczne. To jest pewien sposób, aby uzyskać odmładzająco bez pomocy chirurgów plastycznych.

peelingi chemiczne mogą być powierzchowne, średnie i głębokie. Te rodzaje peelingów rozwiązywać różne problemy. Tak, za pomocą zabiegów gatunku powierzchniowych może pozbyć się plam starczych. Ale średnia skórki penetruje naskórek do jej pełnej głębokości. Z tej odmiany można skorygować pewne defekty skóry: rozstępy, zmarszczki i blizny. Głębokie chemiczne peelingi osoba może być w porównaniu nawet z poważnej operacji, chirurg celu. Wnika w głąb skóry na całej głębokości, błona podstawna ulega deformacji (co nie zdarza się w poprzednich dwóch przypadkach). Naskórek jest przywrócona tylko poprzez ich regenerację. Peeling chemiczny (Opinie potwierdzić) należy wyznaczyć specjalistę, wybiera jego rodzaj, w oparciu o ich sytuacji pacjenta.

Więc, jakie są wskazania do tego zabiegu?

– popromienne zapalenie skóry;

– Problem ze skórą;

– Trądzik;

– defekty skóry;

– przebarwień;

– starzenie się profilaktykę.

Jak są peelingi chemiczne

Pierwsze zwilża kosmetyczka aplikator bawełna w danym roztworze chemicznym, ostrożnie naciśnij go tak, że rozwiązanie nie dostać się do twarzy pacjenta i wcierać go w skórę przez pół godziny. Przede wszystkim przetwarzane części czołowej, a następnie – do nosa i policzków, – brody. Możesz czuć lekkie pieczenie. Następnie na twarz nakłada samoprzylepne plastry dwa rodzaje: Bawełna (dwie części), jedwab (to samo). Zabieg trwa około dwóch godzin. Sama maska nie muszą być usunięte, to pójść na drugi dzień. Po usunięciu skórki powinny być traktowane jodek tymol, przyczyniając się do jej regeneracji. Z taka maska będzie musiał przejść kolejne siedem dni. W wyniku procedury istnieje silny obrzęk, który spadając tydzień później. Na pierwszy rzut oka powinno stanowić zwartą skorupę. Następnie pokrywa kosmetyczka warstwę wełny jeden dzień. Następnie pacjent może dbać o skórę, za pomocą różnych środków.

Procedura dostaje mieszane opinie. Chemiczne peelingi twarzy będzie skuteczna, jeśli się co najmniej 5-6 sesje w odstępie 14 dni. Nie każdy będzie miał cierpliwości. Efekt zabiegu trwa maksymalnie przez rok, to można powtórzyć.

Eksperci zalecają, że po peeling chemiczny w użyciu środków domu, które mają stymulujący działanie nawilżające i zmiękczania. Ale z lekami Kwas glikolowy jest lepiej wykluczyć. Skorupa tworzy się na twarzy, nie można usunąć samodzielnie, albo mogą pozostać blizny.

Jeśli chodzi o skutki uboczne mogą wystąpić obrzęk, świąd, pęcherze na skórze. O tej procedury peelingów chemicznych opinie są nie tylko zwykłych lewej kobiet, ale również gwiazdy takie jak dzhuliya Roberts i Carmen Electra.

Ma peeling chemiczny i przeciwwskazania. Procedura nie wolno wykonywać w podwyższonej wrażliwości skóry, obecność jakichkolwiek nowotworów, w czasie, gdy są one pogarszają trądzik z widocznych zmian skórnych. W domu, to lepiej zrobić lub zrobić z najwyższą ostrożnością.