215 Shares 8393 views

Turecki masaż. Co jest w nim wyjątkowego?

Masaże zostały wykorzystane do promowania zdrowia i rekuperacji od najdawniejszych czasów. posiada własną technologię jego wykonania w każdym kraju. Cechy turecki masaż polega na tym, że prowadzi się głównie z procedurami kąpieli.

Ściśle rzecz biorąc, „Turkish” masaż – koncepcja nie jest do końca prawdą. Turcja początkowo był na skrzyżowaniu, był pod wpływem wielu kolejnych cywilizacji, dlatego, ponieważ wiedza ludzi włączyły elementy różnych kultur.

Turkish techniki masażu obejmują techniki, które nie tylko zaprojektowane przez lokalnych rzemieślników, ale także zapożyczonych z innych krajów uzdrowicieli. Wielki wkład w rozwój tej sztuki dokonał wielki perski lekarz Avicenna.

Każda technika odpowiada zadań postawionych przed mastera masażu: po prostu odpocząć, ogólne wzmocnienie organizmu, poprawia stan skóry lub leczenia mającego na celu złagodzenie objawów.

Wakacje w Turcji pozwoli poczuć uzdrawiającą efekt łaźni tureckiej, łaźni tureckiej i jej masaże. wigor ciała i spokój wynikający od tureckiej łaźni czasu, przechowywane przez długi czas.

Klasyczny turecki masaż trwa długo, przez około godzinę. Zręczne ręce zagnieść specjalistycznej mięśni, udar i dotykając ciała. Olejki aromatyczne mają korzystny wpływ na układ nerwowy, odżywiają skórę brakuje sprężystości jego materiału, co powoduje zakończenie sesji skóra staje się miękka i gładka.

Podczas sesji masażu klasycznego, łagodna muzyka brzmi bardziej relaksujące i uspokajające pacjenta. Ten rodzaj masażu wolą większości kobiet. Jest miękki, bezbolesny i doskonale budujące.

Klasyczny masaż może być trudne. W chorobach układu mięśniowo-szkieletowego stosować urządzeń energetycznych, rozciąganie i wyginanie mięśni. Ale jeśli terapeuta jest profesjonalny, efekt tego zabiegu jest po prostu wspaniałe!

Masaż z peelingiem pomoże poprawić kondycję skóry i poprawić ogólny ton ciała. Zrób to trwać tak długo, jak to klasyczny. Procedurę przeprowadza się w kilku etapach:

  • długo ogrzać w łaźni parowej;
  • tarcie skórze specjalną twardą mitt włosie usuwa martwe komórki naskórka – czyli peelingu;
  • masażu z mydlin, które dodaje się specjalną substancję zawierającą składniki korzystne dla skóry.

Zakończono odpocząć masażu w chłodnym pomieszczeniu, gdzie oświetlone świec zapachowych i pokryte stoły do herbaty. Herbata serwowana jest w tradycyjne kubki w kształcie tulipana – uważa się, że przez ich szkła można lepiej docenić barwę napoju i warzenia twierdzy.

Doświadczyć cudownego efektu masażu sułtana, to warto wydać pieniądze na zakup wycieczki do Turcji. Szczególną przyjemność z takiej procedury będzie mieć mężczyźni: kto odmówi nawet na chwilę poczuć prawdziwą tureckiego sułtana!

Masaż wykonać cztery ręce. W zależności od preferencji klienta, kapitanowie mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety. Zest do swoich działaniach masażystów wykonany całkowicie synchronicznie. Przyczynia się to nie tylko na doskonałą odzyskania ciała, ale także harmonizacji subtelnych struktur duchowych.

Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą być powinni poddać się sesji turecki masaż stóp. Odbywa się po klient ma dobrą parze w kąpieli. Ze swojej równowagi terapeuta używa drewniane bary, pierścienie lub bambusową laskę.

Eksperci wybrany zgodnie z ciężarem klienta. Czas trwania sesji – około pół godziny. Masowana osoba jest umieszczona na twardej powierzchni, plecy i nogi pokryte arkusza. Świece i obejmują relaksującą muzykę.

Może się wydawać, że mistrz po prostu deptane całym ciele, ale to nie jest przypadek. Technika masażu stóp zajmuje dużo czasu na studiowanie pilnie i nie szkodzić kręgosłup zbyt silnie uzależnione od klienta. Ten rodzaj masażu jest bardzo skuteczny w leczeniu bólu pleców.

Cechy turecki masaż polega na połączeniu unikalnej leczeniu kąpieli z różnych technik masażu, które są stuleci perfekcji osmańskich mistrzów. Jednak najważniejszą zaletą – harmonizację stanu ludzkiego umysłu, następuje wzmocnienie i zdrowia fizycznego.