238 Shares 3234 views

Mikrobleyding brwi – co to jest?

Co sprawia, że twarz wyrazisty i może drastycznie przekształcić go? To prawda, że mówimy o brwi. Ich kształt i grubość może znacząco zmienić wyraz twarzy, sprawiają, że atrakcyjne, dobry czy zły, smutny czy szczęśliwy. Jednak niejasne lub nie zadbane brwi mogą zepsuć wrażenie nawet najpiękniejszych oczu lub nosa prawo. Istnieje wiele sposobów, aby podkreślić lub zmienić naturalną linię. Na przykład, mikrobleyding brwi. Jaki rodzaj technologii, i do kogo jest ona odpowiednia?


Godny alternatywa do tatuowania

Kilka lat temu, niesamowita popularność i rozprzestrzenianie otrzymał tatuaż lub makijaż permanentny. Ta technologia nakładania pigmentu kolor skóry, alternatywne pełne tatuaży. Jednakże zastosowanie specjalnych igieł tatuażu i urządzenia, w którym lakier nanoszono na skórę w celu optymalnej głębokości. Trzymał długoterminową make-up na kilka lat, po czym może być ponownie wykonane. Jednak tatuażu miał pewne wady. Jest to przede wszystkim długi okres gojenia, leczenie bólu. Nie tak dawno temu, wiele salonów zaoferować klientom mikrobleyding stali brwi. Jaką procedurę? Otrzymał swoją nazwę od angielskiego Microblading – «mikrolezvie”. I rzeczywiście, mówimy o najbardziej mikroskopijnych technologii. Farba jest stosowane na skórę bardzo cienkich igieł ręcznie. Mistrz rysuje każdy włos czy cieniowania światła, jest w stanie kontrolować swoje ruchy w całym procesie. Z powodu takiego zawiadomienia szczegół wykonania mikrobleyding prawie niemożliwe. Brwi wyglądają naturalnie, nawet z odległości dwóch kroków.

Preparat do procedury

Przed korektą Mistrz zazwyczaj prosi, aby rozwijać naturalne brwi, to wystarczy, aby nie zrywać brwi na dwa tygodnie i nie używać żadnych środków, aby usunąć zbędne owłosienie. Mikrobleyding brwi w Petersburgu i innych dużych miast oferują wiele salonów kosmetycznych. Z wyprzedzeniem, aby umówić się w miłej instytucji i uzyskać wstępne rekomendacje od eksperta. Procedura rozpoczyna się od zastosowania przeciwbólowego, zazwyczaj w postaci żelu. W tym czasie można wybrać dokładnie odpowiedni kształt, jego mistrz losowania przy użyciu kija z życzeniem klienta. Następnie wybiera się żądany kolor i pigment wprowadza się do skóry za pomocą najcieńszej igły. Czas trwania procedury od 40 minut do 2 godzin, wszystko w zależności od wybranej techniki (włosy lub cienia) i obszar lakiernicze.

Zalecenia dotyczące opieki w okresie gojenia

Szybkość gojenia – że ten wypada korzystnie w porównaniu z nowej technologii z klasycznym tatuaż. Bezpośrednio po zabiegu, możliwy niewielki obrzęk leczonej okolicy, ale następnego dnia idzie bez śladu. Jeśli zdecydujesz się zrobić brwi mikrobleyding, gojenie odbędzie się prawie niezauważalnie. To nie może być niegrzeczny i wzajemne otwarcie się drapać skóry, utworzone w pierwszych dniach prawie niewidoczny film na nim, który następnie sam zniknie. Wyrzucić saunie, solarium, aby zakończyć leczenie. Zaleca się również, aby uniknąć poważnych działań fizycznych i pływanie w wodach otwartych i baseny. Aby pomóc szybko przywrócić skórze, jak to możliwe, leczenie maścią brwi „Bepanten” lub jednego z jej analogów. Pamiętaj, aby skonsultować się z kosmetyczką i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla pielęgnacji uszkodzonej powierzchni.

Kiedy nadszedł czas, aby poprawić, jeśli nie mikrobleyding brwi? Co to jest – obowiązkowa procedura?

Zdecydowana większość kobiet, którzy ośmielili się poprawić kształt brwi najbardziej nowoczesna metoda, dokonać korekty po głównym sesji. Około 30-50 dni, po zakończeniu leczenia w stanie oszacować i usunąć ją nieco do uzyskania bardziej naturalnego skutku. Zazwyczaj, nawet jeśli nagrania mistrz ostrzega, że jeśli zdecydujesz mikrobleyding korektę brwi, może być potrzebne. Jednak nie trzeba się bać. Korekta zazwyczaj nie trwa dłużej niż 20 minut, a koszt nie jest drogie. Ile jest utrzymywana mikrobleyding? Pigment zanika, a następnie wyświetlany w całości w ciągu 11-18 miesięcy. indywidualny termin i zależy od właściwości barwnika i skórę klienta. Ważne jest, aby zrozumieć, zanim wybierze mikrobleyding brwi, że ta delikatna procedura ze skutkiem krótkotrwały. Jeśli wynik jest korzystać ze swojej stałej konserwacji korekty będzie trzeba zrobić co najmniej raz w roku.