459 Shares 8611 views

Krem do skóry wokół oczu

Najbardziej delikatna skóra ludzka jest wokół oczu. Ona jest zawsze w zasięgu wzroku i stale narażone na środowisko. Za to jest trudne do opieki, a wielu nawet zapomnieć, aby to zrobić. W wyniku zaniedbania pojawienia się cienie, opuchliznę pod oczami i zmarszczki.


Dbać o skórę powiek musi wynosić co najmniej 25 lat, ale lepsze kilka lat wcześniej.

Pojawienie się tych objawów może być powodem do niepokoju, ponieważ mogą one być spowodowane żadną chorobą. Na przykład, zaburzenie czynności nerek. W celu usunięcia wątpliwości, należy zasięgnąć porady lekarza.

Jeżeli zdrowie jest OK, to powodem pojawienia się ciemnych kręgów może być nadmierna ekspozycja na słońce, wiatr, stres, długotrwałe narażenie na komputerze i, oczywiście, wiek. Radzenia sobie z tymi wyzwaniami pomoże krem do skóry wokół oczu. Może mieć różne składy w zależności od problemu, który ma na celu rozwiązać.

Ogólnie rzecz biorąc, dobry krem do skóry wokół oczu zawiera kwasy owocowe. Substancje te przywrócić i leczyć uszkodzone komórki skóry. Takie kremy szybko uporać się z pigmentacji skóry i obrzęk.

Skutecznie zwalcza cienie skórę kremu wokół oczu, mającego w swej peptydów układowych. Substancja ta rozjaśnia i zmiękcza skórę, eliminując oznaki starzenia. Najbardziej skuteczne w tym przypadku to: galoksil, chrysin, palmitol. Z tych składników, krem zmniejsza ilość płynu podskórnego i pobudza krążenie limfatyczne.

Krem pod oczy dla skóry młodej powinien zawierać jak najwięcej naturalnych składników, jak to możliwe. Związki chemiczne, które są częścią większości kremy mogą uszkodzić delikatnej skóry, a nawet wywołać reakcję alergiczną.

Przykładem użytecznych składników mogą służyć jako retinol i witaminę C. powodem pojawienia się ciemnych kręgów może być niewystarczające w tym witaminy, a także przeciwutleniacze. Ponadto odpowiedni krem z tym problemem pomoże zarządzać świeże warzywa i owoce. Są w stanie nasycenia ciała z witaminą B12. Należy również pić dużo płynów, jak to możliwe. To przyspiesza przemianę materii w organizmie, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się pod skórą.

krem anti-aging do skóry wokół oczu, opinie o nich w większości wykazują skuteczność, musi zawierać retinol. Ten niezwykły składnik wygładza i napina skórę, ukryć zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu.

Krem do skóry wokół oczu, zawierające retinol, należy starannie wybrać. Przed użyciem najlepiej skonsultować się z lekarzem. Dobry dermatolog może określić odpowiednią dawkę retinolu śmietaną. Jeśli jest zbyt wysoka, skóra przetargu powiek mogą być trudne do odpowiedzi na to, nie będzie swędzenie, alergie i tak dalej. Retinol w połączeniu z kwasem glikolowym złuszcza martwe cząsteczki i zapobieżenia pigmentacji skóry.

Krem do skóry wokół oczu – bardzo ważną częścią kompleksowej opieki. Powinien on być w torebce każdej dziewczyny i kobiety.