671 Shares 2080 views

przekłuwanie uszu i cechy rytuału

Przekłucie ucha – jest to jeden z najbardziej popularnych typów przekłuwania ciała. Procedura ma przyjść do nas od czasów starożytnych, kiedy to nie tylko ozdoba, ale kult. Dlatego przed każdym przebicie powstał po polowaniu na martwego zwierzęcia. Na szczęście dziewczyny nie trzeba wydawać żadnych specjalnych rytuałów dostać kolczyk w uchu.


Przebicie ucha, dokąd?

Wiele kobiet, zwłaszcza młodzież, robią w tej chwili nie jest jeden, ale kilka dziur w uszach. Co więcej, procedura ta nie zajmuje osoba profesjonalny i bardzo młodych lub bardzo umiejętne przyjaciela. Dzieje się tak z dwóch powodów: po pierwsze, nie może pozwolić rodzicom, a po drugie, pragnienie, aby wyróżniać się z firmy, w której chcesz być cool. Zgadzam się przebić ucho nie jest tak trudne. Wydawać by się mogło, umieścić wewnątrz połowę ziemniaków, przebity otwór Gypsy igłę i gotowe. Ale nie cieszcie i natychmiast uruchomić to wszystko prodelyvat. Działalność ta jest bardzo niebezpieczna. Proces ten powinien być powierzone wyłącznie do specjalisty, który dokładnie wie, gdzie to jest możliwe, aby przebić ucho, w tym samym czasie, aby zrobić to tak, aby nie szkodzić zdrowiu.

Jest na ucho wiele różnych zakończeń, które są odpowiedzialne za konkretne narządów w organizmie. Dlatego też, jeśli nie znam ich dokładnej lokalizacji, to może znacznie uszkodzić zdrowie. Przekłuwać płat ucha jest zwykle wykonywane w. Ale to są punkty, które są odpowiedzialne za zdrowie i wykonania szczęki, języka, podniebienia, a co najważniejsze – oczy.

Jeśli ktoś się skontaktować za pomocą, a następnie przebić ucho będzie procedura bezbolesny i bezpieczny. W salonach dziś użyć specjalnego pistoletu pneumatycznego do przekłuwania różnych części ciała. Urządzenie jest włożony do wybranej kolczyk, a następnie umieścić go do zamierzonego miejsca, a bezpośrednio do nakłucia. Jego powierzchnia traktuje się nadtlenkiem wodoru natychmiast po przebiciu, a w ciągu następnych kilku tygodni. Ważne jest, aby wiedzieć, że nie może być zwilżona po przekłuwanie uszu, jak również odwiedzić baseny publiczne i stawy, aby chronić się przed możliwością dostać zakażenia.

Pierce czy nie przekłuwać uszy dziecka?

Dokładna odpowiedź nie może być udzielona. Niektórzy lekarze twierdzą, że ze względu na istniejących punktach lepsze uszy nigdy dotknąć, tak aby nie prowokować żadnej choroby. Inne eksperci twierdzą, że przekłuwania uszu może wywołać tylko te choroby, które były już w organizmie, lub dziedziczne. Niemniej jednak, wiele osób po prostu nie chce słuchać rad lekarzy i przebitych uszu wszystkie są takie same. Dokonać wyboru dla siebie. Na przykład, z perspektywy dziecka w wieku poniżej jednego i pół roku, ból szybko zapomina procedura może być przeprowadzona w tym okresie. Lekarze twierdzą, że najlepszy czas do przebicia – od 3 lat i do 10. Wielu ekspertów ostrzega, że po 11 latach przebitej kanału jest bardzo trudne do wyleczenia.

przebicie ucha odchudzanie

W dzisiejszym świecie istnieje teoria, że jeśli przebić ucho w dziedzinie chrząstki, a następnie zacząć tracić na wadze. Metoda ta opiera się na akupunkturze, która zajmuje się badaniem punktów bólowych. Naukowcy twierdzą, że punkt, który znajduje się na chrząstki, odpowiedzialne za apetyt, który po przebiciu staje się znacznie mniej.