874 Shares 2501 views

Pulchne usta piękne i sexy

Współczesne kanony piękna zakładają duże oczy, mały nos i pełne usta. Obszerne usta pobudzają wyobraźnię człowieka, wydają się zawsze czekać na pocałunek, mówi ich kształt.


Ci, którzy nie mają szczęście urodzić się pięknem z bujnymi ustami, nie rozpaczaj. Istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem.

Umiejętnie wykonany makijaż w stanie optycznie powiększają nawet cienkie wargi. Liner jest konieczne, aby narysować pożądany kształt, a dostaniesz pełne usta. Ale tu ważne jest, aby nie przesadzić, jak widać malowane lalki zamiast piękno w lustrze. Pomadka do przedstawienia powinny być dobrane tak, albo za pomocą ołówka lub trochę lżejsze.

Można również maskować górną linię korektor kosmetycznej. Następnie nałożyć na wszystkich wargach tonalny fundamentowych i jasny odcień szminki. Jest również wizualnie zwiększyć swoje wargi. Liquid Lip również pomagają optycznie powiększyć objętość.

Pulchny usta wyglądają bardziej atrakcyjne, ale mały – nawet nieco wzrosła, trzeba prawidłowo dbać o nich. Miękka szczoteczka zanurzone w ciepłej wodzie, trzeba je masować co wieczór przed pójściem do łóżka. Użyj odżywcze maski na usta – również bardzo dobry zwyczaj. Fat śmietana lub gęsty miód – są idealne do tego celu. Są one po prostu zastosować, należy oczekiwać 15 minut do wchłonięcia – i wszystkie gąbki są miękkie i wyglądają świetnie.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyniku po prostu zwiększając efekt wizualny, pulchne wargi można uzyskać za pomocą chirurgii plastycznej. Niekoniecznie poddać takiej interwencji obie wargi. Często dolna jest tylko pulchna, ale górna portu rozcieńczonej postaci wszelkiego rodzaju. Podwyższenie górnej wargi jest całkiem możliwe, uważa się, że usta bardziej seksownego, mniej niż odległość od nich do nosa. Tak więc sparing surgery jest uważany powiększania.

Zwiększenie żelu do ust wytworzonego przez wprowadzenie specyficznego składu. W tej kompozycji obejmują kwas hialuronowy, w stanie wyciągnąć maksymalną ilość wody. To właśnie z powodu ustach bazowych woda i nabycia apetyczny wygląd. Bardzo ważny jest fakt, że szkody dla organizmu, kwas hialuronowy nie powoduje żadnych.

Ale są też negatywne aspekty takiej operacji. Po pewnym czasie roztwór kwasu a woda przechodzi od krawędzi. W związku z tym, należy powtórzyć procedurę będzie musiał raz w roku.

Inną metodą powiększania ust – jej własnego tłuszczu. Tutaj, żel zastąpiony przez komórki tkanki tłuszczowej pobranej od pacjenta z innych części ciała, na przykład z jamy brzusznej.

Ten efekt nie znika po jakimś czasie, ale pozostaje na zawsze. Ale są też wady, też, jeśli nie wszystkie komórki tłuszczowe zakorzenić, a często przeżywa tylko połowa z nich w usta mogą wystąpić nieprawidłowości w postaci stłuczki. To nie wygląda bardzo ładnie, jako wynik działania powinny być wykonywane kilka razy, aby osiągnąć pożądany efekt.

Lipofilinga istotna wada w tym, że nigdy nie był w samych ustach komórek tłuszczowych z naturą. Dlatego są one tak źle tam i zakorzenić, zdarza się tak, że dobro eksploatacji nie. Wybierając się do lekarza dla takich operacji należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie, te interwencje tylko przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W przeciwnym wypadku, konsekwencje mogą być bardzo nieprzewidywalne.