133 Shares 4126 views

Spray do twarzy: poglądy i opinie

W lecie, nie tylko nam, ale także nasza skóra chce chłodu i świeżości. Aby je zdobyć, można użyć specjalnego narzędzia – spray do twarzy. Ze względu na swoją formę, to szybko się wchłania i pomaga trwale zachować przyjemną wilgotność. Ale niedoświadczonych kobiet klienci nie zawsze wiedzą, który z nich jest najlepszy do zakupu. Po tym wszystkim, dziś w sklepach można znaleźć nie tylko zwykłe spraye, ale zamglenie lub mystae. Jaka jest różnica między nimi? Chodzi o różnego rodzaju hydratów i odżywia spraye twarzy, ten artykuł pokaże.

Woda termalna: co to jest?

Ten wariant sprayu jest najpopularniejszym na bieżąco. Taka woda do twarzy (spray) wytwarzany przez producentów źródeł cieplnych. Jej skład w tym przypadku może być zupełnie inna. Dlatego przy zakupie koniecznie przeczytać, jaki rodzaj wody najlepiej nadaje się do każdego rodzaju skóry. Na przykład, jeśli wybierzesz twarz spray z solami mineralnymi, a następnie pojawi się doskonałym lekarstwem na zmniejszenie sebum. Jeśli jednak soli w kompozycji trochę, a następnie natrysk bardziej nadaje się do skóry suchej. Spray osoby z krzemem uczyni kamienia twarzy.

Normalna sprayu: jaka jest różnica?

W przeciwieństwie do konwencjonalnych spraye woda termalna nie tylko nawilżać skórę, ale również odżywiają ją i pomaga wzmocnić naturalne mechanizmy obronne, aby zachować najlepszą równowagę wodną, dbać o skórę i jej tonu. Co do zasady, w imię produktu zawiera już wszystkie informacje o tym co się go stosuje. Tak więc, na przykład, spray nawilżający do twarzy pomaga lepiej odżywiają ją w upalne lato i przywrócić poziom nawilżenia. Istnieją również regulacyjne, stymulowanie, aromatyczne, kojące, kwiatowy spraye. Recenzje nich wskazują na ich skuteczność często, ponieważ takie środki są wykonane specjalnie, aby stworzyć bardziej komfortowe środowisko dla naszej skóry. Są też tacy, którzy pomogą dokonać lepszego rekord.

Misty i mgiełka: oddzielne spraye typu

Produkty te, to nowoczesna wersja już nam znane sprayu do twarzy. Ich skład może być postrzegane nie tylko termiczną, morze, woda deszcz lub warzyw, ale także szereg różnych dodatków, które pozwalają na dodatkową opiekę dla skóry. Na przykład, powierzchnia natrysku mogą być zawarte ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, witaminy, polisacharydy, kwas hialuronowy, pierwiastków śladowych. Recenzje tych pojazdów wskazują na ich skuteczność. Mają antyseptyczne, przeciwzapalne, działanie lecznicze, więc mystae i zamglenia dzisiaj coraz częściej zakupem. Ponadto, narzędzia te pomagają szybko przywrócić skórę i leczyć drobne rany. Oczywiście jednak, że nawilżać twarz, Daubal go świeżości. Ale należy pamiętać, że dym często mają dość silny zapach, więc są one rzadko stosowane z pachnącą wodą.

Jak stosować prawo w sprayu?

Spray do twarzy powinny być stosowane na skórę z odległości 15 do 20 cm. W tym przypadku można opisać w butelce powietrza ośmiu lub łuku. Niektóre dziewczyny wolą rozpylać środków chmura w powietrzu, a potem po prostu „dostać” do środka. Jeśli pośpiechu, nie można czekać aż do całkowitego wyschnięcia sprayu na skórę, a trochę promaknut go za pomocą zwykłego machnięcia. Haze jest zazwyczaj stosowana po wzięciu prysznica. Chociaż są one wystarczająco skuteczne po wysiłku, po kąpieli w słonej wodzie. Można to wytłumaczyć faktem, że w ich składzie znajdują się substancje o właściwościach bakteriobójczych. Spray do twarzy, co wskazuje na pozytywne opinie i dostatecznie spójne wyniki pomogą zapomnieć o diskomfortre zbyt gorące dni.

Jak osiągnąć maksymalne nawilżenie?

Aby efekt przy użyciu aerozolu stała się jeszcze bardziej widoczne, można rozpylać na twarzy i nie czekając, aż płyn w niej jest suche, nałożyć trochę krem lub maskę. W ten sposób można zwiększyć wpływ wilgoci i składników mineralnych na stan skóry. Jeśli chcesz, aby skóra dojrzała znowu czuć się młodo i świeżo, konieczne jest, aby umieścić trochę więcej wody lub natrysku cieplnego niż zwykle. Spróbuj też spryskać trochę produktu na twarz po każdym etapie opieki nad nim po nałożeniu make-up, po założeniu, po użyciu Syrovatko. Wynik, który pojawi się na końcu tej procedury, będziesz mile zaskoczony. Jeśli korzystasz z gęstą proszku, najprawdopodobniej zauważył, że jego konstrukcja sprawia, że nawet płytkie zmarszczki na twarzy bardziej widoczny, a sama skóra trochę ospały. Przerwanie stosowania go nie można, to po nałożeniu należy użyć trochę odświeżenia sprayu, a zobaczysz, że Twoja skóra stała się promienna, nawilżona i piękne. I zmarszczki nie są zauważalne, nawet spojrzeniem.

Robimy spraye do twarzy w domu

Jeśli nie można stale nabyć dla samych drogich wodą termalną lub dymu, ale nawilżać skórę, zwłaszcza w okresie letnim, naprawdę chcesz, to możesz spróbować stworzyć własny aerozolu ręcznie. Sprawiają, że nie jest to trudne. Oto niektóre spraye domowych receptur:

  1. Spray do wszystkich rodzajów skóry. Przyjąć zwykłą wodę mineralną (tylko pamiętać, że nie ma gazu). Wlać do butelki, która posiada specjalny spray do i mogą być używane przez cały dzień.
  2. Aqua Spray twarzy dla skóry tłustej. Zaparzyć zieloną herbatę drogie, schłodzić go w stanie zimnym. Napełnić butelkę z tej cieczy, aerozolu może być natryskiwana na skórę. Takie urządzenie składa się z polifenolu.
  3. Spray do odmłodzenia skóry. Poświęć kilka owoce cytrusowe, dokładnie je umyć, wysuszyć. Zdejmij skórkę i natrzeć je tak, by otrzymać 1 łyżka skórkę. Wypełnić go z cytryną wódki (około 3 łyżek stołowych) i odstawić na okres do trzech tygodni. Następnie przecedzić. Mieszanina również dodać kilka kropli olejków eterycznych (pomarańczowy, mandarynka, limonka, cytryna). Rozcieńczania wszystkich oczyszczoną wodą (najlepiej cieplna) i wytrząsa. Spray może być używany przez około miesiąc, to trzeba tworzyć nowego.