299 Shares 3218 views

Kwaśne peelingi do twarzy: opinie. Kwaśne peelingi do użytku domowego

Kto z nas nie marzy o tym czasie został zatrzymany, a my zawsze młoda i piękna, a nasza skóra była promienna, zdrowy wygląd? Ale, niestety, przesuwając zegar nieubłaganie naprzód. Tak, uwodzenie, musimy poświęcić wystarczającą ilość czasu. Na szczęście, wybór zabiegów kosmetycznych na celu utrzymanie zdrowia naszej skóry i świeżości, dzisiaj jest ogromny. Porozmawiamy o tym popularnym procedury jak peelingi kwasami na twarz. Recenzje tej metody oczyszczania skóry przeważnie pozytywne.


Odmiany obierania kwasu

Peeling z kwasami owocowymi jest kilka rodzajów, które różnią się od głębokości uderzenia.

peelingi powierzchowne

Do takich procedur stosować kwasy słabe. Tego typu peel jest najbardziej nieurazowe i bezpieczne. W tym przypadku, tylko usunięto warstwę rogową skóry właściwej, która nie zawiera żadnych żywych komórek. Po zabiegu, kolor skóry zwiększa wyrównana ulga skóry znikają czarne plamki, wąskich porów. Podczas obierania ból nie występuje, nie ma okresu rehabilitacji. Procedura może być wykonane w okresie letnim, ale w tym przypadku, należy używać filtrów przeciwsłonecznych.

skórki kwasu mediana twarzy

Opinie zadowolonych kobiet powiedzieć o odmładzającym działaniem tej procedury. Na jego zachowanie wpływa do głębokich warstw skóry. Ekspozycje są żywe komórki, które są ranni pod wpływem kwasów. W odpowiedzi na to rozpocząć proces regeneracji i rozpoczyna produkcję kolagenu. Mediana złuszczanie skóry pomaga usunąć blizny, blizny, zaskórniki, trądzik i przebarwienia. Ten zabieg kosmetyczny jest na tyle poważne, po okresie rehabilitacji, w których wymagana jest skóra jest pokryta skorupą i stopniowo przywracane. W prowadzeniu peeling poczuła bolesne dolegliwości.

głębokie peelingi

Aby przeprowadzić tę procedurę stosuje się fenol, który jest zdolny do wnikania do głębszych warstw skóry. Głęboki peeling z kwasami owocowymi usuwa plamy starcze, zmarszczki są zauważalne. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i zapewnia długotrwały efekt. Jest to najbardziej traumatyczne peeling, przywrócenie kołdrą po czasie niezbędnym.

Po wystawieniu na działanie kwasu warstwie skóry spala się, powodując zwiększenie regeneracji rozpoczyna ciała. Rozpoczyna się aktywny podział komórek. procesom odzysku bardziej intensywne silniejsze i głębsze peelingi. Zdjęcia kobiet przed i po takiej procedury jest, oczywiście, są imponujące. Po peelingu skóra wygląda kwas widocznie odmłodzona, kontury twarzy są dokręcone, znikając niemal wszystkich wad.

składniki peelingu

Maszyny do obierania kwasy owocowe są różne i każdy z nich ma specyficzne cechy.

Kwasy AHA lub owoców

Należą winowy, mlekowy, jabłkowy, cytrynowy, winowy, i innych. Tego typu łuszczenie się widoczna, gdy niewielkie zmiany związane z wiekiem. Po zabiegu, skóra twarzy się gładką i elastyczną, poprawia kolor, gładkie zmarszczki, poprawia kolor skóry zanikać małych, ciemnych plam.

kwas salicylowy

Substancja ta jest skuteczna przeciw oznakom starzenia się skóry, zaskórniki, trądzik. Kwas salicylowy pomaga również pozbyć się tłuszczu okładki, piegi, plamy po trądziku.

kwas retinowy

Peeling z tego składnika najbardziej popularne, jest idealny dla skóry dojrzałej i starzejącej się skóry. Kwas retinowy jest skuteczny wobec takich wad jak pigmentacji, zmarszczek, trądziku. Skóra po zabiegu jest bardziej młodzieńczy wygląd.

kwas glikolowy

Stężenie tego składnika w peelingu może być różny i zależy od stanu skóry. Procedura ta jest pokazana w żadnym z ich rodzaju. Po znika przebarwienia, trądzik, różne nieprawidłowości, skóra staje się promienna. Zasadniczo taki Peeling nakłada się na młodego człowieka.

kwas Fenoksiglikolevaya (migdałowy złuszczanie)

To powierzchowne złuszczanie i miękkie. To pomaga wyeliminować trądzik i jego następstwa, zmarszczki i nierówna cery. Skóra staje się elastyczna i gładka.

Przeciwwskazania do procedury

Peeling kwasem ma pewne przeciwwskazania. Jednakże, w pewnych przypadkach, procedura powinna być opuszczony. Ogromny wpływ na skórę jest przeciwwskazany u:

 • atopowe zapalenie skóry;

 • opryszczka w ostrej fazie;

 • historia reakcji alergicznych;

 • Nadwrażliwość typu skóry.

Ponadto, prowadzone z ekstremalnymi peelingów ostrożność podczas ciąży i karmienia piersią, ponieważ skóra w tej chwili jest bardzo wrażliwy i każda ingerencja może reagować w nieoczekiwany sposób. Estheticians też nie zaleca się przeprowadzenie tej procedury ze skłonnością do rozwijania pigmentację. Po usunięciu warstwy rogowej skóry stają się nadmiernie wrażliwe i ryzyko plam barwnikowych zwiększa się kilkakrotnie.

Opracowanie procedury

 1. Kosmetyczka demakijażu i czyste oblicze innych zanieczyszczeń.

 2. Nakłada się na czyste skóry kwasowego roztworu i pozostawia się na pewien czas w ekspozycji (15-30 minut). W tym okresie, istnieje niewielkie pieczenie i mrowienie.

 3. Usuwanie produktu zobojętniania kwasu.

 4. Nawilżające i zmiękczające skórę za pomocą specjalnych środków.

 5. Obowiązkowe stosowanie ochrony przeciwsłonecznej z współczynnik SPF co najmniej 30.

W celu uzyskania widocznego efektu, konieczne jest, aby wydać 5-10 procedury, ilość w zależności od stanu skóry, i pożądanego efektu końcowego.

Jak uniknąć przykrych konsekwencji?

Aby procedura mogła być maksymalnie skuteczne, i po to nie mają niepożądanych skutków ubocznych, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych wytycznych.

Przed zabiegiem:

 1. W ciągu zaledwie kilku dni, zanim konieczne jest peeling do codziennego oczyszczania skóry używać miękkich zarośla i balsamy.

 2. Zanim wyjdziesz, należy zastosować krem do opalania. I o ile to możliwe, aby zrezygnować z używania kosmetyków dekoracyjnych.

 3. Stosować kremy, które chronią skórę przed infekcjami.

Po zabiegu:

 1. Aby zmniejszyć ból po skórki na twarzy zaleca się nałożyć chłodny kompres ziołowy.

 2. Po głębokim traktowane obierania skóry nanieść krem kojący warstwę. W ten sposób zmniejsza się twardość skorupy utworzonej.

 3. Podczas okresu odzysku należy stosować w roztworach do potraktowania do prania (na przykład, woda paracetamol).

 4. Pamiętaj, aby zastosować balsam codziennie. A w każdym razie nie może być narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 5. Nocą, stosować kremy na bazie naturalnych ziół.

Peelingi kwasami w domu

Oczywiście, aby spędzić w domu obierania wysoce skoncentrowany niemożliwe. Dla takich przypadków opracowano specjalistyczne preparaty, które nie zawierają kwasu więcej niż 25%. Peelingi kwasami Zwierzęta są mniej skuteczne, ale znacznie bezpieczniejsze.

Również bardzo skuteczne oznacza, że można przygotować się do tego poprzez zastosowanie naturalnych składników, takich jak startego jabłka, plasterki cytryny lub pomarańczy, papka z winogron, kwaśnego mleka. Kwaśne peelingi do użytku domowego są absolutnie bezpieczne. Mogą korzystać osoby z nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Kwaśne peelingi do użytku domowego, jak również podobne narzędzia salon zalecany do stosowania w okresie jesienno-zimowym, kiedy słońce jest mniej aktywna.

Aby efekt był taki sam jak po pracach zawodowych, procedura jest konieczna, by ćwiczyć regularnie 1-2 razy w tygodniu przez kilka miesięcy. Rezultatem będzie proszę was: zwężone pory znikają trądzik i czarne plamy, poprawia koloryt skóry i tekstury.

skórki kwasu zalety

Ci, którzy używali peelingi kwasami na twarz, pozostawić informacje zwrotne, w większości pozytywne. I stwierdził, że:

 • Zniszczone i usunięte martwe zanieczyszczenia zdrowych komórek skóry. W rezultacie pory zaczynają oddychać lepiej poprzez zwiększenie dostępu tlenu do komórek, co jest niezbędne dla ich prawidłowego funkcjonowania.

 • Skóra ma naturalny nawilżające, znikną łuszczących się plam.

 • Melanina jest produkowana przez komórki w większych ilościach w wyniku istniejących przebarwień będzie stopniowo wyjaśnione.

 • Zmarszczki.

 • Komórki zostały zaktualizowane z dużą prędkością: skóra staje się miękka, sprężystość, jędrność.

  Są to główne zalety takich efektów na skórze popularnego dzisiaj jak peelingi kwasami. Zdjęcia kobiet, którzy próbowali go dla siebie, a także ich liczne pozytywne opinie potwierdzają wysoką skuteczność i długi czas działania procedury. Jest to świetna alternatywa dla tworzyw sztucznych.

Kwas peelingu twarzy: ceny

Kosztem takich zabiegów wpływa na rodzaj i stężenie kwasu, post-obierania opieki. A także ważne, oczywiście, poziom kabiny. Tak, to ile ma kwas obierania? Cena jednego zabiegu waha 2000-5000 rubli. Zgodnie z tym, pełny kurs kosztuje średnio 14000-35000 rubli.

Jeśli zdecydowaliśmy się przekształcić ich wygląd poprzez procedury, takie jak kwas peelingów do twarzy, prawdziwych przyjaciół i znajomych, aby pomóc ustalić salon kosmetyczny: powinien mieć nieskazitelną reputację. Ale rodzaj i intensywność złuszczania wybiorą doświadczonego specjalistę, w oparciu o potrzeby Twojej skóry. Bądź piękna i zdrowa!