611 Shares 3383 views

Wybór najlepszego depilatory. Opinii i zastosowanie

Prawie wszystkie kobiety chcą zawsze mieć gładką, czystą i miękką skórę bez żadnych oznak niechcianych włosów. Niestety, to nie jest dostępne dla wszystkich, więc większość trzeba włożyć wiele wysiłku, aby usunąć włosy na nogach, pach i okolic bikini. Szczególnie ważne jest lato, kiedy sukienki, szorty i stroje kąpielowe otwarte poglądy o wiele więcej niż zwykle. A w zimie byłoby pożądane, aby nie być kłujący jeż. Więc panie wybierać różne sposoby radzenia sobie z włosami. Trzy najpopularniejsze manipulowanie – procedura golenia woskiem i depilującego. Sugerują, że różni ludzie nadają się do różnych sposobów, a każdy wybierze dla siebie najlepszą opcję.


Z golenia i stosowania wosku jest jasne. A co lepsze depilacji? Są one dość dużo, choć zasada działania jednego: kilka par pęset metalowych lub obracający się dysk, chwytając i ciągnąc włosków wraz z cebulkami. Prowadzi to do uszkodzenia mieszka włosowego, dlatego włosy stają się cieńsze, bardziej miękkie, lżejsze i rosną wolniej. Wszystkie rodzaje tych urządzeń są podzielone na dwie główne grupy: jedni biegu na baterii, podczas gdy inni – z sieci. Istnieją możliwości pośrednich (pieszo), łączące obie metody ładowania. Wszelkie depilacji (feedback udowodnić efektywność ich pracy) przy różnych prędkościach usuwa cienkich i krótkich włosków, i bardziej sztywna i wytrzymała. Efekt utrzymuje się przez trzy do czterech tygodni. Niektóre modele mają kulki przeciwbólowe, które prowadzą mikro skórę, zmniejszając jego wrażliwość. Inne są sprzedawane z klocków specjalnego urządzenia do chłodzenia lub paski, które są przeznaczone także do łagodzenia bólu. Wybierając najlepsze depilatory, nie zapomnij o znanym systemu Silk-épil, który jest w stanie nie jednego, ale dwóch włosków przechwytywania etap, który pozwala ostatecznie bardziej efektywnie je usunąć. Ale wkrótce włosy powodzeniem ciągnie depilatory Braun Silk-Opil Xelle, wyposażony w dodatkową dyszę i głowicę do golenia. Jest nawet depilatory podświetlany, prysznic, turystyka, podróże.

Muszę powiedzieć, że wszelkie opinie depilacji można znaleźć to, czego chcą. Ale wszystkie one sprowadzają się do charakteryzacji dwóch rzeczy – stopień usuwania włosków i łatwość użytkowania i przechowywania. Z wydajność usuwania mogą być rozpatrywane, nawet jeśli zakup – wystarczy czytać niż wyposażonego urządzenia, wybrać wiarygodną firmę. Z reguły większość depilatory wyposażone są w specjalny worek do przechowywania i transportu do jednostki i za nim. Więc to nie jest problem.

I to właśnie opinie są różne, więc jest to w uczuciach konsumentów w toku postępowania. Po urządzeniu ściąga na włosy, co jest dość bolesne. Ale ktoś w stanie znieść bólu, a niektórzy wolą czasem uciekać się do innych metod zwalczania niechcianych włosów. Ból zależy od indywidualnej, wrażliwość skóry , a niektóre są naprawdę mocne. Dlatego stosując depilacji (sprzężenie zwrotne dla procedury zaleca się wybrać spokojne dni, w każdym przypadku, nie należy nosić w okresie menstruacji), panie brać środki przeciwbólowe lub stosuje się chłodzenie i znieczulające aerozolu. Muszę powiedzieć, że stopniowo do nieprzyjemnych doznań większość ludzi są przyzwyczajeni, a depilacja przestaje wydawać wyrafinowane tortury.