510 Shares 2903 views

Jak golić swoje części intymne?

Nie jest tajemnicą, że w naszych czasach szybkiego kultury intymnej jest bardzo rozwinięty. Naturalnie, dziewczęta zaczynają wczesnych stosunków seksualnych z płcią przeciwną. I, oczywiście, młode dziewczyny proszą o tym, jak się golić swoje intymne części, niemal od pierwszego pojawienia się „dorosłego” włosy. Ciekawostką jest fakt, że ludzkość od wieków walczą z tego „daru” natury. Jeśli spojrzeć na starożytnych rękopisów, i tam można znaleźć wiele receptur do depilacji intymnych obszarach. Szczególnie skrupulatnie byli mieszkańcy krajów muzułmańskich w tym zakresie. Wynika to głównie ze względu na fakt, że islam – religia, w której nieprzestrzeganie higieny jest uważany za wielki grzech.


Zdrowie – to jest ważne

Każdy prawdziwy muzułmanin musi starannie dbać o siebie. Musi regularnie pozbyć się wszystkich włosów na ciele, z wyjątkiem tych, które są na czele. Istnieje specjalny list, który jest malowany w szczegółach, jak golić intymne części ciała, nogi i pachy. Błogosławieństwo teraz, istnieje wiele różnych metod depilacji. Każda osoba może wybrać sposób, który najlepiej pasuje do niego. Jednak pomimo faktu, że ultradźwięki i bioepilyatsiya dzień coraz bardziej popularne przez dzień, a zarazem proste maszynki jest nadal uważane faworytem w lwią populacji. I ta popularność jest zrozumiałe. Po usunięciu owłosienia łonowego wymaga bardzo delikatną pracę. I nowoczesne maszyny są wystarczająco bezpieczne i może sprawić, że doskonały depilacji. Jednakże, jeśli nie tak trzymać taką pozornie prosta procedura, może wystąpić podrażnienie. To daje nieprzyjemne swędzenie. A czasami tak dużo, co może spowodować uszkodzenie, aby przejść do plaży. W celu minimalizacji wystąpienia podrażnień i nie wpływały negatywnie na letnie wakacje nad morzem, trzeba przestrzegać prostych zasad.

Kilka porad

Tak więc, jeśli włosy są długie, zanim ogolił jak najwięcej sostrig nich. Innym pożądanym pary skórę. Otwarte pory przyczyni się do łatwiejszego golenia. Przed golić intymne części ciała, nie zaszkodzi będą spędzać obierania. W tym celu doskonałe roztworu sody i mydła. Po peelingu spłukać je dokładnie i zastosować żel do golenia. Golenie wybrać tylko bardzo ostre ostrze. Blunt dostarczy wiele dyskomfortu. Po goleniu szczotki z miejsc intymnych zmiękczającego. W tym celu odpowiednie płyny, które nie zawierają alkoholu, lub talk. Być może najbardziej nietypowe środki do obsługi intymnej się po golenia jest uznana za dezodorant w kulce. Jeśli zdecydujesz się go użyć, należy wybrać taki, który nie zawiera alkoholu ani specjalnie zaprojektowany dla strefy intymnej. W tym przypadku można uniknąć podrażnienia skóry. I kolejna wskazówka. W procesie golenia zrobić nie więcej niż dwa brzytwa schodzenia na skórze. W tym przypadku jeden z nich musi być koniecznie w kierunku wzrostu włosów. Jeśli spędzasz dwa przesuwane w kierunku przeciwnym, dostaniesz wrastaniu włosków. W tym przypadku, trzeba mieć pewność, aby poprosić o pomoc do kosmetyczki. Również starać się nie golić miejsca intymne często. W tym przypadku, na pewno nie będzie podrażnienie. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki, jak golić intymne części ciała, pomoże ty i twoje wakacje letnie ominąć nieprzyjemny zakłopotanie.