747 Shares 8517 views

Aspiryna maska twarz: przeczytaj recepty

Ogromna liczba kobiet ma problematyczną skórę, warunek, który jeśli nie jest prawidłowo dbać coraz bardziej pogarsza. Ale nie każdy wie, że aby poradzić sobie z trądzikiem na twarzy może być w domu, a asystent w tej walce będzie Aspiryna maską. Uwagi dotyczące tej prostej metody pielęgnacji skóry wskazują, że stosując kwas acetylosalicylowy może łatwo pozbyć zapalnie skóry, zaskórniki, trądzik, trądzik, a nawet obrzęk twarzy. Jednakże, podobnie jak inne środki zewnętrzne, maska musi być badany na przegubie w celu zabezpieczenia się przed reakcjami alergicznymi. Warto też pamiętać, że lek jest lepiej nie nadużywać, ponieważ wszystkie rzeczy z umiarem.


Aspiryna maski na trądzik jest zalecany dla skóry tłustej, mieszanej i starzenia się skóry, nie tylko pomoże pozbyć się stanu zapalnego, ale również wyrównać, dokręcić skórę, czyniąc ją gładką i delikatną. Ale kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby z alergiami takie środki są przeciwwskazane, nie może być stosowany jako maska w obecności otwartych ran lub zadrapań.

Maski receptur i produkty do pielęgnacji skóry z aspiryną

  • 3 tabletek aspiryny rozpuścić w zwykły bezalkoholowy tonik do skóry i wytarcie ich czoła 2-3 razy dziennie. To narzędzie służy do zapobiegania trądziku.
  • Łyżka płatków owsianych w maszynce do mielenia kawy, dodać do nich łyżeczki kefir i rozpuszcza się w niewielkiej ilości wody drażetek kwasu acetylosalicylowego. Taka maska Aspiryna twarz, opinie o nim tylko pozytywne, doskonale nadaje się dla skóry wrażliwej i podrażnionej.
  • 3 rozdrobnione tabletki rozpuszczają się w łyżeczce wody, dodać kilka kropli oleju i mało płynu miodu. Miód i Aspiryna maska z oliwy z oliwek jest idealny dla wszystkich typów skóry.
  • Rozciera aspiryna, rozcieńczono wodą do uzyskania stanu płynnego szlamu, – wariant klasycznego że uniwersalny. Mieszanina ta może być stosowana jako peelingu.
  • Dla tłustej dopasować maskę 3-4 tabletki rozpuszcza się w małej ilości soku z cytryny.
  • Aby pozbyć się czarne kropki wbity aspirynę zmieszany z farmacji czarną glinę, rozcieńcza się wodą i nanosi się na twarzy.

Wszelkie maska przetrwać na twarz na 10-15 minut, a następnie spłukać zimną wodą i osuszyć ręcznikiem i nałożyć krem nawilżający.

Warto zauważyć, że aspiryna twarzy maskę, która opinie opisać tylko w pozytywnym świetle, a nie panaceum, wynik będzie widoczny dopiero w systematycznego stosowania.

Te przepisy stosowane prawidłowo, są bardzo skuteczne, ale mogą być agresywne wobec skóry wrażliwej. W związku z tym procedura być wykonywane ostrożnie i nie więcej niż raz w tygodniu. Aspiryna działa jako maska na twarz? Opinie kobiety doświadczyły oznacza to wskazuje, że po nałożeniu na skórę czuć lekkie mrowienie i mrowienie, i ważne jest, aby nie przesadzić maskę, aby nie uzyskać efekt odwrotny z alergii i podrażnień. Po zabiegu cera staje się jaśniejsza, plamy znikną, a ostatecznie doszło.