203 Shares 5331 views

Maski przeciw czarnymi kropkami w domu. tradycyjne przepisy

Prawdopodobnie każda dziewczyna marzy o czystą i gładką skórą. Ale, niestety, większość z nas w obliczu takiego nieprzyjemnego problemu jako czarne kropki. Czasami próbowałem dużo pieniędzy i nie dojść do pożądanego wyniku, wiele zrezygnować, zostawiając swoją twarz. Ale nie rozpaczaj, tradycyjne metody, które naprawdę dają efekt nie został odwołany. W tym artykule, będziemy wam jak zrobić maskę przed czarnymi kropkami w domu. Uważamy najskuteczniejsze z nich, które są zapisywane najbardziej pozytywne opinie. Lepiej jest używać sprawdzonych metod!

Jajko maska

1-ty sposób

Dlaczego ta maska opisuje pierwszy? Tak, ponieważ, być może, jest to najbardziej skuteczna. Pozbycie się zaskórników w domu – to całkiem przyjemny procedura, a twoja twarz jest z pewnością to docenią. Tak więc, do przygotowania tej wielkiej masce, musimy:

 • cukru 1 łyżka;
 • 2 białka jaj.

Dokładnego wymieszania tych składników i mieszaninę dzieli się na dwie części, z których pierwsza powinna być bezpośrednio stosowane do skóry, a drugi – uchylenie. Gdy maska jest suchy, to może być stosowane do drugiej części mieszaniny. Tylko teraz nie czekać na to suche i natychmiast zaczynają powoli głaskanie dłońmi twarz. Tak, co oznacza tylko panie nie zgadzają się być zawsze na wierzchu! I słusznie, bo każdy chce wprowadzić poglądy mężczyzn i być zawsze w centrum uwagi! Proces ten tworzy lepką masę, której wyciąga wszystkie zanieczyszczenia z tych porów. Zmyć. Zwilżyć krem do twarzy. Jest jedno zastrzeżenie: jeśli masz suchą lub kombinacji skóry, maska powinna być wykonywana tylko w tych obszarach, które są najbardziej potrzebujący oczyszczenia (zazwyczaj T-zone). A jeśli jesteś właścicielem tłustej skóry, zaleca się stosować maskę na twarz. Będzie tylko korzystać ci, ponieważ wysusza skórę trochę. Jeśli chcesz szybko zobaczyć wynik, maska przed czarnymi kropkami w domu sugerujemy zrobić raz lub dwa razy w tygodniu. Skóra na pewno będzie dziękuję z ich blask i doskonałości!

2 sposób

Potrzebujemy:

 • 1 białko jaja;
 • sok z aloesu (1 łyżka stołowa);
 • sok z cytryny (1 łyżka stołowa).

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, dokładnie wymieszać wszystkie z tych składników na liście. Nałożyć maskę na obszarach problemowych twarzy i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Zmyć. Taka maska z czarnych punktów w domu, zaleca się zrobić następnego dnia, aby osiągnąć pożądany efekt.

Jogurt – doskonałe narzędzie do oczyszczania twarzy

Jest to bardzo smaczne broń do zwalczania czarne kropki! Jogurt, ze względu na jego działanie kwasów, czyści i dźwięki skórę. Konieczne jest zastosowanie ta maska jest tylko 20 minut, a następnie spłukać wodą, jak widać wynik. Jest też inny podobny proces – mycie jogurt. Procedura ta doskonale nadaje się do właścicieli skóry tłustej, trzeba zrobić to 3 razy w tygodniu.

Owsianka – potężną bronią w walce z niedoskonałościami skóry

Potrzebujemy:

 • 1 łyżka zmielonej mąki owsianej;
 • szczypta soli;
 • Kwas borowy (2-3 krople);
 • Jogurt (2/1 v. l).

Po wymieszać wszystkie składniki naraz, stosuje się mieszaninę na skórze, które muszą być czyszczone. Odczekaj 20 minut, a następnie umyj twarz zimną wodą. Maski przeciw czarnymi kropkami w domu na bazie jogurtu, skóra doceni. Metoda ta może być stosowana dwa razy w tygodniu.

Maska żelatyny

Będziemy potrzebować:

 • 1 łyżeczka żelatyna;
 • 5 łyżeczki wody (sokiem lub mlekiem);
 • zsiadłe (1 łyżeczka do herbaty);
 • Mąka (1 łyżka stołowa).

Przygotować maskę żelatyna jest łatwe, wystarczy wymieszać wszystkie składniki w odpowiedniej kolejności. Po pierwsze konieczne jest rozpuszczenie żelatyny w wodzie, a następnie ogrzewano na łaźni parowej. Wprowadź jogurt i mąkę, wymieszać wszystko dokładnie, aż będzie gładkie. Teraz stosuje się mieszaninę szybko. Poczekać aż wyschnie maski. Można spędzić ten czas słuchać przyjemnej muzyki – bo pozytywne emocje nie przeszkadzają. Następnie należy delikatnie zdjąć maskę z pomocą gąbki kosmetycznej. Maski przeciw czarnymi kropkami w domu na bazie żelatyny powinno odbywać się co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu.