388 Shares 5054 views

Gdzie są najlepsze stoki narciarskie na przedmieściach

W Moskwie mieszka najwięcej narciarzy, ale gdy przychodzi do ferii zimowych, większość z nich wolą odpoczywać za granicą, wydając duże sumy pieniędzy za bilety i święta za granicą. Jednakże region centralny oferuje szeroki wybór ośrodków. Stoki narciarskie przedmieścia zapewnić doskonałą obsługę i wysoką jakość utworów, bez opróżniania portfela z niesamowitą prędkością, która jest znanych europejskich ośrodków narciarskich.

Co zapobiega Moskali, aby zaoszczędzić czas i pieniądze? Dlaczego oni wziąć wolne do jazdy na nartach, jeśli każdy weekend do swojej dyspozycji wygodne i wysokiej jakości stoki narciarskie przedmieścia? Rzecz jest brak świadomości ludzi o podmiejskich ośrodków narciarskich.

Kompleks sportowy „Kant”

Szeroki zakres usług dla narciarzy i snowboardzistów oferuje centrum sportowe „Kant”. Stok narciarski w pobliżu centrum Moskwy. Kim są mieszkańcy metropolii, które lubią aktywnych ferii zimowych, nie marzyć o nim? „Kant” ma 17 stoków, a także wiele innych przydatnych usług. Tutaj można znaleźć lodowisko, rury, siłownia, korty tenisowe, trampoliny, trasy dla rowerzystów i tras biegowych. Cokolwiek nowoczesne narciarzy w kompleksie sportowym „Kant”.

Również „Kant” posiada własną szkółkę narciarską, gdzie młodzi sportowcy uczą się podstaw trudnych rzeczy. Nauka odbywa się nie tylko w zimie, ale w lecie: specjalne ćwiczenia na koordynację i rozciąganie, a także jazda na deskorolce i rolkach na stoku asfaltowej pomoże uczniom czuć się pewnie na stromych zakrętów z początkiem zimnej pogody. Dowiedz snowboard i narciarstwo to nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Również w kompleksie sportowym „Kant” można zabrać wypożyczalnię sprzętu, organizować seminaria, organizuje imprezy sportowe, wydatki na łyżwach korporacyjnych i wiele więcej.

stok narciarski „Kurkino”

stok narciarski „Kurkino” – mały, ale wygodny ośrodek niedaleko Moskwy. Ten ośrodek zimowy ma tylko dwa zejścia, i są idealne dla początkujących. Stoki narciarskie tutaj jest dość płaski i długi, dzięki czemu początkujący sportowcy ćwiczyć podstawy technologii przy minimalnym ryzyku dla zdrowia. Jest też zespół profesjonalnych instruktorów i ratowników, patrząc na bezpieczeństwo turystów. W ciemnych stoki są pokryte, umożliwiając zjazdy kontynuować nawet po zachodzie słońca.

stok narciarski „Kurkino” – idealne miejsce do wypoczynku z rodziną. Jest to utwór szkolenia dla dzieci, gdzie młode talenty będą mogli przedstawić swoje pierwsze kroki w narciarstwie alpejskim, bez obawy uszkodzenia. Jednak dla doświadczonych sportowców, którzy są przyzwyczajeni do jazdy na stromych zboczach, wyzwanie „Kurkino” może wydawać się nudne i beznadziejne.

Największą liczbę narciarzy odwiedzicie „Kurkino” w grudniu i styczniu. Pomimo skromny, łagodnych stokach, wiele rodzin iść tu rok po roku, ponieważ ten ośrodek narciarski przez wiele lat, więc niektóre rodziny tradycyjnie odwiedzić zbocza pokoleń. Innym powodem popularności – niskie ceny. Tutaj można jeździć w swoim czasie wolnym, bez rozstanie z dużo pieniędzy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego nie są silnie uderza kieszeni.

Ośrodek narciarski „Slope Północ”

„North Slope” – ośrodek narciarski w regionie leningradzkim, w pobliżu miejscowości Toksovo. Ten zestaw jest idealny do wypoczynku z rodziną. Gdzie można tanio wypożyczyć sprzęt narciarski lub wypożyczyć lekcje jazdy na nartach z doświadczonym instruktorem. W latach 80-tych na stokach wyszkolony członek ZSRR i Rosji, teraz jest otwarta dla wszystkich.

Tylko 4 utwory, z których jeden jest nauka – to wszystko może się poszczycić, że „North Slope”. Ośrodek narciarski oferuje dwie czerwone stoki dla zaawansowanych narciarzy, jeden niebieski – dla początkujących i nachylenie praktyka dla tych, którzy dopiero zaczynają brać górę narciarstwo. Ośrodek posiada również kilka stoki do jazdy na nartach „serniki”, które przynoszą wiele radości dzieciom i dorosłym. Ponadto, istnieje kilka biegowe dla narciarzy.

Jeśli zdecydujesz się spędzić kilka dni w ośrodku „North Slope” ośrodek narciarski, ma do zaoferowania Państwu pobyt w miejscowym hotelu, który zapewnia wszystkie udogodnienia za umiarkowaną opłatą. Dla dużej firmy może mieć lepszy domek w kompleksie. Aż 38 domy czekają na turystów. Wynająć domek będzie kosztować więcej niż pobyt w hotelu, ale warto. „North Slope” – ośrodek narciarski wysokiej klasy. Jeśli mieszkasz w Petersburgu i lubią narty, to na pewno się tu podoba.

Stok narciarski „wąskie gardło”

„Wąskie gardło” – stok narciarski w południowo-zachodniej części Moskwy. Razem kompleks ma trzy stoki i parę wyciągów narciarskich. Niewiele, ale to wszystko jest w Moskwie, bez wymuszania fanów jeździć na nartach w ośrodku wiejskim jeździć na nartach lub snowboardzie. „Wąskie gardło” nie jest daleko od parku „Bitsa lasu”, bezpośrednio przed dworem. Zbocza narciarskich kompleks odpowiedni zarówno dla początkujących i bardziej lub mniej doświadczonych narciarza.

Gdzie można tanio wypożyczyć sprzęt i nauczyć się podstaw umiejętności narciarskich w młodszych szkoły sportowej. Dla tych, którzy lubią jeździć w nocy, lub nie masz czasu, aby dojść do stoku, aż światła, systemów oświetleniowych praca. Ponadto, istnieje armatek śnieżnych do utrzymania pokrywy śnieżnej w dobrym stanie. Cafe znajduje się w pobliżu, jest zawsze gotowy do podjęcia odwiedzających do kompleksu „wąskie gardło”. Stok narciarski bezpośrednio w Moskwie może być doskonałym miejscem na relaks po ciężkim dniu pracy.

Ośrodek narciarski „Chulkovo”

Zaledwie 20 km od Moskwy jest klub narciarski o nazwie Guy Severin. Tutaj narciarze będą mogli znaleźć nachylenie duszy. Jest łagodny, skromny stoki dla początkujących i wymagających torów dla doświadczonych sportowców. Jeśli pochodzą z rodziną jeździć na „sernik”, które również będą brane pod następującym adresem.

W loży narciarskiego „Chulkovo” to szkoła, w której każdy może poznać tajniki narciarstwa. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu w całości lub w części zbiorów, i mała kawiarnia w kompleksie narciarskim ogrzeje i zrelaksować zmęczone sportowców.

Sport i kompleks narciarski „Fox Mountain”

Nie daleko od Pehorka rzeki jest przez cały rok i sportowe kompleksu narciarskiego „Fox Mountain”. Jeśli lubisz sporty ekstremalne – tu jesteś. Istnieje stoki narciarskie dla początkujących – łagodne i bezpieczne, a są trasy dla doświadczonych, pewny siebie awanturników. Nie będzie schodzić i dla tych, którzy byli pierwszy raz na nartach.

Lato na „Fox Hill” można jeździć na gokartach lub zagrać w paintball. Jeśli nie masz własnego sprzętu – to nie ma znaczenia, to można wypożyczyć wszystko co potrzeba do aktywnego wypoczynku. W każdy weekend w kompleksie sportowo-rozrywkowego prowadzone są różnego rodzaju rozrywek.

Resort «Śnieg Fairy Tale»

Resort Shukolovo zwana „Snow Fairy Tale” jest idealnym miejscem dla miłośników spokojnego wypoczynku, mierzony na świeżym powietrzu. Ma dziewięć tras dla narciarzy, fanów Skate mogą łatwo znaleźć tu lodowisko, i tych, którzy wolą narty biegowe, też nie będą rozczarowani. Znajduje się na niej różne seminaria i szkolenia, i piękny charakter pozwala się zrelaksować nawet w ciepłym sezonie.

wniosek

Dla wielu, zima – czas nieskończonej siedzenia przy komputerze, lub złośliwego „wahań” w barach i klubach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że sporty zimowe nie są mniej zróżnicowane niż latem – nie ma potrzeby czekać w oczekiwaniu na zimno ciepło, skarżą się na zimno i lodowaty wiatr. Aby przyłączyć się do narciarstwa alpejskiego, można byłoby oczekiwanie na śniegu.