817 Shares 8381 views

Najbardziej niezwykłe tatuaże. Co nowego w sztuce tatuażu

Kilka lat temu, tatuaże, wykonane z kolorowych farb, zostało już uznane za nietypowe. Obecnie rozwój technologii osiągnął taki poziom, że tattoo artystów robią niesamowite rzeczy! Na prawdziwy profesjonalny, nic nie jest niemożliwe, okazało się więcej niż jeden raz. Jeśli są przyciągane do niezwykłym tatuażem, artykuł ten może przyczynić się do zapoznania się z najbardziej niesamowitych innowacji.


nowe style

Wydawałoby się, że wszystko zostało już wymyślone. Ale proszę trzymać mistrzowskie nowych pomysłów. Dzisiaj, w sposób niezwykły tatuaż wykonany w takich stylach jak:

  • Całkowita czarne – bransoletki, rękaw, skóry, równomiernie w kolorze czarnym;
  • thrash polkę – buntowniczego wyróżniające się i odrażające;
  • akwarela – kolorowe rysunki, jakby malowane pędzlem.

Oczywiście, nie jest to lista wyczerpująca, ale tylko niewielka część, dotyczącą najbardziej ekscytujące nowe trendy.

biały tatuaż

Tradycyjny sposób stosowania obejmuje następujące grupy. W rzeczywistości, z konwencjonalnej kolor tuszu tatuaż tylko różne. Biały często pokonać wszelkiego rodzaju niezwykłych tatuaży dla dziewczynek i są wybrane przedstawiciele silniejszej płci, kolor ten jest znacznie mniej powszechne.

Jaki efekt pozwala osiągnąć? Biała farba czarodziej otwiera ogromne możliwości. On może zrobić sobie tatuaż, koronki lub podobny na blizny, w zależności od tego pomysłu. Ponieważ działka jest często używany kwiaty Indian Mandala, projekty graficzne.

Światło w ciemności

Bardzo niezwykłe tatuaże są uzyskiwane za pomocą specjalnego atramentu, który nie jest widoczny gołym okiem, ale świeci pod wpływem światła ultrafioletowego.

Od tego całego tuszu tatuażu mogą być w pełni realizowane, podczas gdy w normalnym oświetleniu to już nie będzie podobny do Scart – wertykulację. I tylko w blasku nocnym klubie zaczną grać ze wszystkimi kolorami. Jest też inny sposób: podstawowe elementy rysunku zwykle zapchany atramentu, a niektóre części są lakierowane specjalnym – świecące.

Świeże spojrzenie na sztukę tatuażu

O wyglądzie, można założyć, niektóre z nich nie jest coś, co nie wydaje się świeże, a nawet przerażające. Ale ten trend wyraźnie nowe i niezwykłe.

To wprowadzenie pigmentu barwiącego w oku. Farbowanie można poddać rogówki i tęczówki. Technologia ta pojawiła się dopiero niedawno. Niektórzy zdesperowani już zaryzykować i postawić na oku takich nietypowych tatuaży.