289 Shares 8392 views

Co jest zniesienie Federacji Rosyjskiej?

Co jeśli w moim sercu nadal siedemnaście lat w sądzie odurzający wiosna, wokół tylu pięknych ludzi, ale twoja twarz jest już widoczne zmarszczki, skóra nie jest tak elastyczny, jak w dawnych czasach, a ciało zdradziecko daje swój wiek? Nie rozpaczaj, i nosić zasłonę, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby stracić kilka lat i powrót do pewnej liczby z nich z powrotem.

Jeden z najbardziej poszukiwanych i popularnych metod jest uważany za RF-lifting, gdy skóra jest zaostrzona i znacznie odmłodzony bez operacji. Ta procedura jest dość szybki: zwykle nie więcej niż piętnaście minut. Dobrą rzeczą jest to, że sam proces jest całkowicie bezbolesny, a mimo wszystko są tak przyzwyczajeni do poświęcenia i znosić ból dziki aby wyglądać świetnie. Na twarzy RF-liftingu nie pozostawia żadnych śladów, ale elastyny i kolagenu będą produkowane z nową siłą, powodując, że skóra z czasem zacznie się odmłodzić.

Tak więc, stosując tę procedurę, można pozbyć się rozstępów, eliminuje zmarszczki i zwiotczenie skóry, dostosować kształt twarzy. Ponadto RF podnoszenia łączy się z szeregiem traktowaniu w celu zmniejszenia masy ciała. Dzięki niemu można znacznie zmniejszyć powierzchnię skóry ugięcia po zabiegu.

Procedura ta może być przeprowadzona, ponieważ dwudziestu lat. W tym wieku, jedna taka procedura byłaby wystarczająca, aby odświeżyć się po burzliwym weekendzie.

RF-lifting. Przeciwwskazania

 1. Przeciwwskazania przejściowych:
 • Ostra faza różowatego;
 • chroniczne choroby skóry w ostrej fazie;
 • procedura nie jest wykonywana w obszarze ostrego trądziku.

2. Bezwzględne przeciwwskazania:

 • ciężki stopień nadciśnienia tętniczego ;
 • rumieniowaty układowy;
 • ciąża;
 • SARS;
 • twardziny;
 • Obecność w tej dziedzinie procedur dla protez metalicznych lub silikon, jak również obecność rozrusznika;
 • Nowotwory złośliwe.

RF-lifting. zalety

 1. Efekt pozostaje do dwóch lat, czasem można zrobić procedur wspomagających.
 2. Brak przeciwwskazań sezonowe.
 3. Nie ma ryzyka zakażenia.
 4. Nie ma bólu.
 5. Nie ma potrzeby na okres rehabilitacji.
 6. To nie wymaga znieczulenia.
 7. Zabieg przeprowadzany jest nieinwazyjne i nie-traumatyczny.
 8. W celu pełnego kursu, nie jest konieczne, aby zmienić sposób życia.
 9. Z mocą wzrosła tylko w czasie.
 10. Nie uzależnia tej samej procedury można łączyć z innymi metodami odmładzania.
 11. To może być przeprowadzona nie tylko lifting twarzy, ale i dekoltu, szyi, uda, brzuch, pośladki, ramiona.

Istnieje kilka metod RF-lift twarzy, których opinie inspirują i wywołują natychmiastową chęć wybierania pobliskiej przychodni i zapisać się do tej procedury.

 1. Monopolarnym technika. Prąd płynie pomiędzy elektrodą, która jest umieszczona pod pacjentem i głowicy obróbki. W związku z tym głębokość przenikania do skóry jest względnie wysoka i jest jednolita. Za niedogodności tej metody jest fakt, że elektroda jest konieczne załączenie pacjenta i przenieść przy zmianie stref wpływu.
 2. Bipolar zasada. Bardziej wygodne, ponieważ rękojeść pracy integruje dwie elektrody. Ale istnieją pewne drobne wady: RF trudno przeniknąć do skóry właściwej. Ponadto, może być niezbyt przyjemny ze względu na fakt, że energia koncentruje się na jednym obszarze skóry i miejscowego oddziaływania.
 3. Trohpolyarny zasada. Anologichen bipolarny, tylko zamiast dwóch elektrod, odpowiednio, są trzy.

Kosmetolog uważają, że konieczne jest połączenie wszystkich tych technik. Dlatego największy popyt jest na maszynach, które łączą i dwubiegunową manipuł monopolarnemu.